Користь натуральної арахісової пасти як джерела білка та енергії

тост з арахісової пастою

Арахісова паста – корисний продукт, який має низку переваг за умови дотримання дієти. Перелічимо корисні речовини, що містяться в ній, через які варто її включати до свого раціону:

 1. Багате джерело білка, який сприяє росту, відновленню тканин в організмі, а також зміцнює імунну систему та надає відчуття ситості.
 2. Мононенасичені та поліненасичені жири, такі як Омега-3 і Омега-6, знижують рівень шкідливого холестерину в крові та зменшують ризик серцево-судинних захворювань.
 3. Вітаміни та мінерали, включно з вітаміном Е, вітаміном В6, фолатом, магнієм, залізом і цинком. Ці поживні речовини необхідні для підтримання здоров’я шкіри, нервової системи, кровотворення і загального обміну речовин.
 4. Антиоксиданти, такі як ресвератрол, коензим Q10 і кверцетин, що захищають організм від ушкоджень вільними радикалами та запальних процесів.
 5. Довготривале джерело енергії. Арахісова паста з протеїном містить високу концентрацію калорій і корисна для спортсменів.

Важливо пам’ятати, що арахісова паста також може містити доданий цукор або сіль, тому доцільно вибирати натуральні варіанти, без добавок. Крім того, якщо у вас є алергія на арахіс, слід уникати вживання пасти з цього горіху.

Чим корисна арахісова паста для жінок

Арахісова паста здатна надати низку користі для жінок. Ось деякі з них:

 1. Насичений білком і жирами склад допомагає контролювати апетит і створювати відчуття насиченості. Це особливо корисно для жінок на дієті.
 2. Вітаміни та мінерали, як-от вітамін Е, вітамін В6, фолат, магній і залізо допомагають у регуляції менструального циклу, корисні для шкіри, волосся і нігтів.
 3. Висока кількість калорій корисна для жінок, зайнятих фізичною активністю, тренуваннями або спортом.
 4. Уповільнює процес старіння завдяки антиоксидантам, таким як ресвератрол, коензим Q10 і кверцетин. 

Однак важливо пам’ятати, що паста має високу калорійність, тому під час вживання слід дотримуватися помірності та враховувати свої щоденні потреби в калоріях. Також важливо вибирати варіанти без доданого цукру або інших небажаних добавок. 

Шкода пасти з арахісу

Хоча арахісова паста має безліч користі для здоров’я, є кілька потенційних негативних аспектів, про які варто знати:

 1. Алергічні реакції.
 2. Висока калорійність.
 3. Потенційний вміст афлатоксинів – токсичних сполук, які можуть бути зумовлені неякісним зберіганням або обробкою арахісу. Також становлять ризик для здоров’я, включно з підвищеним ризиком розвитку раку печінки. 
 4. Деякі комерційні варіанти пасти можуть містити додану сіль або цукор, які впливають на підвищення артеріального тиску і ризик серцево-судинних захворювань.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама