Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки екст-ам: ромашки - 48 мг, імбиру - 24 мг; вітамінам С - 20 мг і В6 - 0,35 мг.

Додаткові інгредієнти: цукор, глюкози сироп, кислота лимонна, β-каротин, натуральний апельсиновий ароматизатор, вода.

Група:

Дієтичні добавки комплексної дії.

Властивості:

Зробити подорож з дітьми більш приємною можна, подбавши про комфорт під час поїздки. Одним з атрибутів спокійного пересування є льодяники Халіку «Щаслива подорож» - безпечний і приємний на смак засіб від нудоти і захитування. Активний компонент льодяника імбир має властивість полегшувати стан при нудоті, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, ромашки екстракт проявляє спазмолітичну, протизапальну і антисептичну дію. На гарне самопочуття також впливають вітаміни С і В6.

Протипоказання:

Не рекомендований дітям до 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Даний засіб не підходить в якості замінника повноцінного харчування.

Щоб дитину не заколисало під час поїздки наземним, водним або авіатранспортом, за 10 хвилин до відправлення потрібно дати 1 льодяник. Далі, по 1 льодянику з інтервалом в 3 години, поки поїздка не закінчиться.

Тривалість застосування визначає лікар, керуючись станом і потребами пацієнта, але не більше 3 льодяника в день.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

По 6 льодяників в картонній упаковці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ексклюзивний представник в Україні: компанія "КОНТРАД СВІСС СА", Швейцарія, Представництво в Україні: 01010, Київ, вул. Мазепи, 16. Тел.: +38 (044) 490-55-28, факс: +38 (044) 490-55-29

Офіційна інструкція

Склад:

  • 1 льодяник (10 г *) містить: активні інгредієнти: екстракт ромашки - 48 мг, екстракт імбиру - 24 мг, вітамін С - 20 мг, вітамін В6 - 0,35 мг;
  • допоміжні речовини: цукор, сироп глюкози, лимонна кислота (Е330), бета-каротин (Е160), натуральний ароматизатор апельсина, вода.

* Можливе відхилення від норми +/- 10%.

Група:

Дієтичні добавки комплексної дії.

Властивості:

Екстракт ромашки містить флавоноїди, кумарини, холін, ефірне масло складного складу, каротин, азулен, вітаміни (С, В5 і ін.), велику кількість мікроелементів. Надає заспокійливу дію і зміцнює сон; має знеболюючий, антисептичний, антивірусний вплив.

Екстракт ромашки надає спазмолітичну властивість: розслаблює гладкі м'язи стінок шлунково-кишкового тракту, зменшуючи тим самим дискомфорт.

Екстракт імбиру має відхаркувальну, антибактеріальну, протизапальну, антимікробну, антисептичну, бактерицидну, жовчогінну, антігельмінтну властивість, сприяє поліпшенню травлення.

Вітамін С - водорозчинний вітамін, усуває дефіцит аскорбінової кислоти в організмі. Сприяє підвищенню опірності організму до інфекцій та несприятливого впливу зовнішнього середовища. Він не синтезується в організмі людини і надходить тільки з продуктами харчування.

Вітамін В6 відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь в синтезі нейромедіаторів. У фосфорильованій формі забезпечує процеси декарбоксилювання, переамінування, дезамінування амінокислот, бере участь в синтезі білка, ферментів, гемоглобіну, простагландинів, обміні серотоніну, катехоламінів, глутамінової кислоти, гістаміну, поліпшує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, покращує скоротливість міокарда, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез.

Льодяник Халіку «Щасливе подорож» - дуже смачний, оскільки має натуральний смак апельсина, який так сильно люблять діти.

Особливі вказівки:

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом. Містить цукор.

Не замінює повноцінного раціону харчування. Перевищувати рекомендовану добову дозу не рекомендується.

Протипоказання:

Не використовувати у дітей у віці до 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Для попередження та усунення нудоти та у дітей під час подорожей, руху в автотранспорті, проявів морської або повітряної хвороби. Перший льодяник рекомендується вживати приблизно за 10 хв до початку поїздки. Протягом поїздки вживати по одному льодянику кожні три години.

Тривалість вживання визначається індивідуально, але не більше трьох льодяників в день.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі 2-25 ° С.

Форма випуску / упаковка:

Льодяники, № 6.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ексклюзивний представник в Україні: компанія "КОНТРАД СВІСС СА", Швейцарія, Представництво в Україні: 01010, Київ, вул. Мазепи, 16. Тел.: +38 (044) 490-55-28, факс: +38 (044) 490-55-29

Додатково:

Уповноважений представник виробів медичного призначення Пластир медичний охолоджуючий Халіку® для дітей і Спрей від болю в горлі Халіку® на території України - ТОВ "Крат Медтехніка": 04107, Київ, вул. Багговутівська, 17-21, 6-й поверх.
Тел.: (0800) 21-52-32
E-mail: uarep@cratia.ua

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.