Адаптована інструкція

Група:

Дієтичні добавки — сорбенти.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Державне підприємство «Джанкойсько-Сиваський дослідно-експериментальний завод Інституту хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України».

Офіційна інструкція

Склад:

1 пакет-саше містить 2,0 г кремнію діоксиду високодисперсного (харчова добавка Е551).


Форма випуску. Порошок для приготування.

Група:

Дієтичні добавки — сорбенти.

Рекомендації щодо застосування:

Може бути рекомендована як додаткове джерело кремнію для нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, особливо при зміні звичайного способу харчування під час відпуски, відрядження, сприяє зв’язуванню та виведенню токсичних речовин із організму різної етіології, нормалізації обміну речовин організму, при алкогольній та наркотичній токсикації.


Проявляє детоксикаційний ефект.


Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


Застосовується лише у вигляді водної суспензії.

Особливі вказівки:

Індивідуальна несприйнятливість до кремнію діоксиду, при непрохідності кишечника виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, а також при патологічних станах і тяжких хворобах, які виключають звичайне харчування. Не перевищувати рекомендовану денну кількість. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

Спосіб застосування та дози:

Для внутрішнього застосування ПОЛІСОРБplus завжди приймається у вигляді водної суспензії: порошок (пакет-саше 1-2) змішується зі 1/2-1/4 склянки чистої води (50-100 мл) та добре перемішується. При використанні флакона з порошком: відкрити, додати 50 мл води (1/4 склянки) та перемішати до утворення однорідної суспензії. Добова доза залежить від маси тіла та від показань для застосування. Приготовлену суспензію приймати за 1-1,5 години перед їжею та інших лікарських препаратів 2-3 рази на день.


Для дітей від 1 до 7 років рекомендована добова доза становить 150-200 мг на 1 кг маси тіла; для дорослих та дітей від 7 років складає 12 грам, а при необхідності добову дозу збільшують до 24 г. 


При гострих харчових отруєннях доза порошку для приготування суспензії може бути збільшена  до 10-12 г протягом години.


Місцеве зовнішнє застосування дозволяється у вигляді порошку. Після попередньої обробки рани на її поверхню наносять порошок шаром 4-5мм. При подальших змінах пов’язок порошок легко видаляється. Перев’язки здійснюються щодобово до зникнення гнійного ексудату.


Термін вживання.


4-7 днів. За необхідності вживання повторити.

Умови зберігання:

Термін придатності: 3 роки.


Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 С та відносної вологості повітря не більше 80%.


Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Порошок по 2 г в пакеті-саше з комбінованого матеріалу. 


Не є лікарським засобом. 

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Державне підприємство «Джанкойсько-Сиваський дослідно-експериментальний завод Інституту хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України».

Термінологія

Кремнію діоксид

Кремнію діоксид (кремнезем, SiO2; лат. Silica) — це оксид кремнію (IV). Безбарвні кристали з температурою плавлення + 1713 ... + 1 728 °C, що володіють високою твердістю і міцністю....

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.