Сливи за панкреатиту – як впливають фрукти на підшлункову залозу

Сливи та підшлункова залоза

Пацієнти, які зіткнулися із запальним захворюванням підшлункової залози, намагаються дотримуватися дієти й правильного харчування. Це необхідно при панкреатиті, щоб не виникли додаткові ускладнення.

Захворювання може перебігати як у гострій, так і в хронічній формі. Якщо в гострій формі рекомендована сувора дієта, аж до голодування, то за хронічної фази дозволяються деякі корисні фрукти. Наприклад, багатьох цікавить, чи допустимо вживати при панкреатиті сливи?

Розглянемо, як впливають сливи на панкреатит, при цьому зважимо ймовірну користь і ризик.

Що відомо про вплив слив на шлунково-кишковий тракт

Сливи – це соковиті й ароматні фрукти, багаті поживними речовинами, включно з вітамінами, мінералами та антиоксидантами. Однак, попри їхню користь, сливи відомі високим вмістом цукру і клітковини, які не завжди корисні при панкреатиті.

Короткий опис панкреатиту: причини, симптоми та ускладнення

Панкреатит – це запальне захворювання підшлункової залози, органу, відповідального за вироблення важливих травних ферментів та інсуліну. Основні причини розвитку панкреатиту:

  • галлстони (камені);
  • алкогольне та хірургічне втручання;
  • травма;
  • інфекції;
  • гіперкальціємія;
  • дія деяких лікарських препаратів.

Симптоми панкреатиту супроводжуються гострим болем у верхній частині живота. Іноді це призводить до нудоти, блювоти, підвищеної температури, а також до підвищеного рівня цукру в крові та жовтушності шкіри й очей. За хронічного панкреатиту симптоми менш яскраво виражені, але якщо не дотримуватися дієти й призначень лікаря, захворювання прогресує і призводить до пошкодження підшлункової залози.

Іноді ускладнення панкреатиту настільки серйозні, що навіть загрожують життю пацієнта. Наприклад, до них належать псевдоцисти, інфекції, некроз підшлункової залози, діабет, порушення функції інших органів і систем.

Опис слив та їхніх різновидів

Сливи – це соковиті та смачні фрукти з гладкою шкіркою та кісточкою всередині. Вони характеризуються різноманітністю сортів, бувають червоного, жовтого, синього і зеленого відтінків. Сливи зазвичай вживають у свіжому вигляді, а також використовують для приготування компотів, варення, пирогів та інших десертів.

Користь

Сливи містять майже всі вітаміни – А, С, К і групи В, мінерали, наприклад, калій, магній і марганець, а також поліфеноли, такі як кверцетин і хлорогенова кислота. Завдяки цим корисним речовинам, фрукти мають такі властивості:

  • жовчогінну;
  • антиоксидантну;
  • проносну;
  • очищувальну та багато інших.

Вони сприяють поліпшенню травлення завдяки вмісту травних волокон. Крім того, антиоксиданти й вітаміни, що містяться в сливах, зміцнюють імунну систему й захищають організм від запальних процесів. Більше про користь слив для організму жінок і чоловіків можна дізнатись на нашому порталі в розділі «Здоров’я нації».

Однак для пацієнтів із панкреатитом є певні ризики. Через високий вміст натуральних цукрів і клітковини, сливи стимулюють вироблення травних ферментів підшлункової залози, що чинить несприятливу дію на хворих.

Як впливають сливи на панкреатит

Попри загальний інтерес до поживної цінності фруктів та їхніх антиоксидантних властивостей, досліджень, повністю присвячених вивченню впливу слив на панкреатит, недостатньо. Проте деякі наукові дослідження надають певну інформацію про це питання.

Одне з них, опубліковане в журналі «Pancreas» у 2017 році, виявило, що миші, яким давали сливовий екстракт, були менше схильні до підвищення рівня запальних цитокінів, а також їхня підшлункова залоза швидше відновлювалася. Це натякає на можливий позитивний вплив слив на зменшення запалення в підшлунковій залозі.

А от інші дослідження вказують на потенційні проблеми. Згідно зі звітом, опублікованим у журналі «Clinical Nutrition» 2019 року, сливи сприяють підвищенню активності панкреатичних ферментів у здорових добровольців, що не бажано для хворих на панкреатит.

Таким чином, наразі бракує даних для твердого висновку про те, чи є сливи корисними або шкідливими для пацієнтів із панкреатитом. Перед тим, як включати їх у раціон, пацієнти повинні обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб оцінити ризик і користь для свого конкретного випадку.

Рекомендації лікарів щодо включення слив у раціон у разі панкреатиту

Лікарі та дієтологи зазвичай рекомендують пацієнтам із панкреатитом дотримуватися дієти, яка допомагає знизити навантаження на підшлункову залозу та зменшити запалення. Це також означає уникати продуктів, які стимулюють її функцію та збільшують ризик загострення.

У разі, якщо пацієнт все ж таки бажає включити сливи до свого раціону, рекомендується робити це з обережністю та помірно. Норма – 3-4 сливи на день. Перевагу слід віддавати стиглим і соковитим сливам, а не перестиглим, щоб знизити вміст цукрів. Також обирати сорти з меншою кількістю кислоти, щоб менше подразнювати підшлункову залозу.

Можливі протипоказання та обмеження

Деяким пацієнтам із панкреатитом, особливо тим, у кого розвинувся цукровий діабет або індивідуальна непереносність фруктози, протипоказано вживання слив. У цих випадках, а також у разі загострення захворювання, рекомендується повністю виключити фрукт із раціону.

Не тільки сливи здатні викликати загострення. Дієта і спосіб життя загалом відіграють важливу роль у профілактиці та лікуванні панкреатиту. Регулярне вживання невеликих порцій їжі, уникнення жирних і гострих страв, алкоголю і паління, контроль над вагою – все це допомагає знизити ризик загострення захворювання.

Висновок

Нині, попри відсутність значної кількості досліджень, можна зробити попередній висновок про те, що сливи чинять як позитивний, так і негативний вплив на панкреатит. Деякі дослідження вказують на те, що сливи при панкреатиті несуть потенційну користь, але є й дані, що вказують на можливі несприятливі ефекти.

Пацієнтам із панкреатитом слід бути особливо обережними під час включення цих кісточкових у свій раціон. Рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб оцінити індивідуальні ризики та користь від вживання фрукта. Важливо пам’ятати, що дієта має бути адаптована під конкретні потреби та особливості захворювання кожного пацієнта.

Реклама
Як працюють апарати штучної вентиляції
Під час пандемії COVID-19 вчені та винахідники пра...
ВООЗ: зміна клімату викликала поширення трансмісивних інфекцій
Зміна клімату значно впливає на поширення трансміс...
Реклама
Інвалідність з 1 типом діабету
Визначення інвалідностіЦукровий діабет 1 типу: яка...
Тривалість життя з діабетом
Скільки живуть люди з цукровим діабетомЧи може люд...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама