Екзопрост

Дозування:
капсули ректальні №10

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: EXEPHARM, 04080, м. Київ, вул. Межигірська, буд. 82-А. Тел: +38 (093) 800 45 00.

Офіційна інструкція

Склад:

Основні речовини: екстракт з трави еспарцету піскового, цинку сульфат гептагідрат, альфа-токоферолу ацетат.


Допоміжні речовини: поліетиленоксид – 400, поліетиленоксид – 1500, ланолін безводний.

Властивості:

До складу екстракту з трави еспарцету піскового входять флавоноїди (кемпферол, астралгін, кверцетин, рутин), безазотисті сполуки, сапоніни, вуглеводи, ферменти, аскорбінова кислота, цинк, таніни, кумарини, птерокарпани (медикарпин). Також містяться вітаміни – B, C, PP, E, мікроелементи – селен, залізо, кобальт.


Надходження до організму чоловіків цих речовин захищає системи біосинтезу статевих гормонів, оптимізує гормональний баланс, який порушується внаслідок стресів, хронічних хвороб, шкідливих умов зовнішнього середовища Флавоноїди і сапоніни, які входять до складу рослини, мають протизапальну дію, беруть участь у багатьох біохімічних процесах, зокрема пов’язаних зі статевими функціями – синтезі тестостерону, обміні вуглеводів, білків, холестерину, збільшують опірність організму.


Цинк попереджує розвиток добро- та злоякісних процесів в передміхуровій залозі, сприяє збереженню цілісності сперматозоїдів, підвищує статевий потяг, є фактором імунного захисту, необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин, синтезу цитокінів, резистентності організму. Дефіцит цинку, який притаманний, зокрема, літнім людям, призводить до імпотенції, регресії чоловічих статевих залоз і яєчок, зниження кількості сперми.


Вітамін Е (альфа-токоферолу ацетат) підтримує біологічну активність сперматозоїдів, має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньо судинному згортанню крові, оскільки має здатність до зв’язування протромбіну, чинить протизапальну та виражену антиоксидантну дію, запобігає розвитку атеросклерозу, збільшує секрецію тестостерону, тим самим значно покращуючи гормональний фон чоловіка, впливаючи на його статеву активність.

Рекомендації щодо застосування:

«ЕКЗОПРОСТ» може бути корисним у комплексній корекції порушень копулятивного циклу (що попереджує передчасну еякуляцію та сприяє подовженню статевого акту), статевої активності у чоловіків, суттєво оптимізує фізіологічні та біохімічні процеси в гипоталамусі, гіпофізі, статевих залозах та наднирниках, позитивно впливає на копулятивну функцію у чоловіків, посилює ерекцію та якість оргазму. Підсилюється статевий потяг, також має місце стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість, підвищує рівень тестостерону.


Комплексний склад «ЕКЗОПРОСТ» чинить імуномодулюючу, антибактеріальну, протизапальну дії. Має позитивний вплив на покращення тонусу м’язів. Може скорочувати час відновлення після важких фізичних навантажень, перенесених виснажуючих хвороб або операцій. Може сприяти покращенню трофіки і кровообігу у передміхуровій залозі, покращувати місцеву імунну відповідь в передміхуровій залозі. Флавоноїди, що входять до складу «ЕКЗОПРОСТ», можуть зменшувати проникливість мембран тканин, стінок кровоносних та лімфатичних судин, запобігати прогресуванню запальних процесів статевої сфери.

Особливі вказівки:

Не слід використовувати при індивідуальній несприйнятливості компонентів, дітям до 14 років.

Спосіб застосування та дози:

Ректально по 1-2 капсули в день протягом 10 днів.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 2 °С до 25 °С.


Строк придатності. 24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 2,0 g(г) ± 5% по 5 капсул у блістері; в коробці 2 блістера.


Не є лікарським засобом.

Виробник:

Непосредственное производство: EXEPHARM, 04080, м. Київ, вул. Межигірська, буд. 82-А. Тел: +38 (093) 800 45 00.

Додаткові дані

Дозування:
капсули ректальні №10
Регистрация:
ТУ У 20.4-2886505811-002:2021

Термінологія

Цинк

ЦИНК (Zn, Zincum < нім. Zink) — це хімічний елемент ІІВ групи побічної підгрупи періодичної системи Д.І. Менделєєва, ат. н. 30, ат. м. 65,37. Конфігурація валентних електронів 3d10...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.