Према для дітей Дуо

Адаптована інструкція

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дельта Медикал/Delta Medical Promotions AG

Офіційна інструкція

Склад:

5 крапель містять: життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG(мікроенкапсульовані) 0,5·109 КУО і життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 0,5·109 КУО (всього життєздатних бактерій —1,0·109 КУО).
Допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е551). Пробіотик. Без ГМО.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори.

Властивості:

Према для дітей ДУО — це сучасний пробіотик, який містить два найбільш вивчених штами живих пробіотичних молочнокислих бактерій — Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03. Завдяки високому ступеню безпеки використання живих бактерій з перших днів життя дитини дозволяє забезпечити здорову колонізацію кишечнику, адекватний розвиток і становлення імунітету.

У виробництві Преми для дітей Дуо використовується унікальна технологія мікроенкапсулювання, що дозволяє зберегти життєздатність бактерій при зберіганні (без холодильника) і транспортуванні, а також при проходженні шлункового бар’єра, при цьому клітини пробіотичних бактерій покриваються тонкою мукополісахаридною плівкою. Така мікрокапсула надійно захищає клітинну мембрану від низького рівня pH шлункового соку, жовчних кислот і травних ферментів, а саму клітину корисної бактерії — від передчасної загибелі. Домінування біфідобактерій у кишковій мікрофлорі немовляти є ключовим фактором дозрівання імунної системи і розвитку структурно-функціональних одиниць кишечнику.

Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03 сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної та оцтової кислоти. Створюване таким чином кисле середовище сприятливо впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85–95% мікрофлори кишечнику дитини, захищає організм, створюючи несприятливі умови для розмноження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, сприяє розщепленню грубої клітковини.

Симбіоз лакто- та біфідобактерій сприяє взаємній компенсації метаболізму і стимуляції росту один одного.

Живі пробіотичні бактерії Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium breve BR03, що входять до складу Преми для дітей ДУО:

— мають високу активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів;

— пригнічують розвиток ентеротоксичних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику;

— створюють сприятливі умови для розвитку і підтримки корисної мікрофлори кишечнику, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту;

— сприяють усуненню кольок, здуття живота (газоутворення), запорів;

— запобігають дисбіозу й антибіотикасоційованій діареї під час і після застосування антибіотиків;

— підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулювальні властивості;

— знижують вироблення цитокінів, пов’язаних з алергічними запаленнями;

— запобігають розвитку харчової алергії;

— сприяють зменшенню вираженості симптомів дерматиту (в тому числі атопічного), екземи;

— синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В;

— сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується як харчова добавки до раціону харчування дітей від народження і старше, а також для дорослих як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 і життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику, поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення, запобігання дисбіозу і антибіотикасоційованої діареї, запобігання харчовій алергії.

Особливі вказівки:

Для найвищої ефективності інтервал між вживанням Преми для дітей ДУО і прийомом антибіотиків повинен становити 3 год.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози:

Перед використанням необхідно добре збовтати! Вживати за рекомендацією лікаря дітям від народження і старше, дорослим — по 5 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в теплій воді, дитячій суміші або молоці, також можна додавати до продуктів дитячого харчування.

Не додавати до гарячого. Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустимо використовувати воду з колодязів і каптажних джерел. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Курс вживання — 1 міс. Подальше вживання узгоджується з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла місці. Після відкриття пляшки зберігати при температурі не вище 25 °C не більше 1 міс. Під час зберігання допускається наявність осаду, однак це не впливає на активність продукту.

Форма випуску / упаковка:

Краплі пляшечка 10 мл, з піпеткою, № 1.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дельта Медикал/Delta Medical Promotions AG

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.