Сушене манго: натуральна підтримка здоров’я

сушене та свіже манго

Сушене манго – це сухофрукт висушений із соковитого плоду. Це корисний і смачний продукт, проте слід також враховувати деякі потенційні шкідливі аспекти. Розглянемо їх докладніше.

Користь сушеного манго

У сушеному манго більше вітамінів, мінералів та антиоксидантів, ніж у свіжому фрукті. Найбільше в ньому міститься вітаміну С, А, калію і фолату. Користь цих поживних речовин безцінна: вони підтримують імунну систему, роблять шкіру молодшою, зір гострішим і серце здоровим.

Харчові волокна в ньому виконують роль очисника для кишківника. Вони налагоджують травний процес, запобігають закрепам і покращують загальну роботу шлунково-кишкового тракту.

У висушеному плоді міститься концентрат природних цукрів, таких як фруктоза і глюкоза. Вони дають організму швидку енергію і корисні для тих, хто займається фізичною активністю і потребує відновлення після тренувань.

Антиоксиданти захищають організм від шкідливого впливу вільних радикалів і значно знижують ризик розвитку серцево-судинних та онкозахворювань.

Вагітним жінкам

Особливо корисні висушені плоди манго вагітним жінкам. У цих ласощах міститься високий відсоток фолієвої кислоти, яка дуже потрібна на ранніх термінах вагітності для правильного розвитку дитини. До того ж у жінок у цей період часто буває токсикоз. Воно здатне побороти ці неприємні симптоми, а також зменшує набряклість. 

Чоловікам

Користь манго для чоловіків також беззаперечна – це потужний природний афродизіак, який підвищує статевий потяг. Крім того, його корисні властивості сприяють підтримці здоров’я репродуктивної системи, поліпшенню якості сперми та захисту клітин від пошкоджень.

Дітям

Коли йдеться про дітей, рекомендується вводити сушене манго в їхній раціон із дворічного віку. Робити це слід поступово, починаючи з невеликої порції. 

Важливо зазначити, що кожен організм індивідуальний. Тому якщо у вас або вашої дитини є якісь особливості стану здоров’я або питання, рекомендується проконсультуватися з лікарем або дитячим педіатром перед введенням свіжого або сушеного плоду в раціон.

Шкода сушеного манго

У висушеному манго на багато разів цукру більше, ніж у свіжому. Тому людям, хворим на цукровий діабет або тим, хто стежить за своєю вагою, рекомендується бути обережними. Надмірне вживання призводить до підвищення рівня глюкози в крові.

Крім того, в процесі висушування вода видаляється з фрукта і зростає його калорійність. Відтак під час вживання сушеного манго слід контролювати порції, щоб не перевищувати рекомендоване добове споживання калорій.

Деякі комерційні варіанти цих ласощів можуть містити додані консерванти, цукор або штучні барвники. Під час вибору рекомендується звертати увагу на склад продукту і надавати перевагу натуральним та органічним варіантам без добавок.

Важливо пам’ятати, що помірне споживання сушеного манго як частини збалансованого харчування загалом є безпечним і може надати корисні поживні речовини. Однак людям із певними захворюваннями або дієтичними обмеженнями рекомендовано проконсультуватися зі своїм лікарем або дієтологом перед включенням його у свій раціон.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Експерти розповіли, чим небезпечний післяобідній сон
Пообідній сон може тривати від кількох хвилин до г...
Вчені назвали спеції, які допоможуть полегшити хронічний біль
Спеції, такі як чорний перець, гвоздика, кориця і ...
Реклама