Хігієніка Плюс

Хигиеника Плюс
Дозування:
лосьйон від вошей і гнид, 60 мл

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ВетПром, АД, Болгарія

Офіційна інструкція

Склад:

Диметикон - 4%, екстракт листя дерева НІМ - 5%, олія лаванди - 0,1%, циклопентасілоксан - до 100%.

Властивості:

Засіб «Хігієніка плюс» високоефективний по відношенню до личинок вошей при 15 хвилинному використанні. Головний діючий компонент засобу «Хігієніка плюс» - диметикон, який є за хімічною структурою силіконом. При цьому диметикон абсолютно нешкідливий для людини і, при попаданні на волосся і шкіру голови, практично ніколи не викликає появи побічних ефектів. Крім диметикону засіб від вошей містить екстракт листя дерева Нім і олію лаванди. Екстракт з листя дерева Нім (Azadirachta indica) - високоефективний, дієвий засіб для позбавлення від вошей. Екстракт з листя дерева Нім також відновлює рідіюче, стоншене, сухе волосся, волосся, що втратило вологу за рахунок фарбування або негативного зовнішнього впливу, запобігає передчасному старінню. Зміцнює волосся, повертає йому здоровий вигляд, блиск і шовковистість. Олія лаванди, що має легкий і заспокійливий аромат, сприятливо впливає на стан шкіри голови, знімає подразнення і часто застосовується як протигрибковий і антибактеріальний засіб проти лупи та свербежу, що робить його незамінним в догляді за волоссям.

Рекомендації щодо застосування:

Засіб призначений для зовнішнього застосування з метою знищення головних вошей і гнид у дорослих і дітей з 3 років в практиці профілактичної дезінсекції та населенням в побуті.

Протипоказання:

Не рекомендується обробляти дітей у віці до трьох років, вагітних і жінок, що годують грудьми, а також людей з індивідуальною непереносимістю, що мають різні шкірні захворювання, або чутливих до будь-якого з компонентів засобу.

Спосіб застосування та дози:

1. Перевірте наявність вошей і гнид у всіх членів сім'ї за допомогою спеціального гребінця, що входить в комплект. Огляд найкраще робити на сухому волоссі при хорошому освітленні. Попередньо добре розчешіть волосся, потім пасмо за пасмом зробіть кілька прочісувань. Зверніть увагу на області найбільш частою локалізації вошей і гнид - за вухами і в нижній частині потилиці. Після кожного прочісування протріть гребінь білою серветкою. У разі уражень голови вошами, на серветці добре буде видно паразитів. У всіх членів сім'ї, у яких виявлені воші, необхідно проводити обробку одночасно, щоб уникнути повторного зараження паразитами.


2. Перед застосуванням флакон струсіть, потім нанесіть необхідну кількість засобу «Хігієніка плюс» на сухе волосся до повного його зволоження. Масажними рухами розподіліть засіб рівномірно по всій довжині волосся: від коренів до кінчиків. Довге і особливо густе волосся слід обробляти по пасмам. Залиште на 15 хвилин засіб «Хігієніка плюс» на волоссі.


3. Через 15 хвилин після нанесення засобу, додайте необхідну кількість води і шампуню на волосся і збийте піну. Ретельно змийте засіб теплою проточною водою. У разі проблем зі змиванням засобу можна використовувати вбираючі паперові рушники. Для збивання піни слід використовувати яєчний жовток, а для видалення жиру - кукурудзяний крохмаль, який адсорбує на себе залишки засобу.


4. Видаліть вошей і гнид за допомогою спеціального гребінця, що входить в комплект. Перед прочісуванням довгого і густого волосся розділіть його на пасма. Послідовно прочешіть кожне пасмо волосся від коренів до кінчиків. Після кожного прочісування очищайте гребінь серветкою.


5. При необхідності проведіть повторну обробку засобом «Хігієніка плюс» через 7-10 днів. У разі сумніву в ефективності обробки, повторення процедури гарантує, що випадково залишені гниди або воші будуть знищені.

Умови зберігання:

Див. упаковку.

Форма випуску / упаковка:

Лосьйон від вошей і гнид, 60 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: ВетПром, АД, Болгарія

Додаткові дані

Дозування:
лосьйон від вошей і гнид, 60 мл
Регистрация:
- № -

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.