Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лекхім, ПрАТ, м. Харків, Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Офіційна інструкція

Склад:

Ректальний супозиторій містить: сухий екстракт пальми повзучої (пальми сабаль) – 0,25 г, сухий екстракт насіння гарбуза – 0,25 г, сухий екстракт кореня кропиви – 0,25 г.


Допоміжні речовини: твердий жир.

Властивості:

ФІТОПРОСТ® представляє собою ректальні супозиторії які володіють комплексною дією біологічно активних речовин екстрактів рослин, що входять до його складу, та сприяють виразній простатопротекторній дії, зниженню інтенсивності загального запального процесу, стабілізації мембрани клітин епітелію та нормалізації гемодинамічних розладів в передміхуровій залозі, підвищенню активності антиоксидантної системи та покращенню функціонального стану сперматозоїдів, зменшують вираженість порушень сечовипускання та покращують процеси регенерації.


Основні властивості. 


Сухий екстракт плодів пальми повзучої (пальми сабаль) містить фітостероли, каротин, жирні кислоти, танін. Завдяки біологічно активним лікарським речовинам, що входять до його складу, відбувається інгібування ферменту 5-альфа-редуктази і ароматази. У свою чергу 5-альфа-редуктаза каталізує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, який грає важливу роль в патогенезі доброякісної гіперплазії простати.


Сухий екстракт насіння гарбуза має високий вміст токоферолів (α-, β-, γ- і 5) і каротиноїдів, жирних кислот, а також їхніх похідних, що мають виражені антиоксидантні властивості, завдяки яким пригнічуються процеси перекисного окислення ліпідів в біологічних мембранах.


Cухий екстракт кореня кропиви має високий вміст хлорофілу, таніну, каротиноїдів, флавоноїдів, які мають протизапальні, протинабрякові властивості, пригнічує ароматазу, яка в свою чергу каталізує метаболізм тестостерону в 17-бета-естрадіол. Це сприяє усуненню набряку та компресії шийки сечового міхура, поліпшенню уродинамічних показників і забезпеченню кращої функції простати.

Рекомендації щодо застосування:

Застосовується в якості ректального гігієнічно-профілактичного засобу для запобігання запальним процесам в передміхуровій залозі, покращення функціональних порушень сечовипускання, попередження доброякісної гіперплазії простати та покращення функціонального стану сперматозоїдів.

Особливі вказівки:

Побічна дія. Препарат зазвичай добре переноситься, в поодиноких випадках можливі алергічні реакції.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Ректальні супозиторії вводять глибоко в пряму кишку, попередньо звільнивши від блістера. Призначають по 1-2 супозиторія на добу курсом 4-6 тижнів. При необхідності та за рекомендацією лікаря курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 С - 2 роки від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв в блістері, по 1 або 2 блістера в пачці. 


Не є лікарським засобом. 

Виробник:

Непосредственное производство: Лекхім, ПрАТ, м. Харків, Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Додатково:

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ "МОБІЛЬ МЕДІКАЛ", 07354, Україна, Київська обл., Вишгородський р-н., С. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, д. 17 А, тел. (044) 353-80-02.


Сайт: mobil-medical.com e-mail: info@mobil-medical.com

Додаткові дані

Дозування:
супозиторії ректальні, № 5, 10
Регистрация:
05.03.02-04/25501 від 15.06.2015

Термінологія

Дигідротестостерон

Дигідротестостерон (ДГТ, 5α-дигідротестостерон, 5α-ДГТ, андростанолон або станолон) - це біологічно більш активна форма тестостерону, що утворюється з нього в клітин...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.