Адаптована інструкція

Група:

Дієтичні добавки - сорбенти.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Орісіл-Фарм, ТОВ, м. Львів, вул. Лесі Українки, 43/11 А. Телефон: +380 322 970 406, e-mail: orisilpharm.feedback@gmail.com.

Офіційна інструкція

Склад:

Склад одного стік-пакета, 20 г гелю: активні речовини: діоксид кремнію високодисперсний – 1,6 г.

Допоміжні речовини: вода очищена, загущувач натрій-карбоксиметилцелюлоза, консервант сорбат калію, регулятор кислотності лимонна кислота, підсолоджувач сукралоза, ароматизатор «Банан».

Містить підсолоджувач.

Група:

Дієтичні добавки - сорбенти.

Показання до застосування:

Може бути рекомендований лікарем як джерело ентеросорбенту діоксиду кремнію,з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормалізації складу кишкової флори, для видалення з організму екзо- та ендогенних токсинів при побутових, промислових та харчових отруєннях, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Особливі вказівки:

Індивідуальна чутливість до компонентів. Виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки в стадії загострення, шлункові та кишкові кровотечі, виразки та ерозії слизової оболонки кишечнику, кишкова непрохідність.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Спосіб застосування та дози:

Дітям від 3-х до 14 років по 1 стік-пакету 2 рази на добу.

Дорослим та дітям від 14 років 1 стік-пакет 3 рази на добу.

Використовувати за годину до або через годину після прийому їжі чи медикаментів. Перед вживанням суспензію зробити однорідною, шляхом розминання пакета. Вміст пакета виливають у столову ложку або безпосередньо у ротову порожнину. Бажано запивати склянкою води.

Термін вживання:визначається лікарем, зазвичай від 3 до 10 діб. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування!

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

Строк придатності: 2 роки.

Зберігати в упаковці виробника, в чистому приміщенні при температурі не вище ніж 25 °С, захищеному від світла місці, при відносній вологості повітря не більше ніж 75%, в недоступному для дітей місці.

Без ГМО.

Форма випуску / упаковка:

Стік-пакети по 20 г гелю, 20 стіків в пачці з картону.

Маса нетто: 400 г.

Виробник:

Непосредственное производство: Орісіл-Фарм, ТОВ, м. Львів, вул. Лесі Українки, 43/11 А. Телефон: +380 322 970 406, e-mail: orisilpharm.feedback@gmail.com.

Додатково:

Виробничі потужності: Україна, 77300, Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Заводська, 1Б.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.