Кварцування лампою в разі псоріазу

Кварцова лампа та псоріатичний висип під пахвами

Кварцування як метод лікування псоріазу – використання спеціальних ламп, яке стає дедалі популярнішим серед пацієнтів. Кварцові лампи, також відомі як лампи УВБ-терапії (ультрафіолетова В-променева терапія), здатні ефективно зменшувати симптоми псоріазу та покращувати якість життя хворих.

У цій статті ми розглянемо, як правильно використовувати кварцову лампу для лікування псоріазу.

Як правильно кварцувати псоріаз

Кварцові лампи працюють шляхом випромінювання ультрафіолетового світла певної довжини хвилі, що проникає в шкіру та сповільнює ріст клітин, характерних для псоріазу. Важливо зазначити, що вся процедура має проходити під наглядом лікаря або медичного фахівця. Це гарантує безпеку пацієнта та ефективність кварцування.

Перед початком кварцування псоріазу за допомогою лампи УВБ необхідно провести консультацію з дерматологом. Лікар визначить відповідну дозу ультрафіолетового випромінювання і тривалість сеансів залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Також буде розглянуто режим лікування і можливі протипоказання.

Під час використання кварцової лампи важливо дотримуватися вказівок лікаря і виробника пристрою. Зазвичай процедури проводять 2-3 рази на тиждень. При цьому шкіра має бути чистою і не містити косметичних засобів або лікарських препаратів, які б вплинули на реакцію УВБ-терапії.

Перед початком сеансу пацієнту видають спеціальні окуляри, які захищають очі від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Потім кварцову лампу встановлюють на певну відстань від шкіри і вмикають на рекомендований час. Процедура зазвичай триває всього кілька хвилин.

Після лікувального сеансу пацієнту призначають зволожувальні креми або лосьйони для догляду за шкірою. Також рекомендується уникати прямого сонячного світла протягом кількох годин після впливу променів.

Важливо зазначити, що кварцування псоріазу – це всього лише один із методів лікування. Його ефективність може відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Тому важливо обговорити всі можливі варіанти лікування з лікарем і дотримуватися його рекомендацій.

Висновок

Кварцування псоріазу з використанням кварцових ламп – це ефективний метод зниження симптомів захворювання. Однак необхідно пам’ятати про важливість консультації з лікарем і дотримання рекомендацій щодо безпечного використання лампи. Дотримання правильного дозування і режиму лікування допомагає досягти найкращих результатів і поліпшити стан шкіри при псоріазі.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама