Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки біфідобактеріям інфантіс 35624тм в кіль-ті більше 1 мільярда (на момент готовності партії).

Додаткові інгредієнти: сахароза, Е 331, крохмаль кукурудзи, гіпромелоза, трегалоза, титану діоксид, магнію стеарат.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

Різні несприятливі чинники можуть вплинути на бактеріальний баланс в кишечнику і спровокувати дисбіоз. Цей стан погано позначається не тільки на функціях органів травлення, але і на всьому організмі. Альфлорекс, завдяки штаму біфідобактерій, налагоджує і відновлює мікрофлору кишечника. В результаті зменшується дискомфорт, припиняється метеоризм, нормалізується стілець.

Рекомендації щодо застосування:

Для збагачення раціону біфідобактеріями з метою поліпшення бактеріальної флори в ор-ах ШКТ.

Особливі вказівки:

Не вживайте одночасно з антибіотиками.

Для досягнення стійкого ефекту, не пропускайте прийом.

Не замінює повноцінний раціон.

Вагітним, мамам, які годують, дітям, людям з непереносимістю компонентів засобу - застосовувати не можна.

Спосіб застосування та дози:

Одна капсула / доб, добре запиваючи водою, протягом 28-ми днів або як призначить лікар.

Спочатку можуть виникати зміни в роботі травних ор-ів, але вони проходять самі.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає. Не зберігайте в холодильнику.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 30 шт в тубі.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Біокодекс Україна", Україна., 04073, Україна, Київ, пр-т. С. Бандери, 28А, Г, 8 поверх. Тел.: +38 (044) 237-77-84

Офіційна інструкція

Склад:

Оригінальний штам (чиста культура мікроорганізмів) Біфідобактеріум інфантіс 35624™ в дозуванні> 109 (більше 1 млрд) бактерій на момент випуску серії.
Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, гіпромелоза, магнію стеарат, сахароза, трегалоза, діоксид титану, цитрат натрію (E 331).

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

В кишечнику людини налічується близько 100 млрд мікроорганізмів - бактерій і грибів, які живуть у взаємодії між собою і організмом хазяїна. Сукупність усіх мікроорганізмів називається мікробіотою або мікрофлорою кишечника.

Встановлено, що кишкова мікробіота впливає на стан здоров'я, зокрема шлунково-кишкового тракту людини. Якісний і / або кількісний склад нормальної мікробіоти кишечника може порушуватися під впливом різних факторів і приводити до дисбалансу - дисбіозу кишечника, що впливає на роботу органів шлунково-кишкового тракту. Використання у відповідній кількості певних мікроорганізмів, зокрема штаму Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™, який міститься в Альфлорексі, може допомогти збалансувати мікрофлору.

Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™ сприяє підтримці нормальної кишкової мікрофлори і відновлення порушеного балансу мікроорганізмів в кишечнику, що, в свою чергу, веде до зменшення дискомфорту в черевній порожнині, здуття, покращує характер стільця.

Рекомендації щодо застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело мікроорганізмів Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™, які сприяють нормалізації мікрофлори кишечника.

Особливі вказівки:

Застереження: діти, період вагітності та годування груддю, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів дієтичної добавки. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка не є заміною збалансованого та різноманітного харчування та здорового способу життя.

Взаємодії.

Немає даних про взаємодію з іншими харчовими, дієтичними добавками або ліками. Проте Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™ є штамом бактерій, тому він може бути неефективним при лікуванні антибіотиками.

Якщо Ви страждаєте від важкої або хронічної форми захворювання, якщо Ви хочете дізнатися, чи є Альфлорекс правильним вибором для Вас, або у Вас виникло конкретне питання по використанню Альфлорекс з іншими препаратами, перш ніж приймати Альфлорекс, проконсультуйтеся з лікарем.

Спосіб застосування та дози:

Для поліпшення роботи кишечника слід вживати по 1 капсулі Альфлорекс на добу, запиваючи склянкою води, протягом 4 тижнів, у разі необхідності продовження вживання рекомендована консультація лікаря. Протягом перших тижнів вживання Альфлорекса може викликати тимчасові незначні зміни діяльності кишечника - це період адаптації. Важливо продовжити подальше використання.

Дія штаму Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™ швидко зникає після закінчення використання, тому важливо не пропускати його вживання.

Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° C в сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці. Не зберігати в холодильнику.

Форма випуску / упаковка:

Капсули туба, № 30.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Біокодекс Україна", Україна., 04073, Україна, Київ, пр-т. С. Бандери, 28А, Г, 8 поверх. Тел.: +38 (044) 237-77-84

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.