Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки лактобацилм ацидофілус, саліваріус, плантарум, параксеі, ентерококам феціум, біфідобактеріям та лактококам лактіс в кількості не < 1х109 КУО/г.

Додаткові інгредієнти: інулін, порошок ванілі, крохмаль кукурудзи, фруктоолігосахаріди, магнію і марганцю сульфати, ферменти, мальтодекстрин, тверда капсула, калію хлорид.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

Пробіланс - симбіотиків, бактерії якого мають високий ступінь стійкості і метаболічної активності. Вони пригнічують життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів та продукцію їх токсинів, в тому числі і Clostridium difficile (збудників проносу після прийому антибіотиків). Пробіотики покращують бар'єрну ф-цію кишечника під час запалень та зменшують ушкодження клітин епітелію.

Для забезпечення сприятливого середовища, захисту і поліпшення виживання до пробіотиків додані пребіотики (інулін, фруктоолігосахаріди тощо).

Рекомендації щодо застосування:

Для збагачення щоденного раціону нутрієнтами, з метою налагодити баланс мікрофлори в кишечнику, яку порушували через: антибіотикотерапію, стреси, порушення режиму, погіршення характеру і якості їжі, алергії, синдром подразненого кишечника.

Особливі вказівки:

Вагітним і годуючим мамам, людям зі зниженим імунітетом - тільки з дозволу лікаря.

Пробіланс не призначений для терапії, попередження та діагностиці хвороб, він також не замінить вам повноцінний раціон.

Протипоказання:

Особиста непереносимість компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Пробіланс для дорослих: 1-2 капс натщесерце зранку або перед сном протягом 20 днів, або як призначить лікар.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 20 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Галичфарм, ПАТ, Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8; тел./факс: (032) 294-99-94, 294-99-02

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить:

активні інгредієнти: Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19. Загальна кількість життєздатних бактеріальних клітин складає не менше 1 х 109 КУО/г;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, мальтодекстрини, інулін, калію хлорид, магнію сульфат, фруктоолігосахариди, ферменти (амілази), ванільний порошок, марганцю сульфат, капсула тверда.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

«ПРОБІЛАНС®» — комплекс корисних бактерій, що містить вісім штамів мікроорганізмів і розроблений спеціально для підтримання та забезпечення балансу кишкової мікрофлори.

«ПРОБІЛАНС®» характеризується високим ступенем виживання мікроорганізмів при проходженні через шлунково-кишковий тракт із збереженням їх метаболічної активності.

Штами продукту здатні пригнічувати ріст різних патогенних видів мікроорганізмів, зокрема, Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Bacillus subtilis та Clostridium perfringens. Крім того, більшість штамів здатні інгібувати продукцію токсину та пригнічувати ріст Clostridium difficile, збудника, що може викликати діарею після застосування антибіотиків.

Штами мікроорганізмів продукту покращують бар’єрну функцію кишечника в умовах запалення та зменшують пошкодження епітеліальних клітин. Ці процеси мають суттєве відношення як до шлунково-кишкових захворювань, так і до системних запальних процесів.

«ПРОБІЛАНС®» поєднує в собі штами мікроорганізмів із різними властивостями у збалансованій багатовидовій формулі. Інші інгредієнти також ретельно підібрані і гарантують стабільність продукту, краще виживання при проходженні через шлунково-кишковий тракт, а також більш високу метаболічну активність пробіотичних бактерій.

Такі допоміжні речовини як інулін, мальтодекстрини, фруктоолігосахариди, крохмаль кукурудзяний та мінеральна суміш захищають пробіотичні штами від впливів навколишнього середовища та забезпечують пробіотичні бактерії поживними речовинами для кращої гідратації, виживання і активності.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується вживати при можливому порушенні балансу кишкової мікрофлори: при застосуванні антибіотиків, стресі, зміні характеру харчування, при порушенні режиму та погіршенні якості харчування, при станах організму (алергія, синдром подразненого кишечника та ін.), що побічно пов’язані з дисбалансом кишкової мікрофлори.

Особливі вказівки:

Індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітні та жінки, що годують груддю, люди із значно зниженим імунітетом тільки за рекомендацією лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим вживати по 1-2 капсули на добу на порожній шлунок вранці або перед сном. Термін споживання: 20 днів, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати у щільно закритій первинній упаковці в сухому, недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 0 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 60 %.

Форма випуску / упаковка:

20 капсул масою по 400 мг ± 7,5 % в банці, 1 банка у пачці.

Виробник:

Непосредственное производство: Галичфарм, ПАТ, Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8; тел./факс: (032) 294-99-94, 294-99-02

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.