Вітрум Плюс

Адаптована інструкція

Склад:

Субстанція

Доза в мг

А

1,72

В1

1,5

В2

1,7

В3

20

В5

10

В6 та мідь

по 2

Е

20,1

С

60

К1

0,025

хлор

36,3

фосфор

125

залізо

16

цинк

15

марганець

2,5

 

в мкг

В7

30

В9

400

В12

6

D3 та ванадій

по 10

йод

150

молібден, селен, хром

по 25

Додаткові інгредієнти: формостворювачі та стабілізатори.

Властивості:

Вітрум плюс - полікомпонентна добавка, складові якої мають доведені властивості:

  • регулюють обмінні процеси в клітинах епітелію, сітківки, сечовому, дихальному і травному тракті;
  • сприяють зростанню плода в утробі і обмежують вплив тератогенних факторів;
  • приймають участь у метаболізмі протеїнів, ліпідів і вуглеводів, заліза, пуринів і сечової к-ти;
  • беруть участь у функціонуванні нервової, ендокринної, серцево-судинної, травної сис-ми;
  • каталізують клітинне дихання, синтез РНК і ДНК;
  • без них не обходиться синтез білків, амінокислот, нейромедіаторів і гормонів, фолієвої кислоти і мієліну, вони входять до складу ферментів;
  • прискорюють регенерацію;
  • впливають на кровотворення;
  • підтримують зорову функцію очей;
  • захищають від оксидантів;
  • формують тканини кісток і зубів, покращують засвоєння Са, метаболізм в них;
  • нормалізують проникність капілярів;
  • регенерують сполучну тканину;
  • налагоджують жовчовиділення;
  • проводять нервові імпульси і м'язові скорочення;
  • транспортують амінокислоти, іони, воду, кисень;
  • зміцнюють імунітет;
  • виводять сечовину;
  • пригнічують утворення холестерину, підсилюють дію інсуліну.

Рекомендації щодо застосування:

Для постачання організму нутрієнтами, з метою збалансувати і відкоригувати харчування. Вітрум плюс зменшує ризик виникнення гіпо- та авітамінозу, налагоджує метаболізм, роботу імунітету в період епідемій.

Особливі вказівки:

Якщо у вас є порушення роботи щитоподібної залози, обов'язково проконсультуйтеся з ендокринологом.

Вітрум плюс не використовують для попередження, терапії і профілактики хвороб, вони не замінять повноцінний раціон.

Протипоказання:

Особиста непереносимість, період вагітності та лактації.

Спосіб застосування та дози:

Дотримуйтеся дози: дорослим по одній таб-ці раз/доб з їжею, добре запиваючи водою, протягом 21 дня або як призначить лікар.

Умови зберігання:

Температурний проміжок 15-25 С.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки, по 30 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Takeda, ТОВ "Такеда Україна": Київ, вул. Солом'янська, 11. Тел.: (044) 390-09-09; факс: (044) 390-29-29

Офіційна інструкція

Склад:

Вітамін А

1,72  мг

Кальцій

162,0 мг

Вітамін B1

1,5 мг

Магній

100,0 мг

Вітамін В2

1,7 мг

Калій

40,0 мг

Вітамін В3

20,0 мг

Хлор

36,3 мг

Вітамін В6

2,0 мг

Фосфор

125,0 мг

Вітамін В12

6,0 мкг

Залізо

16,0 мг

Вітамін D3

10,0 мкг

Мідь

2,0 мг

Вітамін Е

20,1 мг

Цинк

15,0 мг

Вітамін C

60,0 мг

Марганець

2,5 мг

Вітамін К1

0,025 мг

Селен

25,0 мкг

Пантотенова  кислота

10,0 мг

Хром

25,0 мкг

Фолієва кислота

400 мкг

Молібден

25,0 мкг

Біотин

30,0 мкг

Ванадій

10,0 мкг

Йод

150,0 мкг

Склад: кальцію фосфат двоосновний безводний, магнію оксид, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, стабілізатор - стеаринова кислота, калію хлорид, аскорбінова кислота, заліза фумарат, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - магнію стеарат, оболонка таблетки Opadry White II (стабілізатор - гідроксипропілметилцелюлоза, барвник - титану діоксид, наповнювач - полідекстроза, антиспікаючий агент - тальк, мальтодекстрин, середньоланцюгові тригліцериди), стабілізатор – кроскармелоза натрію, антиспікаючий агент - кремнію діоксид, ніацинамід, цинку оксид, D-пантотенат кальцію, ретинолу ацетат, марганцю сульфат моногідрат, фолієва кислота, холекальциферол, D-біотин, піридоксину гідрохлорид, філохінон, міді оксид, хрому хлорид, тіаміну нітрат, рибофлавін, калію йодид, натрію селенат, натрію молібдат, натрію метаванадат, ціанокобаламін.

Властивості:

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів. Забезпечує нормальну функцію органу зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів, сприяє збереженню структури кісток та має імуномоделюючі властивості.

Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також в роботі нирок.

Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Бере участь в регулюванні вуглеводного обміну та реакціях енергетичного обміну.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводному, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавелево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Калій активує багато цитоплазматичних ферментів, регулює внутрішньоклітинний осмотичний тиcк, синтез білка, транспорт амінокислот, скоротливу здатність міокарда, проведення нервових імпульсів, скорочення скелетних м’язів.

Іони хлору беруть участь в утворенні постійного осмотичного тиску та регуляції водно-сольового обміну, виконують важливі функції в регуляції об’єму рідини, трансепітеліальному транспорті іонів та стабілізації мембранних потенціалів, беруть участь в підтримці рН клітин.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, займає важливу позицію в функціонуванні імунної системи. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем.

Молібден входить до складу ферментів та коферментів, які беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза в печінці. Має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом.

Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Ванадій сприяє зниженню холестерину та нормалізації вуглеводного обміну. Перешкоджає розвитку атеросклерозу, запобігає ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Рекомендації щодо застосування:

Може бути рекомендована для корекції раціонів харчування дорослих, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, K1, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В(пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, біотину, та мінеральних речовин, в тому числі: кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену, хрому, молібдену, ванадію.

Поєднання 13 вітамінів та 14 мінералів збалансує Ваше харчування.

Здорове харчування  сприяє зниженню ризику розвитку гіповітамінозу та недостатності мінеральних речовин,  підтримці нормального метаболізму  та нормальної функції імунної  системи,  у тому числі під час  поширення сезонних захворювань.

Особливі вказівки:

Не слід застосовувати у людей, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Особам, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.  Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1 таблетці на добу під час прийому їжі, запиваючи  склянкою води.

Приймати 3 тижні, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності 2 роки від дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, масою 1455 мг.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Takeda, ТОВ "Такеда Україна": Київ, вул. Солом'янська, 11. Тел.: (044) 390-09-09; факс: (044) 390-29-29

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.