Шугаринг у чоловіків — цукрова епіляція небажаних волосків

чоловік і шугарінг

Шугаринг виник у Стародавньому Єгипті, у місті Олександрія. Місцеві красуні знали, що приготування суміші очеретяного цукру зі стиглими та солодкими фруктами створює клейку субстанцію. Спочатку це було просто смаколик, але незабаром жінки стали ним видаляти небажані волоски з тіла. Довгий час шугаринг залишався привілеєм жінок, поки його належним чином не оцінили чоловіки. З того часу чоловічий шугаринг активно застосовують у всьому світі.

Шугаринг для чоловіків: обличчя без порізів

Підраховано, що за своє життя чоловік голиться близько 16 000 разів. Під час гоління разом з волоссям також видаляються верхні шари клітин шкіри, що робить її незахищеною. За даними сайту Eucerin, близько 40% чоловіків через гоління мають на обличчі порізи, подразнення, прищі. Чоловічий шугаринг дозволяє цього уникнути. Як проводиться така процедура?

Для приготування шугарингу використовують спеціальну цукрову пасту, лимонний сік, воду та інколи гліцерин. Шугаринг на кілька хвилин наносять у протилежному напрямку росту волосся. Після того як паста затвердіє, її знімають у напрямку природного росту волосся, що дозволяє уникнути їхньої ламкості, а також появи відчуття болю.

Шугаринг чоловічого обличчя, на відміну від інших методів депіляції, дозволяє зберегти гладкість шкіри протягом 2-3 тижнів. Цю процедуру краще проводити у косметичному салоні. Однак шугаринг бороди у чоловіків можна зробити самотужки. Для цього знадобляться шугарінг-паста, тканинні смужки для видалення волосся та тальк для знежирення шкіри.

Як зробити шугаринг бороди у чоловіків удома:

  • Очистить обличчя від бруду та шкірного жиру, обробіть його тальком для знежирення.
  • Підігрійте шугаринг-пасту на водяній бані або мікрохвильовій печі до 36°C. Вона має стати пластичною, але при цьому не розплавитися й не обпалювати.
  • Нанесіть пасту на бороду в напрямку росту волосся та розгладьте її руками.
  • Наклейте смужку тканини на пасту і різким рухом зірвіть її в напрямку, протилежному росту волосся.
  • Повторіть процедуру: наносьте пасту і видаляйте її за допомогою тканинних смужок до тих пір, поки не позбавитеся всіх небажаних волосків.
  • Після закінчення процедури вмийтеся прохолодною водою та нанесіть на шкіру обличчя заспокійливий крем.

Процедура шугарингу вусів у чоловіків проводиться аналогічним чином.

Також у чоловіків часто спостерігаються довгі волоски у вухах. Зазвичай їх видаляють за допомогою пінцету. Це дуже болісний метод, до того ж не досконалий. Чоловічий шугаринг дозволяє видалити всі небажані волоски з вух одразу.

Шугаринг для чоловіків: груди та спина

Чоловіча шкіра відрізняється від жіночої. Її сальні залози активніші, через що шкіра швидше стає жирною. Також у сальних залозах більше колагену, що робить шкіру товщою. Однак саме шугаринг для чоловіків дозволяє досягти максимального результату і зробити шкіру тіла гладкою.

У чоловіків часто волосисті груди. А густе волосся з паху підіймається до живота, збираючись нижче пупка. Висмикування волосся в цій зоні дуже болісне. Однак шугаринг чоловічих грудей дозволяє не допустити болю та підготуватися до пляжного сезону. Фахівці рекомендують, крім шугарингу чоловічих грудей, робить ще шугаринг плечей. Це дозволить чоловікові влітку носити майки.

На спині чоловіків також росте густе волосся. Влітку, коли тіло схильне до підвищеного потовиділення, це може спричинити подразнення шкіри, тому фахівці рекомендують шугаринг спини для чоловіків.

Шугаринг: глибоке бікіні чоловікові необхідно

Зона бікіні відрізняється підвищеною чутливістю до механічних впливів та дотиків. Тут зосереджена велика кількість нервових закінчень, слизова оболонка розташована впритул, а шкіра відрізняється підвищеною вологістю. Шугаринг в інтимній зоні проводити найскладніше, хоча цукрова епіляція рекомендується як найбезпечніша для області геніталій.

Якщо ваш чоловік скаржиться на те, що відчуває подразнення в області паху, саме час запропонувати йому зробити чоловічий шугаринг зони бікіні. Це допоможе позбутися небажаного волосся, уникнути повторного подразнення і почуватися впевнено.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама