Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія однієї капсули здійснюється завдяки: дрібно змолотому порошку акулячого хряща - 750 мг.

Додаткові інгредієнти: желатину - 120 мг.

Група:

Дієтичні добавки, переважно впливають на хрящову тканину суглоба.

Властивості:

Акулячий хрящ - продукт природного походження. Білок з акулячого хряща здатний перешкоджати кровопостачанню злоякісних утворень.

Решта активних компонентів стимулюють імунітет, зменшують тривалість та покращують стан при артриті, остеохондрозі і алергії, захищають хрящову тканину, допомагають зміцнити та відновити пошкоджені зв'язки, роблять м'язову тканину еластичнішою, усувають запалення, борються з патогенними грибками та бактеріями.

Рекомендації щодо застосування:

Добавка збагачує щоденний раціон нутрієнтами, необхідними для нормалізації функціонального стану опорно-рухового апарату, а саме, для зміцнення суглобів, хрящів та м'язів; усунення запалення. Також, добавка сприяє зміцненню імунітету.

Особливі вказівки:

Акулячий хрящ капсули потрібно поєднувати з калій- і магнійвмісними продуктами. Вони необхідні для збереження балансу електролітів в організмі.

Протипоказання:

Період вагітності та лактації, не можна давати його дітям і протягом 1 місяця після перенесеного інсульту/інфаркту міокарда.

Спосіб застосування та дози:

За 2-3 капс тричі на добу, запиваючи 150 мл води. Коли стан покращиться, дозу зменшують до 3-4 капс/день. Стандартний курс застосування - 60 днів.

Умови зберігання:

Особливих вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 100/50 шт в банці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хелсівей Продакшн Інк (США)/Healthyway Production Inc., Офіційний представник компанії «Healthyway Production, Inc» (США) в Україні - ПП «Хелсівей». 04108, м. Київ, пр. Правди, 62. Тел.: +38 (044) 592-15-29

Офіційна інструкція

Склад:

Склад 1 капсули — 870 мг (мг): порошок хряща акули, дрібного помолу — 750 мг.

Желатинова капсула, склад: желатин — 120 мг.

Не містить солі, цукру, крохмалю і харчових барвників.

Група:

Дієтичні добавки, переважно впливають на хрящову тканину суглоба.

Властивості:

Багаточисельні дослідження вчених світу, які почали проводити ще в 80-х роках ХХ століття, виявили у складі акулячих хрящів специфічний білок, що перешкоджає утворенню нових кровеносних судин, необхідних для інтенсивного живлення кліток злоякісних пухлин. Таким чином, ракова клітка позбавляється живлення, що гальмує подальший розвиток ракової пухлини. У своїх працях відомий американський вчений доктор Роберт Аткінс відзначив позитивний вплив акулячого хряща при комплексній терапії ракових захворювань. При цьому він використовував високі дози порошкоподібного акулячого хряща мінімум 1г на кг ваги на добу при пероральному введенні.

Деякі захворювання очей, зокрема діабетична ретинопатія і дегенерація жовтої плями, також характеризуються утворенням нових судин на сітківці. І так як судини утворюються в місцях, де в нормі їх не повинно бути, можливий розвиток сліпоти. При таких захворюваннях вживання акулячого хряща може бути ефективним. На сьогоднішній день деякі фармацевтичні компанії використовують акулячий хрящ у виробництві лікарських засобів.

Акулячий хрящ є хорошим джерелом низькомолекулярного хондроітіна сульфату, необхідного для регенерації хрящової тканини і вироблення синовіальной рідини в організмі людини, при різних метаболічних порушеннях в хрящовій тканині або надмірному фізичному навантаженні на опорно-руховий апарат.

До складу хряща акули входять також мукополісахариди, що надають імуностимулюючу дію і мінеральні речовини (кальцій і фосфор).

Таким чином, біологічно активні компоненти акулячого хряща надають дію:

  • імуностимулюючу;
  • протизапальну;
  • загальнозміцнюючу;
  • хондропротекторну.

Рекомендації щодо застосування:

Для профілактики і при комплексному лікуванні захворювань опорно-рухового апарату (артритів, артрозу, остеохондрозів).

Для прискорення відновлення кісткової тканини при переломах.

Для підвищення імунітету (навіть у малих дозах).

Для прискорення відновного періоду після травм та операцій.

Особливі вказівки:

При прийомі високих доз акулячого хряща слід додати в раціон живлення продукти з підвищеним вмістом мікроелементів магнію і калію для підтримки електролітного балансу організму.

Протипоказання:

Препарат нетоксичний, але його прийом не рекомендується вагітним і годуючим жінкам, дітям, а також пацієнтам, після перенесеного інфаркту міокарду або інсульту протягом 30 днів.

Спосіб застосування та дози:

Приймати по 2-3 капсули 3 рази на день перед їжею, запивати стаканом води. При поліпшенні стану пацієнта дозу слід знизити до 3-4 капсул на день. Курс прийому, що рекомендується, – 2 місяці.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі в захищеному від світла місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули 750 мг, № 50, 100.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хелсівей Продакшн Інк (США)/Healthyway Production Inc., Офіційний представник компанії «Healthyway Production, Inc» (США) в Україні - ПП «Хелсівей». 04108, м. Київ, пр. Правди, 62. Тел.: +38 (044) 592-15-29

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.