Користь олії шипшини перорально і зовнішньо

шипшина і олія

Олія шипшини, яку споживають всередину, має безліч корисних властивостей і є цінним доповненням до здорового способу життя. Виготовляють її з насіння шипшини за допомогою холодного вичавлювання або інертного газу з подальшим очищенням від залишків екстрагента. Завдяки такому бережному вилученню олії в продукті зберігаються всі корисні речовини.

Чим корисна олія шипшини

Вона має багатий вміст вітамінів, антиоксидантів, каротиноїдів і незамінних жирних кислот, таких як лінолева і ліноленова кислоти, які чинять цінний живильний вплив на шкіру. Крім того, містить феноли, які мають противірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивості, що робить її ще більш привабливою.

Головна сфера використання – зовнішнє застосування. Завдяки високій концентрації вітаміну С, антиоксидантам, вітамінам А й Е в олії, вона слугує чудовим засобом від зморщок, вікових плям, рубців і вугрового висипу.

Віднедавна було виявлено факт, що шипшина багата на лікопен, потужний антиоксидант. Він ефективно захищає шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів і знижує негативний вплив ультрафіолетових променів.

Вживають її також всередину. Вона допомагає зміцнити імунну систему, підвищити стійкість організму до інфекцій і поліпшити загальне здоров’я.

Використовується олія шипшини й в ароматерапії. У поєднанні з іншими оліями вона насичує кров киснем і знижує кров’яний тиск.

Крім того, олія з плодів діє як протизапальний засіб, що можливо завдяки вмісту флавоноїдів і каротиноїдів. Вона не тільки знижує запалення в організмі, а й зменшує біль і покращує функцію суглобів. Це особливо корисно для людей, які страждають на такі захворювання, як артрит.

Також протизапальна дія олії шипшини робить її неабияким вибором для людей, яким протипоказані ібупрофен, диклофенак тощо.

Олія шипшини нормалізує травну систему, покращує відтік жовчі та запобігає закрепам. Вона також допомагає знизити запалення кишківника і поліпшити загальну функцію шлунково-кишкового тракту.

Важливо зазначити, що перед початком вживання олії шипшини всередину рекомендовано проконсультуватися з лікарем, особливо якщо ви маєте будь-які хронічні захворювання або приймаєте ліки. Лікар зможе оцінити ваші індивідуальні потреби й дати рекомендації щодо дозування та тривалості прийому олії шипшини.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Реклама
Як приготувати знеболювальний засіб при міжреберній невралгії: рецепт
Міжреберна невралгія характеризується хворобливими...
Вчені зможуть діагностувати хворобу Паркінсона на ранній стадії
Хворобу Паркінсона складно діагностувати, особливо...
Реклама