Чи можна м’ясо при панкреатиті – як зберегти баланс

м'ясні страви та підшлункова залоза

Панкреатит – це запальні процеси, які протікають у підшлунковій залозі. Вони супроводжуються викидом зайвої жовчі, нестачею ферментів, які перетравлюють їжу. У підсумку хвороба може перерости в жовчнокам’яну хворобу.

Дієтотерапія – це один із важливих пунктів у списку лікування, в якому особлива увага приділяється вибору правильних продуктів, зокрема м’яса. Розглянемо, яке м’ясо при панкреатиті буде особливо корисним, чи можна його, а також рекомендації щодо приготування та споживання.

Роль м’яса в харчуванні при панкреатиті

М’ясо – це цінне джерело білка, заліза, цинку та інших важливих поживних речовин. Білки потрібні людині як основний будівельний матеріал для тканин організму, а залізо і цинк дуже важливі в обміні речовин та імунній системі.

При панкреатиті їжа засвоюється гірше, і тому зростає потреба в деяких поживних речовинах. Коли хвороба протікає гостро, м’ясо протипоказане. Причиною тому слугують жири, які посилюють вироблення ферментів і будуть важкими для запалених тканин.

Якщо жирні сорти м’яса не рекомендується, то які види м’яса пісних сортів допустимі при панкреатиті?

Загальні рекомендації щодо вибору м’яса

Нежирні сорти м’яса за панкреатиту легше засвоюються організмом і чинять менше навантаження на підшлункову залозу. Віддавайте перевагу курятині без шкіри, індичці, яловичині з низьким вмістом жиру і рибі з низьким вмістом жирних кислот.

Крім того, важливу роль відіграє спосіб його приготування, наприклад, парене або варене м’ясо: Приготування м’яса шляхом тушкування, варіння або запікання з мінімальною кількістю олії є найкращим, щоб знизити вміст жиру і поліпшити засвоєння поживних речовин.

Важливо не використовувати маринади та пряні спеції, оскільки вони спричиняють подразнення підшлункової залози. Тому приготування м’яса слід здійснювати з мінімумом добавок.

Курка

Куряче м’ясо є одним із найкращих варіантів для споживання за панкреатиту. Воно містить менше жиру, ніж червоне м’ясо, і краще перетравлюється. Приготована без шкіри та жиру, курка надає організму високоякісні білки та необхідні амінокислоти.

Індичка

Індичатина також є добрим вибором для тих, хто страждає на панкреатит. Вона містить менше жиру і калорій порівняно з червоним м’ясом і легше переноситься організмом.

Яловичина з низьким вмістом жиру

Яловиче м’ясо, що має низький вміст жиру, надає важливі поживні речовини, такі як залізо і білки, без зайвого навантаження на травну систему. Важливо вибирати нежирні шматки, як-от вирізка або філе, і готувати їх із мінімальним використанням олії.

Риба

Риба – цінне джерело протеїну та Омега-3, яка має протизапальні властивості та налагоджує функцію підшлункової залози. Найкорисніші варіанти риби за панкреатиту – це лосось, форель, сардини та макрель.

Свинина, ягня та інші жирні сорти м’яса

Жирне м’ясо при панкреатиті таких видів, як свинина і ягня, бажано повністю виключити з раціону. Вони спричиняють загострення запального процесу в підшлунковій залозі та погіршують загальний стан.

Запобіжні заходи

Для додаткової інформації про м’ясо за панкреатиту, розглянемо деякі аспекти харчування, пов’язані з цим захворюванням, а також застереження та додаткові рекомендації:

  1. Режим прийому їжі.

Регулярні прийоми їжі, уживані в невеликих порціях, дають змогу зменшити навантаження на підшлункову залозу і покращують процес травлення. Якщо не вживати занадто багато м’яса за один прийом, це не спровокує загострення хвороби.

  1. Приготування м’яса.

Під час приготування м’яса слід уникати смаження та обсмажування в олії. Кращими методами є тушкування, варіння, запікання або готування на парі. Ці способи допоможуть зберегти поживні речовини та зменшити вміст жиру в страві.

  1. Збагачення дієти.

Оскільки при панкреатиті часто виникає нестача травних ферментів, пацієнтам можуть бути запропоновані препарати зі штучними ферментами. Додаткове збагачення дієти м’ясними продуктами, що містять ці ферменти, може допомогти поліпшити процес травлення.

  1. Поміркованість у споживанні м’яса.

Навіть якщо м’ясо вважається допустимим продуктом при панкреатиті, не варто вживати його в надлишку. Помірне споживання м’яса допоможе уникнути зайвого навантаження на травну систему і підтримувати баланс у раціоні.

  1. Пастеризовані та знежирені молочні продукти.

Рекомендується включати в раціон молочні продукти, такі як йогурт і сир, які є хорошим джерелом кальцію і білка.

  1. Овочі та фрукти.

Під час складання дієти для панкреатиту слід приділити увагу також овочам і фруктам, багатим на харчові волокна та вітаміни. Овочі слід готувати без олії, а фрукти вживати у свіжому вигляді або у вигляді нежирних фруктових салатів.

  1. Зверніть увагу на реакцію організму.

У кожного організму на певні продукти може бути різна реакція. Під час додавання м’яса в раціон стежте за своїми відчуттями. Якщо ви помічаєте погіршення стану після вживання м’яса, зверніться до лікаря або дієтолога для корекції раціону.

  1. Питний режим.

Достатня кількість води протягом дня відіграє важливу роль для правильного процесу травлення.

  1. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Кожен пацієнт із панкреатитом може мати свої особливості, і раціон має бути адаптований під конкретну людину. Дотримуйтесь вказівок лікаря або дієтолога щодо дієти та раціонального харчування.

З урахуванням вищевказаних рекомендацій і знань про те, яке м’ясо можна вживати за панкреатиту, пацієнти можуть скласти збалансований раціон, що підходить для їхніх індивідуальних потреб. Пам’ятайте, що важливо слухати свій організм і реагувати на будь-які зміни в стані здоров’я. Якщо виникають сумніви або питання, завжди краще проконсультуватися з кваліфікованим медичним фахівцем.

Висновок

Вибір правильного м’яса за панкреатиту дуже важливий для підтримки здорового харчування. Перевагу слід віддавати нежирним сортам м’яса, таким як курка, індичка, яловичина з низьким вмістом жиру і риба, які забезпечують організм необхідними поживними речовинами без зайвого навантаження на підшлункову залозу. Важливо правильно готувати м’ясо, уникаючи зайвих добавок, і дотримуватися рекомендацій лікаря та дієтолога для досягнення найкращих результатів лікування панкреатиту.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Гострий синусит
Причини розвитку гострого синуситу та чинники ризи...
Реклама
Експерт розповів, як знизити калорійність харчування, щоб ефективно схуднути
Вважаються, що продукти, багаті на швидкі вуглевод...
Лікарі сказали, як часто треба міняти постільну білизну
Відповідно до рекомендацій, міняти постільну білиз...
Реклама