Адаптована інструкція

Склад:

Активних компонентів в одній капсулі (в мг): енотерової олії - 350, екстракту шафрану - 15, вітамінів Е - 8,995 і В6 - 0,170.

Додаткові інгредієнти (в мг): олії соняшника - 40,875, лецитину з сої - 3, воску бджолиного - 35, гліцерин, желатин, червоний оксид заліза.

Група:

Дієтичні добавки для зниження ризику функціональних порушень жіночих циклічних процесів.

Властивості:

Феміроуз поєднує в собі кілька активних компонентів, які:

 • впливають на ферментну активність, вироблення гормонів і регулюють їх вплив на тканини та органи;
 • налагоджують менструальний цикл;
 • полегшують стан і знімають спазми при ПМС;
 • усувають запалення;
 • захищають клітини від вільних радикалів і перекисного окислення ліпідів, що попереджає захворювання серця, судин та перешкоджає ранньому старінню;
 • покращують настрій і впливають на поведінку (шляхом поліпшення серотонінового метаболізму);
 • зменшують прояви втоми, дратівливості, депресії, болю в голові;
 • покращують процеси травлення;
 • сприяють зниженню ваги (прискорюють відчуття насичення).

Рекомендації щодо застосування:

Феміроуз капсули доповнюють щоденний раціон нутрієнтами, які нормалізують роботу жіночих репродуктивних органів і пом'якшують симптоматику при менструальному синдромі.

Протипоказання:

Алергічні реакції на складові продукту, вагітність, годування груддю, загострена виразка шлунка/дванадцятипалої кишки, ускладнена гіпертонія.

Спосіб застосування та дози:

Дотримуйтеся дози: дорослим жінкам по 1 капс двічі/добу після їжі. Тривалість вживання визначає лікар.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 30 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Фармюніон БСВ Девелопмент", 03151, Київ, вул. Народного Ополчення, 7, офіс 160. Тел.: (044) 246-88-30

Офіційна інструкція

Склад:

 • 1 капсула містить основні речовини: енотерову олію — 350 мг, екстракт шафрану — 15 мг, вітамін Е — 8,955 мг, вітамін В6 — 0,170 мг;
 • допоміжні речовини: соняшникова олія — 40,875 мг, бджолиний віск — 35 мг, соєвий лецитин — 3 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид червоний.

Група:

Дієтичні добавки для зниження ризику функціональних порушень жіночих циклічних процесів.

Властивості:

Активність Феміроузу зумовлена комплексною дією енотерової олії, екстракту шафрану та вітамінів, що сприяють уникненню та запобігають виникненню передменструальних симптомів та нормалізують менструальний цикл.

Гамма-ліноленова кислота енотерової олії у процесі синтезу перетворюється в організмі на протизапальний простагландин та простаноїди, які здатні змінювати активність ферментів, впливати на синтез гормонів та коригувати їх вплив на різні органи і тканини. Енотерова олія сприяє нормалізації менструального циклу та зменшенню проявів передменструального синдрому (нагрубання молочних залоз, біль у нижній ділянці живота, нервозність, головний біль тощо), проявляє протизапальну дію.

Комплекс токоферолів (вітаміну Е), що входить до складу Феміроузу, проявляє високі антиоксидантні властивості, захищає ліпіди клітинних мембран від ПОЛ і пошкодження вільними радикалами. Це має велике значення в запобіганні раннього старіння та серцево-судинних захворювань.

Вітаміни Е, В6 у комплексі з глікозидами екстракту шафрану завдяки синергічній дії сприяють нормалізації метаболізму серотоніну, який впливає на зміни поведінкових реакцій та покращення настрою. Вітамін В6 допомагає зменшити вираженість депресії, дратівливості, втомлюваності, головного болю.

Глікозиди екстракту шафрану проявляють антиспазматичну дію при передменструальному синдромі, крім того, покращують травлення та допомагають зменшити надмірну масу тіла шляхом прискорення відчуття насичення.

Рекомендації щодо застосування:

Дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело лінолевої та гамма-ліноленової кислот, глікозидів (пікрокроцину і кроцину), вітаміну Е, вітаміну В6, яка сприяє нормалізації функціонування жіночої репродуктивної системи і зменшенню вираженості симптомів менструального синдрому.

Протипоказання:

Період вагітності та годування грудьми, підвищена чутливість до компонентів, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, ускладнена гіпертонічна хвороба.

Спосіб застосування та дози:

Вживати жінкам по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря!

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С).

Форма випуску / упаковка:

Капсули м'які желатинові, № 30.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Фармюніон БСВ Девелопмент", 03151, Київ, вул. Народного Ополчення, 7, офіс 160. Тел.: (044) 246-88-30

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.