Педикулін Стоп Табула Віта спрей

Педикулін Стоп Табула Віта спрей
Дозування:
100 мл

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Табула Віта/Tabula Vita

Офіційна інструкція

Склад:

Вода очищена, кананги ефірна олія, лаванди ефірна олія, олія рицинова гідрогенізована, кислота оцтова, тіетиленгліколь, бензиловий спирт, пропіленгліколь, метилізотіазолінон.

Властивості:

Спрей косметичний від педикульозу проти вошей і гнид володіє протипедикульозною дією, згубно впливає на гниди, личинки і статевозрілі форми вошей.


Є ефективним засобом при лікуванні і профілактиці педикульозу на основі ефірних масел.


Завдяки антисептичній і антибактеріальній дії ефірних масел лаванди і іланг-ілангу, спрей допомагає усунути свербіж і роздратування, що виникають внаслідок розчісування шкіри голови і сприяє швидкому загоєнню шкіри голови в місцях укусів.


Одночасно з цим ефірні масла зменшують силу поверхневого натягу клею, яким приклеєні гниди до волосся. Це дозволяє легко вичісувати їх за допомогою металевої гребінця, який входить до складу комплекту.

Протипоказання:

Не застосовувати препарат при індивідуальній непереносимості компонентів препарату і сильних пошкодженнях шкіри. Уникати потрапляння в очі і слизові оболонки.


При попаданні в очі промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Не застосовувати препарат для дітей молодше 2-х років.

Спосіб застосування та дози:

Нанести спрей на сухе волосся - спочатку на коріння, а потім по всій довжині, поки волосся не стане злегка вологим. Слід звернути особливу увагу на ділянки потилиці і за вухами.


Одягти захисну шапочку, яка входить в комплект, почекати 30 хвилин. Зняти шапочку, змити засіб з волосся теплою водою і видалити загиблих паразитів за допомогою спеціального гребінця.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від 5 °С до 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Спрей від педикульозу з шапочкою і гребінцем, 100 мл.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Табула Віта/Tabula Vita

Додаткові дані

Дозування:
100 мл
Регистрация:
- № -

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.