Бананові чипси — користь для гарного настрою

бананові чипси

Ця популярна закуска прийшла до нас з Індії та Індонезії. Бананові чипси є обсмаженими та висушеними скибочками бананів. Іноді в процесі приготування до них додають спеції чи цукор для надання додаткового смаку.

Бананові чипси мають солодкий смак та хрумку текстуру. Їх використовують для приготування мюслів, десертів, каш. Вони також можуть стати гарним перекусом.

Бананові чипси користю славляться завдяки змісту триптофану. Ця амінокислота сприяє виробленню так званого «гормону щастя», серотоніну. Він покращує настрій, підвищує активність та нормалізує сон. Яку ще бананові чипси користь мають для організму?

Бананові чипси: користь для всіх і кожного

Поліпшують роботу серцевого м’яза. Бананові чипси містять калій, що допомагає нормалізувати роботу серцевого м’яза. Це покращує здоров’я серця та мінімізує ризик виникнення інсульту. Також калій допомагає зміцнити кісткову систему.

Підвищує активність. Бананові чипси у своєму складі мають калій, натуральні цукри та клітковину. Таке поєднання робить їх корисним перекусом, яке допомагає вгамувати голод і підвищити енергійність. Бананові чипси рекомендують їсти під час одужання, а також під час фізичної активності.

Заспокоює нервову систему. Триптофан, що міститься в бананових чипсах, має заспокійливу дію, що розслаблює Це допомагає підвищити стресостійкість.

Бананові чипси користь мають аналогічну той, якою славляться свіжі банани. Єдиний недолік — це висока калорійність (336 ккал на 100 г). Також вони містять багато природних цукрів, а в процесі виготовлення в них утворюються трансжири. Тому їх обережно слід споживати хворим на діабет або переддіабет. Також їх краще не споживати тим, хто дотримується дієти. І тоді вони принесуть лише користь.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама