Морський колаген BIOTUS

Морской коллаген BIOTUS
Дозування:
порошок білого кольору в пластмасовій банці.

Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія 1 порції здійснюється завдяки: колагену риб'ячому 5000 мг, гіалуроновій кислоті 60 мг, аскорбіновій кислоті 90 мг.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації функції опорно-рухового апарату.

Властивості:

Морський колаген з гіалуроновою кислотою і вітаміном С, Marine Sourced Collagen Peptid+Hyaluronic Acid+Vitamin C, Biotus - це високоякісна харчова добавка від українського виробника, яка забезпечить живильну підтримку організму, легко засвоюється.

Колаген є основою сполучних тканин всіх органів. З нього складаються наші суглоби, м'язи, зв'язки, кістки. Колаген знаходиться в глибоких шарах шкіри, створюючи спільно з еластином її каркас, роблячи шкіру пружною і підтягнутою. Колаген:

 • забезпечує міцність і амортизацію суглобів і структуру кісток;
 • покращує відновлення тіла і тканин;
 • підтримує зростання м'язів і м'язову силу;
 • забезпечує здоровий стан волосся, шкіри, нігтів;
 • забезпечує антиоксидантний захист і підтримку печінки.

Наш організм виробляє колаген природним шляхом, до 25 років проблем з колагеном не виникає, але з віком його кількість знижується. Втрата колагену викликає старіння. Утворюються зморшки, шкіра сохне, волосся стає тонким і тьмяним, нігті стають крихкими, суглоби застигають, а тіло втрачає свій тонус і форму, зв'язки втрачають свою цілісність і можливість повертатися в початковий стан. Тому цей інгредієнт необхідний у вигляді харчових добавок.

Гіалуронова кислота входить до складу хрящової тканини, синовіальної суглобової рідини, склоподібного тіла, кровоносних судин, шкіри. Гіалуронова кислота:

 • володіє регенеративними, противірусними, протизапальними, загоюючими властивостями;
 • служить мастилом для суглобових поверхонь;
 • покращує рухливість, зменшує запалення і больові фактори;
 • стимулює регенерацію суглобового хряща;
 • захищає хрящ від пошкоджень;
 • сприяє поліпшенню стану сполучної тканини, вен і судин.

Рівень гіалуронової кислоти в шкірі та інших тканинах знижується з віком, тому при регулярному прийомі харчової добавки від Biotus з гіалуроновою кислотою уповільнює старіння шкіри (покращує еластичність і пружність, підтримує водний баланс).

Морський колаген з гіаулороновой кислотою підтримує в хорошому стані шкіру, волосся і нігті. Вітамін С в складі покращує синтез колагену і підвищує його ефективність. Харчова добавка Marine Sourced Collagen Peptid+Hyaluronic Acid+Vitamin C від українського бренду Biotus надасть незмінну підтримку організму, допоможе сповільнити вікові зміни.

Рекомендації щодо застосування:

Як джерело біологічно активних речовин, який сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, поліпшенню еластичності сполучної тканини і гнучкості; суглобів зміцнює волосся, нігті і додає пружність шкірі.

Особливі вказівки:

Вагітним і жінкам в період лактації тільки за призначенням лікаря.

Не підвищувати рекомендовану добову норму.

Протипоказання:

Непереносимість компонентів, період вагітності і лактації, діти.

Спосіб застосування та дози:

Одну порцію 5,15 г (1 мірна ложка) розчинити в 100 мл води або запити водою за 30 хв до тренування.

Умови зберігання:

Особливих вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Порошок білого кольору в пластмасовій банці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ООО "Біосап", Україна м. Київ

Офіційна інструкція

Склад:

Склад на одну порцію:

 • колаген риб'ячий 5000 мг;
 • гіалуронова кислота 60 мг;
 • аскорбінова кислота 90 мг.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації функції опорно-рухового апарату.

Властивості:

Колаген є основою сполучних тканин всіх органів. З нього складаються наші суглоби, м'язи, зв'язки, кістки. Колаген знаходиться в глибоких шарах шкіри, створюючи спільно з еластином її каркас, завдяки йому шкіра виглядає пружною і підтягнутою. Наш організм виробляє колаген природним шляхом, до 25 років проблем з колагеном не виникає, але з віком його кількість знижується. Втрата колагену викликає старіння. Утворюються зморшки, шкіра сохне, волосся стає тонким і тьмяним, нігті стають крихкими, суглоби застигають, а тіло втрачає свій тонус і форму, зв'язки втрачають свою цілісність і можливість повертатися в початковий стан. Тому цей інгредієнт необхідний у вигляді харчових добавок.

Морський колаген з гіалуроновою кислотою і вітаміном С, Marine Sourced Collagen Peptid+Hyaluronic Acid+Vitamin C, Biotus - це високоякісна харчова добавка від українського виробника, яка забезпечить живильну підтримку організму, легко засвоюється. Колаген забезпечує міцність і амортизацію суглобів і структуру кісток, поліпшує відновлення тіла і тканин, підтримує зростання м'язів і м'язову силу, забезпечує здоровий стан волосся, шкіри, нігтів; забезпечує антиоксидантний захист і підтримку печінки.

Гіалуронова кислота входить до складу хрящової тканини, синовіальної суглобової рідини, склоподібного тіла, кровоносних судин, шкіри. Рівень гіалуронової кислоти в шкірі та інших тканинах знижується з віком, тому при регулярному прийомі харчової добавки від Biotus з гіалуроновою кислотою уповільнює старіння шкіри (покращує еластичність і пружність, підтримує водний баланс). Препарат є природним гелеутворювачем, він володіє регенеративними, противірусними, протизапальними, загоюючими властивостями. Служить мастилом для суглобових поверхонь, покращує рухливість, зменшує запалення і больові фактори, стимулює регенерацію суглобового хряща, захищає хрящ від пошкоджень. Гіалуронова кислота - джерело біологічно-активної сірки, яка сприяє поліпшенню стану сполучної тканини, вен і судин.

Морський колаген з гіаулороновою кислотою підтримує в хорошому стані шкіру, волосся і нігті. Вітамін С в складі покращує синтез колагену і підвищує його ефективність. Харчова добавка Marine Sourced Collagen Peptid+Hyaluronic Acid+Vitamin C від українського бренду Biotus надасть незмінну підтримку організму, допоможе уповільнити вікові зміни.

Рекомендації щодо застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування рекомендується як джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, покращенню еластичності з’єднувальної тканини та гнучкості суглобів; зміцнює волосся, нігті та надає пружності шкірі.

Особливі вказівки:

Вагітність.

Вагітним і жінкам в період лактації - за призначенням лікаря.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітні, жінки, що годують немовлят, діти.

Спосіб застосування та дози:

Одну порцію 5,15 г (1 мірна ложка) розчинити в 100 мл води, або запити водою за 30 хв до тренування. Не підвищувати рекомендовану добову норму.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25° C.

Форма випуску / упаковка:

Порошок білого кольору в пластмасовій банці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ООО "Біосап", Україна м. Київ

Додатково:

Замовник: ТОВ «БІОСАП», Україна м. Київ.

Виробник: ТОВ “Феліцата Україна” Україна, 08292, Київська обл. м. Буча, вул. Ярослава Мудрого, буд. 10/1 офіс 75.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.