Вітаміни при псоріазі – обираємо найкращі опції для здоров’я шкіри

Вітаміни при псоріазі – обираємо найкращі опції для здоров'я шкіри

Вітаміни від псоріазу – це невіднятна частина правильного лікування шкірного хронічного захворювання. Зазвичай на тілі людини утворюються плями червоного кольору, вкриті сріблясто-білими лусочками. Хоча точна причина псоріазу невідома, наукові дослідження показують, що дефіцит деяких вітамінів і мінералів посилює симптоми цього захворювання.

Що допоможе керувати псоріазом

Правильне харчування і вживання необхідних поживних речовин відіграють важливу роль в управлінні псоріазом. У разі нестачі та недостатнього всмоктування корисних речовин буває важливим отримання додаткових вітамінів і мінералів. Корисні речовини сприяють здоров’ю шкіри та імунної системи, зменшують запалення і знижують частоту загострень. Розгляньмо деякі з найкращих вітамінів у разі псоріазу.

Магія вітаміну D

У догляді за шкірою відіграє головну роль вітамін D. Цей неоціненний елемент впливає на життєві процеси клітин епідермісу і має унікальні властивості, що сприяють зниженню запальних реакцій.

Дослідження кидають світло на можливості покращення симптомів псоріазу через використання місцевих форм вітаміну D або його приймання у вигляді добавок.

Велика сила вітаміну А

Для нормального зростання і відновлення клітин шкіри ключову роль відіграє вітамін А. Препарати, збагачені вітаміном А, на кшталт ретиноїдів, сприяють скороченню утворення лусочок, що ороговіли, і пом’якшенню запальних проявів при псоріазі. Однак варто пам’ятати, що використання таких засобів має бути узгодженим із медичним наглядом.

Суперкорисний вітамін Е

Потужний антиоксидантний вплив – ось що привертає увагу до вітаміну Е, який охороняє клітини від ушкоджень, спричинених вільними радикалами. Великі дослідження вказують, що вітамін Е здатний зменшити ступінь запальних процесів та знизити ймовірність розвитку псоріазу.

Цінний вітамін С

Наче натхненник, вітамін С відіграє важливу роль у синтезі колагену – ключового компонента здорової шкіри. Його властивості антиоксиданту посилюють ефект. Застосування вітаміну С активізує процеси загоєння ран та зменшує інтенсивність запалення.

Незамінна дія вітамінів групи B

Вітаміни з групи B, включаючи відомий вітамін В12 та корисну фолієву кислоту, відіграють істотну роль у підтримці здоров’я шкіри та нервової системи. Вони сприяють появі нових клітин та підтримують нормальну функціональність імунної системи. Рівень цих вітамінів має велике значення, оскільки їх дефіцит може посилити прояви псоріазу.

Не слід забувати, що вітаміни не можуть стати панацеєю для лікування псоріазу, яке має бути виписане професіоналом. Ці вітаміни чудово доповнюють догляд за шкірою. Перш ніж впроваджувати вітамінні добавки або змінювати раціон, варто порадитись з медиком чи дієтологом.

Препарат «Аевіт»

Деякі люди також цікавляться застосуванням препарату «Аевіт» у разі псоріазу. «Аевіт» – це комбінований препарат, що містить вітаміни А та Е. Він широко застосовується в косметології для поліпшення стану шкіри. Однак ефективність «Аевіту» в лікуванні псоріазу не була достатньо досліджена, і його використання має здійснюватися за рекомендацією лікаря.

Висновок

Приймання певних вітамінів корисне для підтримання здоров’я шкіри за псоріазу. Вітаміни D, А, Е, Е, С та групи В мають потенціал зменшити запалення та симптоми цього захворювання. Однак кожен випадок псоріазу унікальний, тому важливо проконсультуватися з лікарем для визначення найбільш підхожої стратегії лікування і застосування вітамінних добавок.

Реклама
ВООЗ: зміна клімату викликала поширення трансмісивних інфекцій
Зміна клімату значно впливає на поширення трансміс...
HeartMate підвищує ймовірність успіху трансплантації серця на 20%
Інноваційний медичний пристрій, який підтримує жит...
Реклама
Як вилікувати гайморит назавжди
Як вилікувати гайморит і чи можна це зробити – пит...
Лікування гаймориту в домашніх умовах
Медикаментозна терапія при гайморитіЯк зняти голов...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама