Адаптована інструкція

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 19, корп. 1

Офіційна інструкція

Склад:

  • 1 капсула містить: валеріани екстракт сухий (Valeriana officinalis L.) – 80 мг (mg), пустирника (кропиви собачої) екстракт сухий (Leonurus cardiaca L.) – 60 мг (mg), глоду екстракт сухий (Crataegus L.) – 30 мг (mg);
  • допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кремнію діоксид, магнію стеарат;
  • оболонка капсули: желатин, титану діоксид.

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Властивості:

Біологічно активні речовини, що містяться у коріннях та кореневищі валеріани: ефір борнеоловий та ізовалеріанова кислота, борнеол, вільна валеріанова та валеренова кислоти – мають седативний ефект, знижують збудливість центральної нервової системи, знижують напруження та дратівливість під час стресу, нервового виснаження та розумової втоми, сприяють зниженню артеріального тиску і покращенню діяльності серцево-судинної системи, проявляють седативні, спазмолітичні та снодійні властивості.


Біологічно активні речовини, які містить трава пустирника (кропива собача): алкалоїди, флавоноїди, органічні кислоти – знижують процеси збудження у центральній нервовій системі, стабілізують серцевий ритм, сприяють нормалізації артеріального тиску, полегшують засинання та поглиблюють природний сон, а також посилюють ефекти інших седативних та снодійних засобів.


Біологічно активні речовини, що містяться у плодах глоду: флавоноїди, органічні кислоти, бета-каротин-здійснюють комплексний вплив на серцево-судинну систему, нормалізують артеріальний тиск та ритм серцевої діяльності, знижують загальну збудливість, проявляють кардіопротекторну і спазмолітичну дії.

Рекомендації щодо застосування:

Капсули ВІТАСЕД (VITASED) можуть бути рекомендовані в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, що сприяють зниженню збудливості нервової системи під час підвищених нервових навантажень, стресу, емоційних розладів, сприяють нормалізації роботи серцево-судинної системи, полегшують засинання та поглиблюють природний сон.


Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Особливі вказівки:

Не вживати при індивідуальній непереносимості до інгредієнтів, що входять до складу дієтичної добавки.


Не вживати дітям віком до 12-ти років.


Не перевищувати добову рекомендовану дозу.


Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.


Капсули ВІТАСЕД (VITASED) не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.


Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.


Не рекомендується споживання капсул вагітним та жінкам, в період годування грудьми без обов’язкової консультації лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 капсулі 2-3 рази на добу, або за рекомендацією лікаря. Капсули слід приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість споживання до 14 днів. В подальшому термін споживання погоджувати з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.


Термін зберігання: 24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Споживче пакування: по 10 капсул в блістері з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої. По два блістери разом з листком-вкладишем в пачці картонній. Маса вмісту 1 капсули 300 мг (mg).

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 19, корп. 1

Додатково:

Виробничі потужності: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 30070, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Улашанівка, вул. Шевченка, 116, тел./факс: +38 (044) 594 05 96.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.