Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки: в 1 капс - 0,08 г плодів розторопші, 0,04 г квіток календули, 0,08 г кукурудзяних рилець.

Додаткові інгредієнти: наповнювачі, желатин.

Група:

Дієтичні добавки для підтримки функції печінки, жовчовивідних шляхів і жовчного міхура.

Властивості:

Стабілізує мембрани клітин печінки. Покращує скорочення жовчного міхура та перешкоджає застою жовчі та утворенню жовчних каменів. Позитивно впливає на жировий обмін. Покращує роботу печінки.

Рекомендації щодо застосування:

Капсули Гепаназе доповнюють щоденний раціон при запаленні жовчного міхура, застою жовчі в печінці, жировому переродженні печінки, а також після видалення жовчного міхура.

Особливі вказівки:

Не відноситься до лікарських препаратів. Гепаназе капсули не замінюють повноцінного харчування.

Даннях про застосування Гепаназе дітям відсутні.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість.

Захворювання печінки та жовчного міхура в гострій стадії.

Вагітність.

Лактація.

Спосіб застосування та дози:

1 капсула 2-3 р / д протягом місяця. Повторний курс після консультації з лікарем.

Умови зберігання:

Приміщення від +4 С до + 25 С. Вибирайте затінене сухе місце з обмеженим доступом для дітей.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 0,290 г.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Новалік-Фарм, ТОВ, Офіційний дистриб'ютор - ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА": 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, 3А, тел: (044) 496-28-38

Офіційна інструкція

Склад:

  • 1 капсула містить активні інгредієнти: екстракт плодів розторопші плямистої – 80 мг; екстракт кукурудзяних стовпчиків з приймочками – 80 мг; екстракт квітів нагідок лікарських (календули) – 40 мг;
  • допоміжні речовини: магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, мікрокристалічна целюлоза, двоокис кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 13.0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 1.0 г; 56.0 ккал (234 кДж).

Група:

Дієтичні добавки для підтримки функції печінки, жовчовивідних шляхів і жовчного міхура.

Властивості:

Рекомендується в якості додаткового джерела силімарину, вітаміну К, сапонінів та глікозидів. Функціональні властивості Гепаназе зумовлені оптимальним поєднанням гепатопротекторної дії екстракту плодів розторопші плямистої та екстракту кукурудзяних стовпчиків з приймочками (нормалізуючий вплив на секрецію жовчі і моторику жовчовивідних шляхів) з регенеративною та протизапальною дією екстракту квітів нагідок лікарських.

Екстракт плодів розторопші плямистої містить суму флаволігнанів, яка називається силімарином (80%). Силімарин являє собою суміш трьох ізомерів  - силібіну, силігуаніну і силіхристину. Силімарин виявляє гепатопротекторні, антитоксичні і антиоксидантні властивості при гострих і хронічних інтоксикаціях, що обумовлено його здатністю стабілізувати мембрани клітин печінки, стимулювати мікроциркуляцію та репараційні процеси. Силімарин активізує обмін речовин в гепатоцитах та сприяє їхній регенерації, покращує білоксинтезуючу і ліпотропну функції та зменшує ступінь жирової дистрофії печінки, що сприяє нормалізації функціональних показників – рівнів білірубіну, гама-глобуліну, трансаміназ у крові.

Екстракт кукурудзяних стовпчиків з приймочками містить велику кількість біологічно активних речовин: глікозиди, сапоніни, криптосантини, аскорбінову і пантотенову кислоти, вітамін К, флавоноїди, інозит, ситостерол, стігмастерол, ефірні олії, таніни та багато вітамінів. Жовчогінна дія кукурудзяних стовпчиків з приймочками обумовлена здатністю жирних олій, флавоноїдів та інших компонентів посилювати секрецію жовчі, знижувати її в’язкість і відносну густину з одночасним зниженням вмісту білірубіну. Відбувається розширення жовчного міхура з подальшою ритмічною діяльністю сфінктера Одді, що покращує виділення жовчі, попереджаючи розвиток застійних явищ і утворення конкрементів у жовчному міхурі. Сапоніни посилюють секрецію залоз, активність гормонів та ферментів, регулюють водно-сольовий та мінеральний обмін.

В екстракті квітів нагідок лікарських міститься багато каротиноїдів – каротин, лікопін, ксантини, флавохром, а також сапоніни, гіркоти, фітонциди, флавоноїди, глікозиди, тритерпендіоли, яблучна, саліцилова та аскорбінова кислоти, дубильні речовини, вітаміни, ефірні олії. Цей комплекс речовин має протизапальні та імуномодулюючі властивості, посилює процеси регенерації і місцеві захисні механізми. Виявляє спазмолітичні та жовчогінні властивості – розслабляє гладком'язові волокна і стимулює секрецію та  виділення жовчі.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування при дискінезії жовчовивідних шляхів, холециститі, токсичних ураженнях печінки (у тому числі алкогольному), хронічних гепатитах, жировій дистрофії і цирозі печінки, а також після видалення жовчного міхура.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Без ГМО.

 

Протипоказання:

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, гострі захворювання органів гепатобіліарної системи, вагітність та період лактації.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу під час їжі, запиваючи водою. Курс споживання – 1 місяць, при необхідності можна повторити декілька разів на рік.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули з масою вмісту 290 мг ± 7,5 %.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Новалік-Фарм, ТОВ, Офіційний дистриб'ютор - ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА": 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, 3А, тел: (044) 496-28-38

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.