Користь і шкода смородини при панкреатиті

Смородина та підшлункова залоза

Захворювання на панкреатит представляє серйозну проблему для органів травлення та загального стану здоров’я людини. Часті виникнення цього неприємного запального та хворобливого процесу криються в наступному:

  • гостра або хронічна інтоксикація;
  • алкоголізм;
  • шкідлива їжа;
  • камені в жовчному міхурі.

Крім медикаментозної терапії важливу роль відіграє і харчування, особливо в період загострення панкреатиту.

Вибіркове споживання продуктів і правильний вибір ягід, таких як смородина, сприятливо впливають на стан підшлункової залози і полегшують симптоми захворювання.

Користь смородини в разі панкреатиту

Смородина – це цінне джерело поживних і біологічно активних речовин, які доброчинно впливають на організм людини. Ягода містить вітаміни С, К, РР, а також вітаміни групи В, які мають важливе значення для функціонування органів травлення. Крім того, вона має високий вміст антиоксидантів, таких як антоціани та кверцетин, що допомагають боротися із запальними процесами в організмі.

Антиоксиданти здатні знижувати окислювальний стрес і нейтралізувати вільні радикали, які спричиняють пошкодження клітин підшлункової залози. Це особливо важливо, коли відбувається запалення і пошкодження тканин органу.

Додатково, смородина за панкреатиту сприяє полегшенню процесів травлення. Волокна, що містяться в ягодах, покращують перистальтику кишківника, сприяючи ефективнішому й плавнішому проходженню їжі через травний тракт.

Вітамін С, яким багата ягода, зміцнює імунітет і сприяє швидкому відновленню організму в період загострення панкреатиту.

Шкода смородини при панкреатиті

Але попри корисні властивості, вживання її у великих кількостях або неправильне поєднання з іншими продуктами може спричинити негативні наслідки в разі панкреатиту.

Перше, на що варто звернути увагу, це високий вміст кислоти. З цієї причини симптоми шлункового захворювання посилюються і супроводжуються дискомфортом, болем або діареєю. Особливо в період загострення захворювання бажано прибрати ягоди з раціону.

Також варто бути обережним із вживанням ягід у свіжому, сушеному та консервованому вигляді. У кожному з цих варіантів вміст кислоти різниться, і деякі пацієнти схильні реагувати на один із сортів чутливіше, ніж на інший.

Вплив різних сортів смородини на панкреатит

Червона, чорна і біла смородина – це різні сорти ягід. У кожного з них є свої особливості, які впливають на панкреатит.

Червона смородина: користь і шкода

Червона смородина має яскраво виражений кисло-солодкий смак і багата вітамінами С, А, В1, В2, РР і мінералами – калієм, кальцієм, магнієм, фосфором. Вітамін С і антоціани, що містяться в ній, допомагають знижувати запалення, зміцнюють стінки кровоносних судин і мають протинабрякову дію.

З урахуванням високого вмісту кислоти в червоній смородині, вона протипоказана пацієнтам із загостренням панкреатиту. Однак у період ремісії, за нормалізації стану підшлункової залози, помірне вживання червоної ягоди – допустиме.

Чорна смородина: корисні властивості та обмеження

Чорна смородина, як і червона, містить вітаміни С, А, В1, В2, РР, а також мінерали, антоціани та кверцетин. Її основна відмінність – більш насичений смак і темрява ягід. Вона має антисептичну, протизапальну та антибактеріальну дію.

Знову ж таки, з огляду на її кислотність, у разі загострення панкреатиту або підвищеної чутливості організму, слід обмежити або виключити її вживання.

Біла смородина: особливості вживання за панкреатиту

Біла смородина відрізняється від червоної та чорної солодким смаком і менш вираженою кислотністю. Вона містить вітаміни С, РР, В1, В2, а також магній, калій, залізо. Завдяки нижчому рівню кислоти, чинить м’якшу дію на підшлункову залозу, а тому є більш прийнятною для вживання в разі панкреатиту.

Однак навіть із білою смородиною слід проявляти обережність. Рекомендується починати з невеликих порцій і уважно стежити за реакцією організму.

Рекомендації щодо вживання смородини в разі панкреатиту

У разі загострення панкреатиту рекомендується повністю виключити вживання смородини з раціону, оскільки кислотність посилює симптоми захворювання.

У період ремісії, коли стан підшлункової залози стабілізувався, помірне вживання допустиме. При цьому перевагу варто віддавати білій смородині, оскільки вона має меншу кислотність.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з медичним фахівцем або дієтологом, особливо якщо в пацієнта є особливості в стані здоров’я або реакції на продукти.

Протипоказання та застереження

Хоча смородина наділена цінними поживними речовинами та корисними властивостями, вживання її за панкреатиту підходить не кожному. Деяким категоріям пацієнтів слід бути особливо обережними або повністю виключити її зі свого раціону:

  1. Загострення панкреатиту.

Коли підшлункова залоза перебуває в стані запалення, вживання будь-яких кислих фруктів погіршує симптоми й викликає дискомфорт. Тому в цей період смородину слід повністю виключити з раціону.

  1. Гастрит і виразкова хвороба.

У пацієнтів із гастритом, виразковою хворобою шлунка або дванадцятипалої кишки підвищена чутливість до кислоти. Тому ягода може викликати негативні реакції.

  1. Алергія та індивідуальна непереносимість.

Як і будь-який продукт, смородина викликає алергічні реакції у деяких людей. Якщо до цього були відомі випадки появи алергії або непереносимість до ягід чи фруктів, вживання ягоди слід уникати або обмежити.

  1. Лікарська взаємодія.

Смородина, особливо чорна, вступає в реакцію з деякими лікарськими препаратами, впливаючи на їхню ефективність або спричиняючи небажані побічні ефекти. Пацієнтам, які приймають ліки, слід проконсультуватися з лікарем щодо сумісності смородини з їхнім поточним лікуванням.

Висновок

Смородина – цінна ягода з безліччю поживних речовин і антиоксидантів, які сприятливо впливають на організм людини. Однак у разі захворювання на панкреатит, особливо в період загострення, слід бути обережним із вживанням смородини через її високу кислотність.

Час вживання ягоди та вибір конкретного сорту мають ґрунтуватися на індивідуальних особливостях кожного пацієнта та рекомендаціях медичного фахівця.

Необхідно пам’ятати, що дієта в разі панкреатиту має бути індивідуалізованою та збалансованою, враховуючи потреби організму та вподобання пацієнта. Регулярні консультації з лікарем і дотримання рекомендацій допоможуть досягти найкращого стану здоров’я за панкреатиту.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
ВООЗ: зміг щороку викликає 1,4 млн. смертельних випадків
Концентрація дрібних твердих частинок у повітрі, т...
Хвороба Альцгеймера спричиняє зменшення головного мозку
Хвороба Альцгеймера є однією з форм деменції, яка ...
Реклама