Аптераніт

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Вефарма Ілач Сану Ве Тіджарет Лімітед Сіркеті

Офіційна інструкція

Склад:

Диметикон. Інші інгредієнти: деіонізована вода, парафін, стеаріловий спирт, гліцерин, пропіленгліколь, цетеарил-20.


Перед застосуванням уважно ознайомтеся з рекомендаціями і способом застосування.

Властивості:

 • 100% знищення вошей і гнид;
 • Швидкість настання ефекту - через 10 хвилин;
 • Резистентності до препарату Аптераніт не виникає;
 • Зручний і простий у використанні.


Аптераніт є швидкодіючим протипедикульозним засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид. Дія шампуню Аптераніт на відміну від інших засобів проти комах, що містять в своєму складі хімічні інсектициди або отруту, має фізичну природу. Диметикон в складі цього шампуню огортає воші і гниди, тим самим забезпечуючи їх зневоднення і виключаючи процес дихання, в результаті чого воші і гниди гинуть. Крім того, на відміну від препаратів попередніх поколінь, в складі яких містяться хімічні інсектициди, резистентність головних вошей до шампуню Аптераніт не розвивається. Після застосування шампуню, для запобігання ризику повторного інфікування, обробку волосся шампунем Аптераніт необхідно повторити через 7 днів.


Однієї упаковки Аптераніта досить для 4-х кратної обробки волосся.

Рекомендації щодо застосування:

Педикульоз волосистої частини голови. Застосовують для знищення головних вошей і гнид у дорослих і дітей старше 2 років.

Особливі вказівки:

Тільки для зовнішнього застосування, зберігати в недоступному для дітей місці. У разі помилкового прийому всередину, необхідно негайно звернутися до лікаря. Уникайте контакту з очима та слизовими оболонками. У разі такого контакту, очі треба промити великою кількістю чистої води. У разі підвищеної чутливості на будь-якої з компонентів шампуню або появи алергічної реакції, застосування шампуню необхідно припинити. Застосування шампуню також слід припинити, якщо після застосування виникає почервоніння або підвищена чутливість шкіри.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів шампуню. Не застосовувати препарат дітям до 2 років. У разі появи несподіваної реакції, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Нанесіть достатню кількість шампуню Аптераніт на сухе волосся. Переконайтеся, що шампунь нанесено рівномірно по всій довжині волосся і на шкірі голови. Добре помасажуйте потиличну зону і місця за вухами у напрямку від коренів до кінчиків волосся. Для досягнення позитивного ефекту дуже важливо почекати 10 хвилин перш ніж змивати шампунь з волосся. Залежно від довжини волосся 100 мл шампуню вистачає для проведення 4 процедур.


Помийте волосся. Через 10 хвилин після нанесення додайте достатню кількість води, щоб утворилася піна. Ретельно промийте волосся, щоб змити весь шампунь і піну водою. Переконайтеся, що ретельно промили весь об'єм волосся.


Видаліть воші і гниди:


 • Перш ніж сушити волосся, видаліть мертві воші і гниди, використовуючи для цього гребінь з тонкими зубцями, що знаходиться в упаковці Аптераніта.
 • Розчешіть мокре волосся спеціальним гребенем, який додається.
 • Розділіть волосся на 4 частини від чола до потилиці і від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна окремо виділити кожну частину.
 • Розділіть кожну частину на невеликі пасма так, щоб проглядалася шкіра голови.
 • Використовуючи гребінець очистіть волосся від усіх наявних вошей і гнид.
 • Кожне очищену від гнид пасмо відокремлюйте окремо на одну сторону.
 • Для запобігання повторного інфікування, після очищення кожного пасма протирайте гребінь шматочком вати, а пасма розчісуйте кожен раз в напрямку від кореня до кінчика.


Повторіть процедуру через 7 днів. Проведіть обробку вошей шампунем Аптераніт через 7 днів ще раз, виконуючи перші 4 вище описаних кроки. За цей час проходить життєвий цикл воші. Таким чином будуть знищені особини, які вилупилися з яєць вже після першої процедури. Після цього повторювати обробку більше не потрібно - немає ніякого ризику інфікування.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі. Не застосовувати після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Термін придатності. 3 роки з дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Шампунь 100 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: Вефарма Ілач Сану Ве Тіджарет Лімітед Сіркеті

Додаткові дані

Дозування:
100 мл
Регистрация:
- № -

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.