Омега-9: користь та шкода вивчені вченими

Омега 9 та їжа

Омега-9 кислоти регулюють кров’яний тиск, підтримують роботу серця та імунної системи. Однак зловживання ними може мати сумні наслідки для здоров’я.

Омега-9: користь для імунітету

Омега-9 мононенасичені жирні кислоти виробляються організмом шляхом синтезу омега-3 та омега-6 жирних кислот, які засвоюються разом з їжею. Вони містяться в рослинних оліях, таких як кунжутне та соняшникове, авокадо, насіннях льону, оливках, сардинах, тунці, чорному кмині, зернах гранату.

Омега-9: користь величезна

  • Знижують рівень ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), або «поганого» холестерину, а також тригліцеридів, які є маркерами серцево-судинних захворювань. Це сприятливо впливає на стан серця і кровоносної системи, протидіє розвитку судинних захворювань, інфаркту й атеросклерозу.
  • Підвищують чутливість до інсуліну та запобігають розвитку запальних захворювань.
  • Запобігають появі раку молочної залози, сечового міхура та підшлункової залози.
  • Зволожують шкіру, що сприяє збереженню її еластичності та знижує ризик розвитку запалення та подразнення.
  • Омега-9 кислоти містить кілька видів жирів. Найбільш важливими з них є олеїнова, ерукова, мідова, елаїдинова та нервонова кислоти.

Омега-9: користі нема, одна шкода?

Вчені заявляють: омега-3 та омега-6 жирні кислоти мають більше побічних ефектів, ніж омега-9. Вони пояснюють це тим, що жирні кислоти омега-9 організм не може синтезувати самостійно, лише отримати з їжі. До того ж потреба в них, порівняно з іншими кислотами, мінімальна.

Експерти сходяться на думці, що омега-9 користь мають велику, а шкоду мінімальну. Однак нагадують, що омега-9 жирні кислоти, такі як олеїнова, зазвичай містяться в олії. Тому вони мають високу калорійність та повинні споживатися помірно. Крім того, при смаженні рослинних олій може відбуватися окислення жирних кислот, що шкідливо для здоров’я. Тому рекомендується використовувати такі олії для приготування їжі лише на середньому чи низькому вогні.

Загалом омега-9 користь мають для зміцнення здоров’я, вони безпечні та можуть входити до складу різноманітної та збалансованої дієти.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Експерти розповіли, чим небезпечний післяобідній сон
Пообідній сон може тривати від кількох хвилин до г...
Вчені назвали спеції, які допоможуть полегшити хронічний біль
Спеції, такі як чорний перець, гвоздика, кориця і ...
Реклама