Лазерна епіляція під час годування груддю: чи можливе їх поєднання?

мама, що годує, і апарат для епіляції

Лазерна епіляція – це ефективний і безпечний метод позбавлення небажаних волосків на різних ділянках тіла. Але як щодо лазерної епіляції під час годування груддю? Чи існує ризик для немовляти та які переваги може надати сучасний метод?

Згідно з медичними дослідженнями, лазерна епіляція ніяк не впливає на якість материнського молока і не є перешкодою для продовження грудного вигодовування. Однак, перед проведенням процедури, необхідно обговорити це з лікарем і переконатися, що немає таких проблем зі здоров’ям, які б стали причиною абсолютної заборони.

Які існують переваги лазерної епіляції

Переваги лазерної епіляції під час годування груддю очевидні. По-перше, вона дає змогу позбутися небажаних волосків на тілі, які можуть спричинити дискомфорт і незручність під час годування дитини. 

По-друге, у мам, які годують груддю, багато часу і сил йде на дитину і часто не вистачає вільного часу на себе. У цьому випадку сеанс з видалення волосся економить час і кошти.

Якими мають бути дії матері-годувальниці після епіляції

Слід зазначити, що лазерна епіляція під час грудного вигодовування вимагає особливого підходу й уваги до гігієни. Після процедури треба ретельно помитися й уникати використання косметичних засобів на обробленій зоні протягом кількох годин. Крім того, слід уникати прямого контакту немовляти з обробленою зоною.

Крім того, важливо підготуватися до самої процедури, а також після неї не піддавати свою шкіру впливу сонячних променів і змащувати спеціальними зволожувальними кремами. 

Для жінки краса і задоволення власним тілом завжди є важливими факторами, особливо в період годування грудьми. Адже коли мама щаслива й упевнена, то це сприятливо позначається на атмосфері в сім’ї та зростанні дитини. 

Тому, не варто нехтувати можливістю провести лазерну епіляцію під час грудного вигодовування, якщо це допоможе жінці залишатися задоволеною своїм тілом.

Кому не дозволяється за жодних обставин проводити епіляцію лазером?

Існують захворювання, коли лазерна епіляція абсолютно протипоказана мамам, які годують груддю. Наприклад: 

  • імунодефіцит, який виражається в ураженні шкіри; 
  • наявність цукрового діабету в стадії декомпенсації;
  • висипання герпесу на губах, підборідді або інші запальні процеси в ділянці, де буде проводитися епіляція;
  • варикозна хвороба;
  • онкологічні новоутворення на запланованій ділянці шкіри. 

У таких випадках для матерів-годувальниць можна знайти інші найбезпечніші методи епіляції.

Яких можна вжити запобіжних заходів на епіляції під час грудного годування

Якщо лікар і майстер косметичних послуг дозволяють епіляцію під час лактації, не слід забувати про запобіжні заходи. Промені лазера проникають у шкіру неглибоко, його дія поширюється тільки на волосяний фолікул. Такі дії ніяк не можуть вплинути на якість молока. Однак у дуже чутливих матерів процедура епіляції може спричинити дискомфорт і невеликі поколювання. Якщо це спричиняє стрес, нехай навіть невеликий, то молока може стати трохи менше або зміниться його смак. Проте, як правило, такі ознаки з’являються ненадовго, і лише за кілька днів все повертається в початкове положення.

Загалом, лазерна епіляція під час грудного вигодовування є безпечною та ефективною процедурою, яка може поліпшити якість життя молодої мами й не вплине на здоров’я дитини. Втім, перш ніж наважитися на процедуру, слід обговорити це з лікарем і переконатися, що у Вас немає медичних протипоказань.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гострий гастрит
Види гастриту та їх особливості, причини захворюва...
Гострий синусит
Причини розвитку гострого синуситу та чинники ризи...
Реклама
Вчені пояснили, чому жінкам важко схуднути
Фізіологічно чоловіки та жінки мають різні схильно...
Як без ліків зменшити головний біль
При появі мігрені багато хто приймає знеболювальні...
Реклама