Вітрум юніор плюс

витрум юниор плюс
Дозування:
Вітрум юніор плюс таблетки жув. №30

Адаптована інструкція

Склад:

Речовина

Доза в мг

А

0,466

В1

1,466

В3

20

В5

4

В6

2

Е

13,3

С

80

К1

0,01

залізо

9,6

кальцій

160

цинк

8

магній

45

марганець

1

 

в мкг

В2

1600

D-біотин

26

В9

266

В12

2,6

мідь

560

Йод

75

D3

264 МО

Додаткові інгредієнти: формостворювачі та стабілізатори.

Властивості:

Вітрум юніор плюс - полікомпонентна добавка, складові якої мають доведені ефекти:

 • регулюють обмінні процеси в клітинах епітелію, сітківки, сечовому, дихальному, травному тракті;
 • сприяють зростанню плода в утробі та обмежують вплив тератогенних факторів;
 • формують інтелектуальні здібності дитини;
 • сприяють метаболізму протеїнів, ліпідів, вуглеводів, заліза, пуринів та сечової к-ти;
 • беруть участь у функціонуванні головного мозку, нервової, ендокринної, серцево-судинної, травної сис-ми;
 • каталізують клітинне дихання, синтез РНК, ДНК;
 • без них не обходиться синтез білків, амінокислот, нейромедіаторів та гормонів, фолієвої кислоти, мієліну, вони входять до складу ферментів;
 • прискорюють регенерацію;
 • впливають на кровотворення;
 • підтримують зорову функцію очей;
 • захищають від оксидантів;
 • формують тканини кісток та зубів, покращують засвоєння Са, метаболізм в них;
 • нормалізують проникність капілярів;
 • регенерують сполучну тканину;
 • налагоджують жовчовиділення;
 • проводять нервові імпульси, м'язові скорочення;
 • транспортують амінокислоти, іони, воду, кисень;
 • зміцнюють імунітет;
 • виводять сечовину;
 • пригнічують утворення холестерину, підсилюють дію інсуліну.

Рекомендації щодо застосування:

Для постачання організму нутрієнтами, з метою збалансувати та відкоригувати харчування. Він зменшує ризик виникнення гіпо- та авітамінозу, налагоджує метаболізм, фізичний і розумовий розвиток, роботу імунітету в період епідемій, стан нервової сис-ми під час шкільної адаптації.

Особливі вказівки:

Перед застосуванням проконсультуйтеся у педіатра.

Якщо у дитини є порушення роботи щитоподібної залози, обов'язково проконсультуйтеся з ендокринологом.

Таблетки не використовують для попередження, терапії і профілактики хвороб, вони не замінять повноцінний раціон.

Протипоказання:

Особиста непереносимість компонентів, порушення обміну вуглеводів.

Спосіб застосування та дози:

Дотримуйтеся дози: дітям 7-14-ти років по одній таб-ці раз/доб з їжею, протягом 14-21 дня або як призначить лікар.

Умови зберігання:

Температурний проміжок 15-25 С.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки, по 30 шт в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Takeda, ТОВ "Такеда Україна": Київ, вул. Солом'янська, 11. Тел.: (044) 390-09-09; факс: (044) 390-29-29

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка масою 1740 мг містить:

Вітамін А

0,466  мг

Фолієва кислота

266,0 мкг

Вітамін B1

1,466 мг

D-біотин

26,0 мкг

Вітамін В2

1,6 мг

Йод

75,0 мкг

Вітамін В3

20,0 мг

Кальцій

160,0 мг

Вітамін В6

2,0 мг

Магній

45,0 мг

Вітамін В12

2,6 мкг

Залізо

9,6 мг

Вітамін D3

6,6 мкг

Мідь

0,56 мг

Вітамін Е

13,3 мг

Цинк

8,0 мг

Вітамін C

80,0 мг

Марганець

1,0 мг

Пантотенова

кислота

4,0 мг

Вітамін К1

0,01 мг

Склад: коричневий цукор, кальцію фосфат триосновний, регулятор кислотності - лимонна кислота, аскорбінова кислота, натрію аскорбат, магнію оксид, ніацинамід, антиспікаючі  агенти: магнію стеарат,  кремнію діоксид, заліза фумарат, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - стеаринова кислота, ароматизатор натуральний апельсин (мальтодекстрин, натуральний апельсиновий ароматизатор, регулятор кислотності - лимонна кислота, антиоксидант – бутилгідрокситолуол), цинку оксид, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін, D-пантотенат кальцію, тіаміну мононітрат, ретинолу ацетат, фолієва кислота, холекальциферол, марганцю сульфат моногідрат, D-біотин, ароматизатор натуральний ананас (декстроза, натуральний ароматизатор ананас, стабілізатор - кремнію діоксид), філохінон,  міді карбонат,  калію йодид, барвник – заліза оксид жовтий, ціанокобаламін.

Властивості:

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезу гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок. У всіх цих випадках вітамін приймає участь у засвоєнні кальцію та в забезпеченні взаємодії кальцію і вітаміну D.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Рекомендації щодо застосування:

Вітамінно-мінеральний комплекс з 13 вітамінів та 7 мінералів в жувальних таблетках з приємним смаком фруктів може бути рекомендований для застосування в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В(нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), вітаміну К1, фолієвої кислоти,  D-біотину, та мінеральних речовин:  кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей 7-14 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

 • правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;
 • зміцненню захисних сил організму дитини у  сезон поширення застудних захворювань;
 • підтримці оптимального функціонального стану  нервової системи в період адаптації до школи.

Особливі вказівки:

Не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.  Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Дітям, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Дітям від 7 до 14 років по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Тривалість споживання:  2-3 тижні. При необхідності можна повторити через місяць після узгодження з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності 2 роки від дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки жувальні, масою 1740 мг.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Takeda, ТОВ "Такеда Україна": Київ, вул. Солом'янська, 11. Тел.: (044) 390-09-09; факс: (044) 390-29-29

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.