Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лекхім, ПрАТ, м. Харків, Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Офіційна інструкція

Властивості:

Лосьйон протипедикульозний «Пермін» призначений для знищення головних вошей (імаго, личинки, яйця) населенням в побутових умовах.


Лосьйон протипедикульозний «Пермін» проявляє інсектицидну і овоцидну активність щодо головних вошей.

Особливі вказівки:

Лосьйон використовують тільки зовнішньо.


Обробку волосся дітей проводять дорослі. Обробку волосся проводять далеко від джерел відкритого вогню та тепла. Під час обробки волосся необхідно дотримуватися вимог особистої безпеки, спрямованих на запобігання потрапляння лосьйону на відкриті ділянки шкіри і на слизову оболонку очей і верхніх дихальних шляхів.


Забороняється приймати їжу, напої і палити під час проведення робіт по обробки волосся лосьйоном.


Після нанесення лосьйону на волосся необхідно вимити обличчя і руки водою з милом.


У разі появи симптомів поганого самопочуття необхідно негайно припинити обробку волосся, ураженого педикульозом, вивести потерпілу особу на свіже повітря або в добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від тісного одягу. При випадковому попаданні лосьйону в очі необхідно промити очі проточною водою протягом 10-15 хвилин. У разі випадкового потрапляння лосьйону на відкриті ділянки шкіри необхідно промити забруднену ділянку шкіри проточною водою. При попаданні лосьйону на одяг необхідно зняти її, а ділянку шкіри під одягом промити водою.


У разі випадкового проковтування лосьйону необхідно негайно випити кілька склянок води, що містить 10-15 подрібнених таблеток активованого вугілля, а потім шляхом подразнення задньої стінки глотки викликати блювоту. Після промивання шлунка необхідно звернутися до лікаря.

Протипоказання:

Лосьйон не підлягає використанню для обробки волосся дітям до 3 років, вагітним, в період годування груддю, особам з пошкодженням шкіри голови (подряпини, рани, подразнення на уражених педикульозом ділянках тіла), а також особам, котрі виявляють підвищену чутливість до лосьйону або схильним до алергічних захворювань.

Спосіб застосування та дози:

Перед використанням лосьйону волосся миють за допомогою звичайного шампуню і просушують рушником. На висушене волосся рівномірно наносять лосьйон за допомогою ватного, марлевого тампонів, спонжа або губки, ретельно втираючи в корені волосся (особливо за вухами і на потилиці). Норма витрат лосьйону становить 30-50 г на одну обробку (в залежності від довжини і густоти волосся).


З метою запобігання попадання лосьйону на слизову оболонку очей, носа і ротової порожнини використовують джгут з бавовняної тканини, який обв'язують навколо голови по межі волосяної частини.


Через 10 хвилин лосьйон змивають проточною теплою водою протягом 2- 3 хвилин, потім миють з використанням шампуню або мила. Волосся ретельно розчісують за допомогою гребеня з метою видалення загиблих комах і гнид (яєць).


Повторну обробку проводять за показаннями, але не раніше ніж через 7 діб. Перед використання лосьйон необхідно добре збовтати упаковку.

Умови зберігання:

У побутових умовах лосьйон зберігають в упаковці виробника на відстані не менше 0,5 м від включених опалювальних приладів при температурі від 5 °C до 25 °C, далеко від джерел сонячних променів, подалі від продуктів харчування, напоїв, лікарських засобів, кормів для тварин, в недоступному для дітей місці.


Термін придатності.


3 роки від дати виробництва.

Виробник:

Непосредственное производство: Лекхім, ПрАТ, м. Харків, Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Термінологія

Рана

Рана (лат. vulnus, eris n.) — це порушення анатомічної цілісності покривних або внутрішніх тканин на всю їх товщину, а іноді також і внутрішніх органів, викликане механічн...

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.