Бішофіт від псоріазу – ефективний засіб з натуральним складом

Бішофіт від псоріазу – ефективний засіб з натуральним складом

Бішофіт – це природна мінеральна речовина, яку широко застосовують у медицині та косметології. Він має безліч корисних властивостей і є ефективним засобом у боротьбі з псоріазом, хронічним захворюванням шкіри.

Склад

У складі бішофіту містяться цінні мінерали та мікроелементи (калій, кальцій, натрій), але головним компонентом є магнієва сіль. У деякі препарати входять натуральний екстракт хвої. 

Всі компоненти в сукупності позитивно впливають на шкіру, сприяють регенерації клітин, зміцненню шкірного бар’єру і зниженню запалення.

Дія бішофіту в разі псоріазу

Бішофіт у разі псоріазу – це додатковий засіб для лікування в домашніх умовах. Основна його дія при шкірному захворюванні знімати запалення. Він глибоко проникає через шкіру, заспокоює і втамовує біль. Також шкіра стає мякшою, проходять бляшки псоріазу. 

Крім того, поліпшується кровообіг і обмін речовин в організмі, що позитивно позначається на нервовій системі.

Форма випуску

Бішофіт від псоріазу пропонується в декількох формах, що дає змогу вибрати найбільш зручний варіант застосування. Серед них:

  1. Гелева форма. Бішофітовий гель наноситься на уражені ділянки шкіри й м’яко масажується до повного поглинання. Гель має легку текстуру, не залишає жирних слідів на шкірі та швидко заспокоює подразнення.
  2. Крем. Бішофітовий крем ніжної текстури забезпечує зволоження та живлення шкіри, покращує її стан, зменшує лущення та свербіж. Крем легко наноситься і швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості.
  3. Ванна. Бішофітна сіль для ванн застосовується шляхом додавання в теплу воду. Ванночка з бішофітом допомагає зняти запалення, свербіж і лущення, сприяє оновленню клітин шкіри та поліпшенню її стану.

Протипоказання

Попри свою ефективність, використання бішофіту може бути небажаним у деяких випадках. Головні протипоказання включають алергічну реакцію на компоненти препарату і порушення цілісності шкіри. Перед використанням бішофіту рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Побічні дії

У більшості випадків бішофіт добре переноситься організмом і не викликає серйозних побічних дій. Однак, у деяких людей можуть виникати короткочасні почервоніння та подразнення шкіри в місці застосування. Якщо такі симптоми зберігаються або посилюються, необхідно припинити використання і проконсультуватися з лікарем.

Висновок

Результати лікування псоріазу з використанням бішофіту можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Перед початком застосування засобу рекомендується проконсультуватися з лікарем і дотримуватися його рекомендацій.

Реклама
Захисні маски для обличчя знижують ризик зараження COVID-19 до 70%
Маски для обличчя можуть уповільнити поширення кор...
Як працюють апарати штучної вентиляції
Під час пандемії COVID-19 вчені та винахідники пра...
Реклама
Що не можна робити при гаймориті
Що не можна робити при гаймориті: ігнорувати симпт...
Цукровий діабет 1 типу
Цукровий діабет 1 типу: причиниПоширеністьЕтапи ро...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама