Адаптована інструкція

Склад:

Активні інгредієнти: екстракт пасифлори - 40 мг, екстракт меліси - 25 мг; екстракт валеріани сухий - 70 мг, екстракт суцвіть хмелю - 25 мг.

Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль та прежелатинізований крохмаль, стеарат магнію; желатин, діоксид титану, заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий.

Склад (вміст 1 капсули Валео-Дорм Дуо/Сон).

Активні інгредієнти: мелатонін — 1 мг.

Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, прежелатинізований крохмаль, колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію; желатин, патентований синій V, діоксид титану.

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Властивості:

Валео-Дорм Дуо - це комплексна дієтична добавка з мелатоніном (капс Сон), агоністом МТ 1 і 2 рецепторів, і фітоекстрактам (капс Релакс).

Дія мелатоніну і рослинних екстрактів направлена на:

 • регуляцію циркадних (сон/пильнування) і ендокринних ритмів, пульсу, роботи нирок/печінки, температури тіла;
 • продовження сну, поліпшення його якості, прискорення засипання;
 • нормалізацію фази сну;
 • зменшення нічної активності в циркадному ритмі;
 • заспокійливу дію;
 • зниження проявів тривожності і дратівливості, особливо при неускладнених розладах сну;
 • поліпшення настрою і зниження зимової депресії;
 • вплив на енерговитрати організму.
 • контроль набору ваги, пов'язаний з віком (протидіє);
 • збільшення вироблення імуноактивних сполук;
 • знешкодження вільних радикалів (антиоксидантний ефект).
 • захист нервової системи;
 • підвищення когнітивних функцій головного мозку.

Рекомендації щодо застосування:

Валео-Дорм Дуо доповнює щоденний раціон нутрієнтами для:

 • прискорення і полегшення засипання;
 • налагодження циркадних ритмів (особливо при зміні часових поясів);
 • поліпшення якості сну;
 • зниження дратівливості, тривоги і нервозності.

Особливі вказівки:

Валео-Дорм Дуо капсули не замінять вам повноцінний раціон.

Дотримуйтеся рекомендованої дози.

Перед вживанням/якщо ви приймаєте інші л/з, отримайте консультацію у лікаря.

Протипоказання:

 • Особиста непереносимість;
 • вагітність;
 • вік до 12 років;
 • лактація;
 • аутоімунні захворювання;
 • порушення в роботі печінки/нирок.

Спосіб застосування та дози:

З дванадцяти років: по 1 капс Релакс перед вечерею і 1 капсула Сон перед сном, добре запиваючи водою. Тривалість вживання 60 днів із двотижневою перервою, а після визначає лікар.

Умови зберігання:

Спеціальних вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 20 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Полісано Фармасьютікалс С.А., Румунія, ТОВ «Крео Фарм Промоушн» (Creo Pharm Promotion LLC) 01054, Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2Б. Тел.: +38 (044) 501-02-01

Офіційна інструкція

Склад:

Активні інгредієнти: екстракт пасифлори (Passiflora incarnatа) — 40 мг, екстракт меліси (Melissa officinalis) — 25 мг; екстракт валеріани сухий (Valeriana officinalis) — 70 мг, екстракт суцвіть хмелю Humulus lupulus — 25 мг.

Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль та прежелатинізований крохмаль, антикомкувач стеарат магнію; склад капсули: желатин, барвники: діоксид титану, заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий.

Склад (вміст 1 капсули Валео-Дорм Дуо/Сон).

Активні інгредієнти: мелатонін — 1 мг.

Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, прежелатинізований крохмаль, антикомкувачі: колоїдний діоксид кремнію, стеарат магнію; склад капсули: желатин, барвники: патентований синій V, діоксид титану.

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Властивості:

Валео-Дорм Дуо капсули створені для полегшення засинання та зменшення проявів нервозності, тривожності, дратівливості, які призводять до розладів сну та безсоння!

Валео-Дорм Дуо — комбінація двох компонентів у різних блістерах Relax (Релакс) та Sleep (Сон). Комплекс рослинних екстрактів, що містять фітофлавоноїд кризин (модулятор ГАМК-рецепторів) у капсулі Релакс сприяє зменшенню тривоги. Мелатонін у капсулі Сон сприяє відновленню циркадних ритмів та ефективному, здоровому сну.

Валео-Дорм Дуо складається з двох компонентів: капсули Релакс — комбінація з рослинних екстрактів: Passiflora incarnataMelissa officinalisValeriana officinalis та Humulus lupulus, які використовуються для покращання стану при симптомах розумового напруження, тривоги, нервозності та підготовки до сну; капсули Сон, у складі яких є мелатонін, сприяють покращанню якості сну та перезавантаженню циркадного ритму.

Пасифлора (Passiflora incarnata) містить алкалоїди, а також флавоноїди кризин, орієнтин, гомоорієнтин, вітексин та інші сполуки рослинного походження, з якими пов’язують заспокійливу дію рослини та здатність впливати на фази сну. Саме флавоноїд кризин забезпечує дозозалежну модуляцію ГАМК-рецепторів та швидке зниження тривоги. Дослідження флавоноїдів пасифлори продемонстрували здатність впливати на рецептори головного мозку, пом’якшувати симптоми психічного стресу, такі як нервозність, тривожність чи дратівливість, а також легкі розлади сну.

Меліса (Melissa officinalis) містить різноманітні поліфенольні сполуки, похідні гідроксикоричної кислоти, таніни, флавоноїди та інші речовини з нейропротекторною та ноотропною дією. Нейропротекторна дія пов’язується з антиоксидантною дією поліфенольних сполук, зменшенням активності ферменту ацетилхолінестерази, впливом на моноаміни головного мозку. Протитривожні властивості пов’язують із впливом на обмін ГАМК, зниженням рівня кортизолу, ноотропну — з холінергічним впливом на головний мозок. Меліса добре досліджена та використовується як окремий засіб зменшення вираженості психічного стресу, особливо у випадках легких розладів сну.

Валеріана (Valeriana officinalis) містить комплекс органічних сполук, серед яких алкалоїди, флавоноїди, амінокислоти, борнеол, ізовалеріанова, вільна валеріанова, інші органічні кислоти та ефірні олії. Валеріану вивчили та використовують для полегшення легких проявів психічного стресу та для прискорення засинання. Дію валеріани пов’язують із її комплексним впливом на обмін ГАМК та моноамінів у головному мозку.

Хміль (Humulus lupulus) містить багато сполук, у тому числі терпени та гіркі кислоти, флавоноїдні глікозиди та катехіни, які обумовлюють здатність хмелю впливати на рецептори серотоніну, ГАМК і мелатоніну та демонструвати заспокійливу дію, здатність знижувати нічну активність у циклі сон/неспання циркадного ритму та для сприяння засинанню. Хміль досліджений та використовується як окремий заспокійливий засіб, так і в комбінації з валеріаною та/або пасифлорою.

Мелатонін — природний гормон людини, що виробляється шишкоподібною залозою головного мозку (епіфізом), сітківкою очей та деякими іншими тканинами здорової людини. Синтез та секреція мелатоніну посилюється під час темряви і зменшується під впливом світла. Близько 80% мелатоніну синтезується вночі. Секреція мелатоніну починається незабаром після заходу сонця, сягає піку в середині ночі (між 2 та 4 год) і поступово зменшується в другій половині ночі. Мелатонін реалізує ефекти через специфічні мелатонінові рецептори 1-го та 2-го типу (відповідно МТ1 та МТ2).

Мелатонін регулює циркадні ритми (ритм сон/пробудження, активність/відпочинок), впливає на регуляцію температури тіла, пульсу, функції печінки, нирок, а також деякі ендокринні ритми. Додаткове вживання мелатоніну сприяє збільшенню тривалості сну, покращанню його якості, зменшенню часу, потрібного людині для засинання, та балансуванню (перезавантаженню) циркадних ритмів сон/пробудження та інших, у тому числі у зв’язку зі зміною часових поясів. Мелатонін впливає на регуляцію витрати енергії, зміну маси тіла та функціонування імунної системи. Дослідження продемонстрували зв’язок концентрації мелатоніну із зниженням настрою людини, сезонною зимовою депресією та тривожністю.

Валео-Дорм Дуо завдяки компонентам капсули Релакс сприяє підготовці до нічного відпочинку, а за допомогою капсули Сон сприяє зменшенню часу, який потрібен при засинанні. Крім того, Валео-Дорм Дуо сприяє полегшенню наслідків синдрому зміни часових поясів.

Рекомендації щодо застосування:

Валео-Дорм Дуо капсули може бути рекомендовані лікарем у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження: флавоноїдів, амінокислот, поліфенольних сполук, антиоксидантів, мелатоніну, для сприяння загальному зміцненню організму, здоровому сну, пом’якшення проявів нервозності, тривожності, дратівливості, які призводять до розладу сну. При перших проявах тривоги та безсоння.

Особливі вказівки:

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Валео-Дорм Дуо капсули. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендовано вживати продукт у період вагітності та годування груддю, при аутоімунних захворюваннях, порушеннях функції нирок та печінки.

Спосіб застосування та дози:

Кожну добу потрібно використовувати обидва компоненти Валео-Дорм Дуо (Релакс та Сон).

Дорослим або підліткам віком від 12 років — по 1 капсулі Релакс перед вечерею та по 1 капсулі Сон перед сном. Капсули слід запивати достатньою кількістю води.

Рекомендований термін споживання: 2 міс з 14-денною перервою між місяцями прийому, у подальшому доза та термін споживання узгоджуються з лікарем індивідуально.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 25 °C, в сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

10 або 20 капсул в блістері; 2 блістера в картонній коробці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Полісано Фармасьютікалс С.А., Румунія, ТОВ «Крео Фарм Промоушн» (Creo Pharm Promotion LLC) 01054, Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2Б. Тел.: +38 (044) 501-02-01

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.