Бананове молоко — користь для травлення

банан і молоко

Цей корисний напій зміцнить серцевий м’яз та підвищить енергійність.

Бананове молоко користю славиться завдяки високому вмісту калію, що зміцнює здоров’я серця. Він також, як і банани, містить пектин. Цей елемент сприяє тривалому почуттю ситості та підвищує енергійність. Тому банани вважаються найкращим перекусом, особливо перед тренуванням, коли потрібні додаткові сили. Бананове молоко користь має аналогічну. Як його приготувати?

Для приготування бананового молока покладіть у блендер попередньо очищений та порізаний стиглий банан. Залийте склянкою води та добре збийте до отримання однорідної маси. Якщо бананове молоко вийде дуже густе, розбавте його водою і знову збийте. Якщо рідке, додайте ще половину банана і знову перемішайте.

Бананове молоко користь має завдяки своїй рослинній основі. Воно ідеально підходить для тих, хто має алергію на молоко або нестерпність лактози. Також його можуть використовувати ті, хто хоче схуднути. Інші можуть готувати цей смачний напій на основі коров’ячого молока. Такий коктейль буде смачнішим, але калорійнішим.

Бананове молоко: користь не тільки для шлунка

Зміцнює імунітет. Бананове молоко містить вітаміни С, В6 та В9 (фолієву кислоту), мінерали, такі як калій, магній та марганець та рослинні волокна. Такий напій допомагає зміцнити імунітет та кісткову систему, нормалізує кров’яний тиск.

Покращує травлення. Бананове молоко містить розчинні та нерозчинні дієтичні волокна, які нормалізують роботу травної системи. Це може бути особливо корисно для людей, які страждають на запори.

Хоч бананове молоко користь має для здоров’я велику, зловживання ним може бути небезпечним. Дієтологи попереджають, що бананове молоко містить рослинні цукри, такі як фруктоза. Тому часте його вживання може спричинити підвищення рівня глюкози у крові. З цієї причини його треба помірно пити хворим на діабет, а також тим, хто стежить за своєю вагою.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама