Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки: Lactobacillus gassed LMG 26661 і crispatus, Bifidobacterium breve BR03, Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 по 1 · 109 КУО; лактоферину - 100 мг;

Додаткові інгредієнти: мальтодекстрин.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори.

Властивості:

ЕкоБІОЛ Б. В. -  засіб, що сприяє одужанню жінок з бактеріальним вагінозом та попереджує рецидиви.

Компоненти, що входять до складу, виконують ряд функцій:

  • продукують згубний для патогенних мікроорганізмів перекис водню;
  • перешкоджають прикріплення хвороботворних бактерій до слизової піхви;
  • створюють фізіологічний рівень рН;
  • усувають і пригнічують життєдіяльність умовно-патогенної флори в кишечнику;
  • зміцнюють кишковий бар'єр, щоб запобігти проникненню патогенних збудників в піхву;
  • підвищують опірність і відновлюють місцевий імунітет слизових в кишечнику і піхві;
  • створюють необхідні умови для розмноження / зростання для корисних бактерій.

Рекомендації щодо застосування:

Для відновлення вагінальної флори за допомогою молочнокислих бактерій.

Особливі вказівки:

ЕкоБІОЛ Б. В. капсули дозволені вагітним і годуючим мамам.

Не замінить повноцінний раціон.

Не запивати гарячими напоями / алкоголем.

Повідомте лікаря, якщо ви приймаєте будь-які л/з.

Протипоказання:

Особиста непереносимість компонентів.

Спосіб застосування та дози:

За 2 капс раз / добу протягом 10 днів, або як призначить лікар.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 20 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дельта Медикал/Delta Medical Promotions AG, 08132, Київська обл., Вишневе, вул. Чорновола, 43. Тел.: (044) 593-33-55

Офіційна інструкція

Склад:

  • 1 капсула містить: активні інгредієнти: Lactobacillus gasseri LMG 26661 — 2·109 КУО, Lactobadl­lus crispatus LCROl — 1·109 КУО, Bifidobacterium breve BR03 — 1·109 КУО, Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 — 1·109 КУО; лактоферин — 100 мг. 
  • допоміжні речовини: мальтодексrрин. Без ГМО.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори.

Властивості:

ЕкоБІОЛ Б.В. — симбіотик (пробіотик + пребіотик), який за рекомендацією лікаря вживають як дієтичну добавку до раціону харчування, — додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій.

ЕкоБІОЛ Б.В. містить компоненти, які сприяють одночасному усуненню дисбактеріозу кишечнику і дисбіозу піхви, блокують проникнення умовно-патогенних мікроорганізмів із кишечнику в піхву, сприяють нормалізації місцевого імунітету слизової оболонки піхви та підвищенню її стійкості до патогенної та умовно-патогенної мікрофлори.

ЕкоБІОЛ Б.В. сприяє одужанню жінок із бактеріальним вагінозом і запобігає рецидивам захворювання.

До складу ЕкоБІОЛ Б.В. входять наступні компоненти.

Корисні бактерії, що сприяють усуненню вогнища інфекції в піхві: Lactobacillus crispatusLCR01 — це основа нормальної мікрофлори піхви жінок, які дуже рідко хворіють на бактеріальний вагіноз. Ці лактобактерії блокують прикріплення умовно-патогенних мікроорганізмів до слизової оболонки піхви і знищують їх за рахунок продукції перекису водню. У результаті в піхві ліквідується осередок умовно-патогенної мікрофлори, яка провокує розвиток бактеріального вагінозу. Lactobacillus gasseri LMG 26661 сприяють швидкій нормалізації pH піхви за рахунок продукції молочної кислоти. У результаті створюються умови для швидкого відновлення оптимальної кількості корисних лактобактерій у піхві та нормалізації мікробіоценозу.

Корисні бактерії, що сприяють усуненню вогнища інфекції в кишечнику: Lactobacillus rhamnosus GG та Bifidobacterium Breve сприяють усуненню умовно-патогенної мікрофлори в кишечнику, нормалізації корисної мікрофлори кишечнику, зміцненню кишкового бар’єра. Таким чином, блокується постійне надходження умовно-патогенних кишкових мікроорганізмів до піхви, що запобігає розвитку рецидивів захворювання.

Спеціальна речовина, що сприяє нормалізації імунітету: лактоферин чинить імуномодулюючу дію, сприяє відновленню місцевого імунітету слизової оболонки кишечнику та піхви, перешкоджає формуванню колоній мікроорганізмів та пригнічує розвиток мікробної біоплівки при бактеріальному вагінозі. Завдяки цьому підвищується опірність слизової оболонки урогенітального тракту і кишечнику до умовно-патогенної флори, що сприяє запобіганню розвитку загострень бактеріального вагінозу.

Живильні речовини для відновлення власної мікрофлори: мальтодекстрин є ідеальним живильним субстратом для росту та розмноження корисних для організму лакто- і біфідобактерій, сприяє швидкій нормалізації мікрофлори кишечнику й урогенітального тракту та одужанню жінок з бактеріальним вагінозом.

Таким чином, чотири компоненти, що містяться в складі ЕкоБІОЛ Б.В., усувають чотири основні чинники розвитку бактеріального вагінозу. Це сприяє одужанню жінок з бактеріальним вагінозом та запобігає виникненню загострень захворювання.

Рекомендації щодо застосування:

ЕкоБІОЛ Б.В. вживати в якості дієтичної добавки до раціону харчування дорослим як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій.

Особливі вказівки:

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не запивати гарячими напоями або напоями, які містять алкоголь!

Використання в період вагітності та годування грудьми: ЕкоБІОЛ Б.В. можна вживати в період вагітності та годування грудьми.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим (в тому числі вагітним та жінкам, що годують грудьми) по 2 капсули 1 раз на добу незалежно від прийому їжі. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Термін вживання становить 10 днів, якщо лікар не призначив інакше. Подальші курси і періодичність повторних курсів лікар визначає індивідуально.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, № 20.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дельта Медикал/Delta Medical Promotions AG, 08132, Київська обл., Вишневе, вул. Чорновола, 43. Тел.: (044) 593-33-55

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.