Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Мібе ГмбХ Арцнайміттель, Німеччина, Представник в Україні: ТОВ «Мібе Україна» 01024, Київ, пров. К. Гордієнка, 2А.

Офіційна інструкція

Склад:

1 г крему містить: 4 мг синтетичної в’яжучої речовини (фенол-метаналь-сечовини-поліконденсат, сульфований, натрієва сіль); допоміжні речовини: феноксіетанол, гліцеролмоностеарат-макроголстеарат 5000 (1:1), стеариловий спирт, ізопропіл пальмітат, густий парафін, пропіленгліколь, альфа-гідро-омега-октадецилоксіполі (оксіпропілен)-15, диметикон, кальцію лактат-пентагідрат, очищена вода.

Властивості:

Деласкін крем є засобом лікувальної косметики. Діюча речовина, що міститься у кремі Деласкін, є синтетичною дубильною речовиною, яка за своєю хімічною структурою і за впливом на шкіру близька до натуральних дубильних речовин. Крем Деласкін призначений для зовнішнього використання у дорослих та дітей. Не містить гормонів.


Властивості крему Деласкін.


Активна речовина, що входить до складу крему Деласкін, має в'язкі та дубильні властивості, тому позитивно впливає на подразнені, запалені та мацеровані ділянки шкіри. Засіб виявляє протисвербіжну та місцево анестезуючу дію та, завдяки цьому, заспокоює почервоніння та свербіж.

Рекомендації щодо застосування:

Деласкін крем рекомендується застосовувати в якості дубильного засобу на подразнених та мацерованих ділянках шкіри, особливо в інтертригінозних зонах (природних складках, де шкіра треться одна об одну: під пахвами та сідницями, в аногенітальній зоні, а також під грудьми або на стегнах).


Є позитивний досвід використання Деласкіну при певних захворюваннях шкіри, що супроводжуються запаленням або свербіжем. Наприклад, екземи та дерматити (хвороби верхнього шару шкіри), захворювання шкіри в інтертригінозних зонах.

Особливі вказівки:

До початку використання необхідно прочитати листок-вкладиш та дотримуватись наведених рекомендацій щодо застосування. Деласкін крем не слід використовувати у випадку надмірної чутливості до діючої речовини або до одного з компонентів засобу, в наслідок можливих алергічних реакцій та легких місцевих подразнень шкіри.


Деласкін крем викликає подразнення очей, отже слід здійснювати необхідні заходи безпеки. Якщо крем все ж таки потрапив в очі, слід промити їх під проточною водою протягом 10 хвилин та звернутися до окуліста.


Деласкін крем можна використовувати під час вагітності та лактації. Однак у період годування груддю не слід використовувати засіб в області грудей, щоб уникнути випадкового перорального потрапляння засобу о організму немовляти під час годування.

Спосіб застосування та дози:

Крем Деласкін слід наносити 3 рази на день тонким шаром на відповідну подразнену або мацеровану ділянку шкіри та легко втирати.


Тривалість використання триває доти, доки не зникнуть прояви на шкірі.

Умови зберігання:

Зберігайте у місці, недоступному для дітей! Зберігайте при температурі не вище 25 °С. Не використовуйте після терміну, зазначеному на упаковці та на тубі.


Дата закінчення терміну придатності - це останній день зазначеного місяця.


Після першого відкриття туби можна використовувати протягом 6 місяців.

Форма випуску / упаковка:

Крем 20 г в тубі, в картонній коробці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Мібе ГмбХ Арцнайміттель, Німеччина, Представник в Україні: ТОВ «Мібе Україна» 01024, Київ, пров. К. Гордієнка, 2А.

Термінологія

Екзема

Екзема (грец. ἔκζεμα - це висипання на шкірі, від ἐκζέω - скипаю) — це гостре або хронічне (рецидивуючий) незаразні захворювання шкіри, обумовлене серозним запаленн...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.