Алергія на ламінування вій – що робити?

ламинирование ресниц

Ламінування вій – це доглядова процедура, особливо популярна серед тих, хто мріє про розкішні, пишні та підковоподібні вії. Процедура проводиться в косметичних салонах. Метод полягає в нанесенні вітамінізованої суміші, яку витримують певний час, після чого створюється ефект нарощування і заокругленості.

Хоча паста, якою змащують волоски, складається з біологічно активної речовини кератину, однак, як і з будь-яким іншим косметичним втручанням, у деяких людей може виникнути алергічна реакція на компоненти, які використовуються в процесі ламінування вій. Якщо у вас виникла алергія після ламінування вій, важливо знати, що робити далі.

Алергія після ламінування вій: що робити?

Насамперед у разі підозри на алергічну реакцію необхідно відвідати лікаря-алерголога або дерматолога. Він зможе провести аналіз симптомів і діагностувати алергію. Якщо підтвердиться, що ваша реакція пов’язана з війковою процедурою, лікар запропонує такі рекомендації:

  1. Припинити використання продуктів для вітамінізування вій. Якщо у вас уже було проведено ламінування, уникайте повторних процедур, поки не з’ясується точна причина алергічної реакції.
  2. Застосування протиалергічних засобів. Лікар призначить вам антигістамінні препарати, які допоможуть зменшити симптоми, такі як свербіж, почервоніння і набрякання.
  3. Використання місцевих препаратів. Для зняття подразнення і запалення зі шкіри навколо вій можуть бути призначені місцеві препарати, такі як креми або мазі з глюкокортикостероїдами.
  4. Повторне звернення до фахівця. Якщо алергічна реакція триває або посилюється, можливо, потрібна консультація з косметологом, який проводить ламінування вій. Він оцінить стан ваших вій і шкіри та запропонує альтернативні методи, які не викликають алергічних реакцій.
  5. Догляд за шкірою. Важливо доглядати за шкірою навколо очей і віями після алергічної реакції. Уникайте застосування косметики, яка дає додаткове подразнення, і використовуйте делікатні очищувальні засоби або зволожувальні креми.
  6. Уникайте самолікування. У разі алергічної реакції не слід використовувати самостійно обрані засоби, такі як антибіотики або гормональні мазі, без консультації з лікарем. Неправильне лікування може посилити проблему або викликати побічні ефекти.

Завжди важливо пам’ятати, що реакції на ламінування вій індивідуальні, і те, що підходить для однієї людини, може не підійти для іншої. Якщо у вас є схильність до алергічних реакцій, рекомендується провести тест на чутливість перед проведенням повної процедури ламінування вій.

У разі алергічної реакції після ламінування вій важливо проконсультуватися з лікарем, дотримуватися його рекомендацій і уникати повторного контакту з потенційно алергенними речовинами.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Гастрит
Що таке гастритКласифікаціяВиди інфекційного гастр...
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Реклама
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Вчені пояснили, чому потрібно мити м'ясо
Інфекції сечовивідних шляхів (МП) виникають, коли ...
Реклама