Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Приватне акціонерне товариство «Лекхім-Харків», Україна, 61115, Харківська обл., м. Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36

Офіційна інструкція

Склад:

Склад на 100 г продукту: перметрин - 1 г, ізопрафін, масло мінеральне, спирт ізопропіловий, віддушка.

Властивості:

Лосьйон-спрей протипедикульозний «Пермін новий» призначений для знищення головних вошей (імаго, личинки, яйця) населенням в побутових умовах.

Лосьйон-спрей протипедикульозний «Пермін новий» проявляє інсектицидну і овоцидну активність щодо головних вошей.

Особливі вказівки:

Засіб використовують тільки зовнішньо. Обробку волосся дітей проводять дорослі.

Обробку волосся проводять далеко від джерел відкритого вогню та тепла. Під час обробки волосся необхідно дотримуватися вимог особистої безпеки, спрямованих на запобігання потрапляння лосьйону на відкриті ділянки шкіри і на слизову оболонку очей і верхніх дихальних шляхів.

Забороняється приймати їжу, напої і палити під час проведення робіт по обробкці волосся засобом.

Після нанесення засобу на волосся необхідно вимити обличчя і руки водою з милом.

У разі появи симптомів поганого самопочуття необхідно негайно припинити обробку особи, ураженої педикульозом, вивести потерпілу особу на свіже повітря або в приміщення, що добре провітрюється, забезпечити спокій, тепло, звільнити від тісного одягу. При випадковому попаданні засобу в очі необхідно промити очі проточною водою протягом 10-15 хвилин.

У разі випадкового потрапляння засобу на відкриті ділянки шкіри необхідно промити забруднену ділянку шкіри проточною водою. При попаданні засобу на одяг необхідно зняти його, а ділянку шкіри під одягом промити водою.

У разі випадкового проковтування засобу необхідно негайно випити кілька склянок води, що містить 10-15 подрібнених таблеток активованого вугілля, а потім шляхом подразнення задньої стінки глотки викликати блювоту. Після промивання шлунка необхідно звернутися до лікаря.

Протипоказання:

Засіб не підлягає використанню для обробки волосся дітям до 3 років, вагітних жінок, які годують груддю, особам з пошкодженням шкіри голови (подряпини, рани, подразнення на уражених педикульозом ділянках тіла), а також особам, котрі виявляють підвищену чутливість до засобу або схильні до алергічних захворювань.

Спосіб застосування та дози:

Голову миють звичайним шампунем, промивають водою і просушують рушником.

Для обробки дорослих осіб на висушене волосся і шкіру волосяної частини голови рівномірно розпилюють засіб шляхом коротких натискань на головку упаковки і ретельно втирають в коріння волосся. Під час розпилювання засобу упаковку необхідно тримати на відстані 3 см від волосся.

Для обробки дітей засіб наносять на ватний, марлевий тампони, спонж або губку шляхом коротких натискань на головку упаковки, рівномірно розподіляють засіб по всій довжині волосся і ретельно втирають в коріння волосся. Норма витрат засобу становить 30-50 см3 на одну обробку (в залежності від довжини і густоти волосся).

З метою запобігання попадання засобу на слизову оболонку очей, носа і ротової порожнини використовують джгут з бавовняної тканини, який обв'язують навколо голови по межі волосяної частини.

Через 10 хвилин засіб змивають проточною теплою водою протягом 2-3 хвилин, потім миють з використанням шампуню або мила. Волосся ретельно розчісують за допомогою гребеня з метою видалення загиблих комах і гнид (яєць).

Повторну обробку проводять за показаннями, але не раніше ніж через 7 діб.

Умови зберігання:

У побутових умовах засіб зберігають в упаковці виробника в добре провітрюваних приміщеннях на відстані не менше 0,5 м від включених опалювальних приладів при температурі від 5 °C до 25 °C, далеко від джерел сонячних променів і джерел відкритого вогню та тепла, окремо від продуктів харчування, напоїв, лікарських засобів, кормів для тварин.

Засіб зберігають в місцях, недоступних дітям і домашнім тваринам.

Форма випуску / упаковка:

50 мл.

Виробник:

Непосредственное производство: Приватне акціонерне товариство «Лекхім-Харків», Україна, 61115, Харківська обл., м. Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.