Адаптована інструкція

Склад:

Активна дія здійснюється завдяки: в 1 капс - 0,2 г фітостероли, 0,01 г цинку цитрату, 0,01 г селену хелати.

Додаткові інгредієнти: наповнювачі, лактоза.

Група:

Дієтичні добавки для підтримки функції і зниження ризику захворювань передміхурової залози.

Властивості:

Капсули Сітопростат містять фітостерон, цинк і селен.

Чинить антибактеріальну дію. Підтримує баланс при діленні клітин. Збагачує раціон харчування чоловіків, які страждають на хронічний простатит, адному простати або з віковими змінами в простаті.

Фітостерон запобігає зв'язуванню біологічно активної форми тестостерону та андрогенних рецепторів у передміхуровій залозі.

Позитивно впливає на серце і судини шляхом зниження рівня холестерину. Чинить антибактеріальну дію. Підтримує баланс ділення клітин.

Цинк підтримує нормальний рівень тестостерону.

Селен накопичується в яєчках і насіннєвих канатиках. Входить до складу м'язів і серця. Перешкоджає розвитку інфекційного запалення. Бере участь в синтезі гормонів щитовидної залози. Виділяється зі спермою.

Рекомендації щодо застосування:

Сітопростат капсули приймати в першій половині дня. Не жувати, запити водою.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Індивідуальна неперносимість.

Спосіб застосування та дози:

1-2 капс 2 р / д.

Приймати 2 міс.

Повторний курс можливий після консультації лікаря.

Умови зберігання:

Приміщення +4 С + 25 градусів С, в затіненому місці.

Форма випуску / упаковка:

Флакон 30 капсул.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Новалік-Фарм, ТОВ, Офіційний дистриб'ютор - ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА": 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, 3А, тел: (044) 496-28-38

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить активні інгредієнти: фітостероли – 200 мг; цинку цитрат – 10 мг; селен – (в перерахунку з селену хелату) – 10 мкг; допоміжні речовини: орісіл, кальцію стеарат, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, лактоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 3.0 г;
жири – 0 г; вуглеводи – 13.0 г; 64.0 ккал (268 кДж).

Група:

Дієтичні добавки для підтримки функції і зниження ризику захворювань передміхурової залози.

Властивості:

СІТОПРОСТАТ є додатковим джерелом фітостеролів, цинку та селену для чоловіків групи ризику, які мають в анамнезі захворювання передміхурової залози (простатит, аденома).

Основний компонент фітостеролів – Бета-ситостерол (до 80%) – сприяє покращенню функціонального стану передміхурової залози при хронічних простатитах і аденомі простати, а також при вікових змінах передміхурової залози, нормалізує ліпідний обмін, знижуючи ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Бета-ситостерол – біологічно активний компонент рослинних олій, що бере участь у метаболізмі арахідонової кислоти і забезпечує повноцінний синтез простагландинів, перешкоджає зв'язку дигідротестостерону та андрогенних рецепторів у простаті. Бета-ситостерол має антисклеротичні, антипроліферативні та антибактеріальні властивості. Включення фітостеролів до раціону харчування ефективно сприяє зниженню рівня загального холестерину і ß-ліпопротеїдів у сироватці крові, і таким чином, природним і безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Природні фітостероли, які у великій кількості присутні у жиророзчинних фракціях рослин, легко руйнуються в процесі переробки харчової сировини, тому їх необхідно приймати в ізольованому вигляді.

Цинк відіграє важливу роль у процесах розвитку репродуктивних органів і функції передміхурової залози. Цинк інгібує фермент, який контролює відновлення тестостерону до дигідротестостерону та підтримує достатній рівень статевого гормону. Дефіцит цинку може призводити до імпотенції, підвищення чутливості до інфекцій, безпліддя, захворювань передміхурової залози.

Селен стимулює утворення антитіл і, тим самим, підвищує захист організму від інфекційних та застудних захворювань. Бере участь у виробленні еритроцитів, сприяє підтримці і продовженню сексуальної активності. Селен витрачається з еякулятом, тому у чоловіків, які ведуть активне сексуальне життя, потреба у цьому мікроелементі вища, ніж у жінок.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування чоловіків при простатиті, аденомі простати та вікових змінах передміхурової залози для нормалізації функціонального стану сечовивідної та статевої систем, зокрема репродуктивної функції, а також для нормалізації ліпідного обміну і зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Особливо актуальне вживання у чоловіків старшого віку із віковими змінами передміхурової залози.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Без ГМО.

Протипоказання:

Індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 2 рази на добу до їди у першій половині дня, запиваючи водою. Курс споживання – 2 місяці, при необхідності можна повторити декілька разів на рік.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Капсули №60 з масою вмісту 330 мг ± 7.5 %.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Новалік-Фарм, ТОВ, Офіційний дистриб'ютор - ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА": 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, 3А, тел: (044) 496-28-38

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.