Алергія на гіалуронову кислоту – симптоматика та лікування 

шприц та набряк на обличчі

Збільшення губ з використанням гіалуронової кислоти стало популярною процедурою в косметології, яка дає змогу досягти бажаного об’єму та форми. Проте, попри всі її переваги, деякі представниці прекрасної статі стикаються з алергією на гіалуронову кислоту. 

Дізнаємося, що це за речовина, як проявляється реакція і яке лікування допоможе подолати неприємні прояви?

Гіалуронова кислота – для чого вона потрібна?

Збільшення губ проводять у косметичних салонах за допомогою ін’єкцій полісахариду, який присутній в організмі ссавців, включно з людиною. 

Гіалуронова кислота потрібна нам для того, щоб у тканинах і суглобах зберігався необхідний рівень зволоження. У косметології гіалуронова кислота є основним компонентом у деяких кремах, сироватці та масках. Її основна функція полягає в тому, щоб зволожити і наситити шкіру. Завдяки уколам гіалуронової кислоти довше зберігається молодість, вирівнюються зморшки, а шкіра стає більш молодою і пружною.

Хоча це досить безпечний компонент і зазвичай добре переноситься організмом, але, як і з будь-яким іншим лікарським засобом або косметичним продуктом, можливі рідкісні випадки індивідуальної непереносимості або наявність побічних ефектів. Тому без консультації з лікарем або косметологом не рекомендується приступати до процедури.

Прояв реакції організму на гіалуронову кислоту

Алергія на збільшення губ проявляється різними симптомами, включно з почервонінням, набряком, свербінням, поколюванням або печінням у ділянці ін’єкцій. У більш важких випадках виникають такі реакції, як ангіоневротичний набряк або анафілактичний шок, які потребують негайної медичної допомоги.

Крім того, існує небезпека виникнення алергії на гіалуронову кислоту в кремі та засобах для догляду за шкірою. У таких випадках, важливо уважно вивчати склад засобів та уникати продуктів з цим компонентом, щоб запобігти виникненню небажаних реакцій.

Лікування алергічної реакції

Подібні реакції неможливо вилікувати, але для полегшення симптомів можуть бути використані антигістамінні препарати або протизапальні засоби. У більш серйозних випадках, коли алергічна реакція є важкою або загрожує життю, може знадобитися медична допомога для проведення алергічного тестування та визначення найефективнішого лікування.

Важливо зазначити, що існує також можливість проведення процедури збільшення губ з використанням гіалуронідази – ферменту, здатного виправити невдалі уколи гіалуронової кислоти й розчинити її. Однак у деяких людей може виникнути алергія на гіалуронідазу, тому необхідно обговорити це питання з фахівцем і пройти відповідні алергічні тести перед проведенням процедури.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Гострий синусит
Причини розвитку гострого синуситу та чинники ризи...
Реклама
Що станеться з організмом, якщо одразу з'їсти плитку шоколаду
Від шоколаду не можна відірватися. Вчені пояснюють...
Вчені пояснили, чому жінкам важко схуднути
Фізіологічно чоловіки та жінки мають різні схильно...
Реклама