Фолівіт

Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки: інноваційна формула фолієвої кислоти 740 мкг, йод 200 мкг, віт В6 1,5 мг, магнію лактат 100 мг.

Додаткові інгредієнти: наповнювачі, лактоза.

Група:

Дієтичні добавки — джерела моновітамінів і вітаміноподібних речовин.

Властивості:

Позитивно впливає на внутрішньоутробний розвиток плоду. Допомагає повноцінному формуванню внутрішніх органів плоду. Забезпечує швидке накопичення фолієвої кислоти в організмі, запобігає розвитку анемії. Нормалізує сон і заспокоює. Фолівіт капсули попереджають розвиток розумової відсталості.

Рекомендації щодо застосування:

Фолівіт для вагітних: за 1 міс до запланованої  вагітності та в перші 3 міс.

Чоловікам капсули Фолівіт приймати за 1 міс до запланованої вагітності.

Особливі вказівки:

Не замінює повноцінного харчування. Є компонентом щоденної дієти. У разі наявності відхилень у стані щитовидної залози від норми обов'язкова консультація лікаря.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість.

Спосіб застосування та дози:

1 капсула в день під час або відразу після їжі. Не жувати. Запити водою.

Тривалість прийому за порадою лікаря індивідуальна.

Умови зберігання:

Особливих умов не вимагає. Зберігати протягом 3-х років від дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 300 мг №10 або № 60 в коробці з пакувального картону.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: «Юніверс Фарм», Україна.

Офіційна інструкція

Склад:

Quatrefolic® (глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолієвої кислоти), що еквівалентний 400 мкг фолієвої кислоті (вітамін В9)

 

740 мкг

Йод (у формі калію йодиду)

200 мкг

Вітамін В6  (у формі піридоксину гідрохлориду)

1,5 мг

Магнію лактат

100 мг

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат, лактоза.

Містить  стандартизовану сировину європейського виробника.

Група:

Дієтичні добавки — джерела моновітамінів і вітаміноподібних речовин.

Властивості:

Прийом фолієвої кислоти (вітамін В9) на етапі планування вагітності та під час 1-го триместру  попереджує ризик порушення розвитку плоду, а саме – виникнення дефектів нервової трубки. Процеси формування плоду та його основних органів,  що відбуваються за участю фолієвої кислоти,  протікають на ранніх термінах вагітності. Саме тому важливо, щоб вона надходила в організм майбутньої матері ще на етапі планування вагітності та у 1-ому триместрі.

До складу «Фолівіт®» входить інноваційна біологічно-активна форма фолієевої кислоти 4 покоління, яка  завдяки своїй високій біодоступності забезпечує швидке накопичення в організмі необхідного рівня фолієвої кислоти для захисту плоду.

Йод (І)

Сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози, входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). Запобігає ризику розвитку ендемічного зобу, затримці психомоторного та розумового розвитку, кретинізму.

Магній (Mg)

Головне призначення перорального застосування магнію (Mg) — профілактика нестачі магнію, усунення м’язового спазму в стінках судин та в гладких м’язах. Також магній має антистресову дію. Понижує гіперзбудливість нервової системи. Допомагає нормалізувати сон, заспокоїтися.

Вітамін B6

Сприяє проникненню магнію всередину клітини і також нормалізує роботу центральної нервової системи. Спокійний стан матері сприятливо позначається на розвитку малюка.

Рекомендації щодо застосування:

До раціону харчування як додаткове джерело вітамінів (фолієвої кислоти, піридоксину гідрохлориду) та мінералів (йоду, магнію) в організм людини, особливо:

- жінкам за 1 місяць до запланованої вагітності та у 1-ому триместрі вагітності;

- чоловікам, одночасно з жінками, в період планування народження дитини.

Особливі вказівки:

При індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не рекомендовано вживати особам із захворюваннями щитовидної залози, при яких протипоказані препарати йоду. Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози:

По 1 капсулі на день під час або після прийому їжі. Капсулу не розжовувати. Термін вживання визначається за погодженням з лікарем.

Умови зберігання:

Дивись на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

Дивись на упаковці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: «Юніверс Фарм», Україна.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.