Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Джонсон і Джонсон Україна", Представництво "Силаг ГмбХ Інтернешнл": 02152, Київ, пр. Павла Тичини, 1В. Тел.: (044) 498-08-88.

Офіційна інструкція

Склад:

  • діюча речовина: цинку оксид — 0,4 г;
  • допоміжні речовини: білий вазелін; масло з печінки тріски; тальк; бутильований гідроксіанізол; ароматизоване масло; безводний ланолін; метилпарабен.

Властивості:

Комбінований препарат з протизапальними властивостями для зовнішнього застосування. Попереджає розвиток пелюшкового дерматиту, захищає шкіру від подразнюючої дії сечі та інших речовин, пом’якшує шкіру.

Властивості препарату обумовлені ефектами його компонентів. Цинку оксид, масло печінки тріски в поєднанні з вазелін-ланоліновою основою мазі створюють фізичний бар’єр, утворюючи захисне покриття на шкірі або слизових оболонках, що зменшує вплив дратівливих речовин на уражену область і попереджає появу висипу. Деситин дає помітний ефект при пелюшковому висипі протягом 24 годин після початку застосування.

Деситин забезпечує тривалий захисний ефект від вологи, особливо в нічний час, коли дитина може перебувати в мокрих пелюшках.

Має також слабку в’яжучу дію, тому його застосовують як протизапальний і захисний засіб при невеликих опіках, порізах, подряпинах, а також при екземі і ураженнях шкіри легкого ступеня.

Рекомендації щодо застосування:

Профілактика і лікування пелюшкового дерматиту, поверхневі рани, опіки, в т.ч. сонячні, порізи, подряпини.

Протипоказання:

Гіперчутливість.

Спосіб застосування та дози:

Зовнішньо.

Пелюшковий висип у дітей з грудного віку: лікування — перед застосуванням необхідно вимити і висушити уражену область. При появі перших ознак почервоніння, попрілості або невеликого подразнення шкіри мазь наносять на шкіру 3 або більше разів на добу (зазвичай при зміні пелюшок або памперсів).

Профілактика — наносять на шкіру, що покривається пелюшкою або памперсами, до початку появи ознак роздратування (особливо перед сном), коли дитина може тривалий час перебувати в мокрих пелюшках (підгузниках, памперсах).

Порізи, подряпини і сонячні опіки: наносять тонким шаром (при необхідності накладають марлеву пов’язку). Наносять тільки на поверхневі і неінфіковані ураження.

Умови зберігання:

При температурі не вище 30° C (не заморожувати).

Термін придатності.

3 роки.

Форма випуску / упаковка:

Крем для зовнішнього застосування.

Туба 50 мл.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Джонсон і Джонсон Україна", Представництво "Силаг ГмбХ Інтернешнл": 02152, Київ, пр. Павла Тичини, 1В. Тел.: (044) 498-08-88.

Додаткові дані

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.