Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки лактобацилам ацидофілус, саліваріус, касеі, біфідобактеріям і лактококам лактіс в кількості не <5х108 КУО/г.

Додаткові інгредієнти: крохмаль кукурудзи, мальтодекстрин.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

Пробіланс для дітей - симбіотиків, бактерії якого мають високий ступінь стійкості і метаболічної активності. Вони пригнічують життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів та продукцію їх токсинів, в тому числі і Clostridium difficile (збудників проносу після прийому антибіотиків). Пробіотики покращують бар'єрну ф-цію кишечника під час запалень та зменшують ушкодження клітин епітелію.

Для забезпечення сприятливого середовища, захисту і поліпшення виживання до пробіотиків додані пребіотики (інулін, фруктоолігосахаріди тощо).

Рекомендації щодо застосування:

Пробіланс для дітей вживають, щоб збагатити щоденний раціон нутрієнтами, з метою налагодити баланс мікрофлори в кишечнику, яку порушували через: антибіотикотерапію, стреси, порушення режиму, погіршення характеру і якості їжі, алергії, синдром подразненого кишечника.

Особливі вказівки:

Вагітним і годуючим мамам, людям зі зниженим імунітетом - тільки з дозволу лікаря.

Пробіланс для дітей не призначений для терапії, попередження та діагностиці хвороб, він також не замінить вам повноцінний раціон.

Протипоказання:

Особиста непереносимість компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Порошок із саше змішайте з водою, молоком або соком (приблизно 200 мл) і залиште на 10 хвилин, збовтайте та дайте дитині. Дотримуйтеся дози: з 1-12 років по 1-2 пак-ки/доб натщесерце або перед сном.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Пакети-саше, по 10 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Галичфарм, ПАТ, Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8; тел./факс: (032) 294-99-94, 294-99-02

Офіційна інструкція

Склад:

1 пакет-саше містить:

активні інгредієнти: Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Lactobacillus acidophilus W55, Lactobacillus casei W56, Lactobacillus salivarius W57, Lactococcus lactis W58. Загальна кількість життєздатних клітин складає не менше 5 х 10 КУО/г;

допоміжні речовини: крохмаль рисовий, мальтодекстрини.

Група:

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Властивості:

«ПРОБІЛАНС® ДЛЯ ДІТЕЙ» містить комбінацію із шести штамів бактерій трьох різних родів мікроорганізмів і являє собою збалансований пробіотичний комплекс, що є більш ефективним у порівнянні з монокомпонентними пробіотиками. Препарат характеризується високим ступенем виживання мікроорганізмів при проходженні через шлунково-кишковий тракт із збереженням їх метаболічної активності.

«ПРОБІЛАНС® ДЛЯ ДІТЕЙ» є пробіотичним продуктом, розробленим для збалансування кишкової мікрофлори у дітей та усунення таких пов’язаних з цим станів як діарея, запор, алергії і багато іншого. Продукт спеціально призначений для дітей, оскільки містить Bifidobacterium lactis, які відіграють важливу роль у створенні та підтриманні кишкової мікрофлори у дітей раннього віку.

Штами продукту здатні пригнічувати ріст таких патогенних мікроорганізмів як Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Bacillus subtilis, Shigella, Salmonella та Pantoea agglomerans. Крім того, деякі штами здатні інгібувати вироблення токсину та пригнічувати ріст Clostridium difficile, збудника, що може викликати діарею у дітей після застосування антибіотиків.

Штами мікроорганізмів продукту покращують бар’єрну функцію кишечника в умовах запалення та зменшують пошкодження епітеліальних клітин, індуковане цитокінами. Ці процеси мають суттєве відношення як до шлунково-кишкових захворювань, так і до системних запальних процесів.

Для продукту характерні імуномодулюючі властивості. Мікроорганізми добавки здатні призводити до збільшення проліферації Т- і В-клітин і вироблення ІФН-y та ІЛ-10 та зменшувати продукцію ІЛ-5 і IgE. Виходячи із вищезазначеного, продукт має потенціал для модулювання Т- і В-клітинної відповіді і зменшення таким чином алергічних реакцій.

Результати постмаркетингового спостереження демонструють позитивний досвід використання добавки при різних станах, зокрема, діареї, запорі і запальних захворюваннях кишечника. Продукт зарекомендував себе як високоефективний пробіотик, що може бути використаний у дітей (від одного року).

Такі допоміжні речовини як крохмаль рисовий і мальтодекстрини захищають пробіотичні штами від впливів навколишнього середовища та забезпечують мікроорганізми поживними речовинами для кращої гідратації, виживання і активності.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується вживати при можливому порушенні балансу кишкової мікрофлори: при застосуванні антибіотиків, стресі, при зміні характеру харчування, порушенні режиму та погіршенні якості харчування, при станах організму (алергія, синдром подразненого кишечника та ін.), що побічно пов’язані з дисбалансом кишкової мікрофлори.

Особливі вказівки:

Індивідуальна чутливість до компонентів. Особам із значно зниженим імунітетом — тільки за рекомендацією лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Дітям від 1 до 12 років вживати по 1-2 пакети на добу. Вміст однієї добової дози розчинити в склянці води, молока або соку, і залишити приблизно на 10 хвилин. Перед вживанням перемішати. Використовується переважно на порожній шлунок вранці або перед сном.

Умови зберігання:

Зберігати у щільно закритій первинній упаковці в сухому, недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 0 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 60%.

Форма випуску / упаковка:

10 пакетів-саше масою по 1 г ± 10 % у пачці.

Виробник:

Непосредственное производство: Галичфарм, ПАТ, Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8; тел./факс: (032) 294-99-94, 294-99-02

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.