Апі-Норм Нео супозиторії вагінальні інструкція по застосуванню

Апі-Норм Нео супозиторії вагінальні фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
супозиторії вагінальні, № 5
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 21.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Активований екстракт прополісу, екстракти чистотілу, катарантуса рожевого (барвінку), звіробою, нагідок, олія обліпихи, кислота аскорбінова.

Допоміжні речовини: твердий жир, бджолиний віск, полісорбат, диметилсульфоксид, поліетиленоксид.

Властивості:

Для профілактики розвитку неопластичних процесів в органах малого тазу, підсилення місцевої імунної відповіді, ініціації апоптозу (загибелі) змінених клітин, зниження ймовірності процесу метастазування в тазові лімфатичні вузли.

У комплексній терапії як допоміжний засіб перед оперативними втручаннями та після проведення протипухлинної терапії для зниження локальної інтоксикації, відновлення імунного захисту, для запобігання ускладнень та попередження рецидивів. Для створення умов “безпечного” фізіологічного загоєння виразок, тріщин та післяопераційних ран, що потребують інгібування надлишкової проліферації.

При паліативному догляді як місцевий протинабряковий, протизапальний і знеболюючий засіб з ефектом стримування росту, малігнізації та розповсюдження новоутворень.

Багатокомпонентний склад супозиторію забезпечує на клітинному рівні:

 • пригнічення надлишкової проліферації;
 • детоксикацію продуктів розпаду клітин і інших токсинів;
 • зняття надлишкового навантаження з антиоксидантних та інших захисних механізмів клітини;
 • локальне поповнення виснажених резервів мікроелементів і макромолекул, необхідних для забезпечення систем клітинного захисту;
 • відновлення і нормалізацію імунних властивостей клітин і тканин;
 • руйнування захисної біоплівки бактерій, що забезпечує їх терапевтичну доступність;
 • захисне воскове антисептичне напівпроникне покриття поверхні рани і нервових закінчень;
 • зняття запалень і набряклості при помірному знеболюючому ефекті;
 • глибоке проникнення діючих речовин досягає практично всі органи малого тазу;
 • нормалізацію мікробіоценозу порожнистих органів малого тазу;
 • в сукупності вищезазначеного перешкоджає переродженню клітин, розвитку передракових станів, запобігає рецидивам неоплазій.

Виробник:

Фармекс груп, ТОВ, Україна

Місцезнаходження виробника:

вулиця Шевченка, 100, Бориспіль, Київська обл., 08301

Рекомендації до застосування:

В гінекології та урології при хронічних запальних процесах в органах малого тазу, загрозі виникнення та розвитку неопластичних змін, порушенні місцевого імунітету, в комплексній протипухлинній терапії.

Протипоказання:

Не застосовувати при вагітності. В період лікування необхідно припинити грудне вигодовування. Для запобігання розвитку запальних процесів в період вигодовування можливе застосування супозиторіїв "АПІ-НОРМ" (без антипроліферативного ефекту). З обережністю застосовувати при важких порушеннях функції печінки, прояві індивідуальної гіперчутливості до будь якого з компонентів препарату. Під час лікування доцільно утримуватися від статевих стосунків, інших травмуючих дій, вживання гострої їжі та спиртовмісних напоїв.

Спосіб застосування та дози:

Загальні положення. Супозиторій вводять в піхву після гігієнічних процедур на глибину половини вказівного пальця. Після введення супозиторія бажано полежати 20-30 хвилин. Для запобігання фарбування натільної білизни рекомендується використання гігієнічних прокладок. Курс необхідно починати з одного супозиторія на добу. Схема прийому, дозування та тривалість використання встановлюють індивідуально залежно від ступеню важкості захворювання, загального стану та віку. Після 10-15 днів застосування (один курс), слід робити перерву на 5-7 днів. Після 3 курсів роблять перерву не менше трьох тижнів для нормалізації показників крові і загального стану.

При хронічних запальних процесах і неопластичних змінах в органах малого тазу застосовують по одному супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. Таких курсів може бути до трьох. Перерва між курсами має становити 5-7 днів.

Особливості застосування. Для підсилення терапевтичної доступності матки, фалопієвих труб і яєчників застосовують одночасно вагінальні супозиторії – вагінально та ректальні супозиторії АПІ-НОРМ Нео – ректально по одному супозиторію кожного виду на ніч. Курс подвійного застосування становить 10 днів. Перерва між курсами має бути 5-7 днів. Рішення про подальше застосування приймається за результатами оцінки динаміки змін.

В період реабілітації після променевої та хіміотерапії засіб починають застосовувати на 1-2 день після закінчення курсів променевої та на 7-10-й день після закінчення курсу хіміотерапії по одному супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. Тривалість застосування визначають динамікою реабілітації. У разі повільної позитивної динаміки курс можна повторити, зробивши перерву в прийомі 5-7 днів. Таких курсів може бути до трьох.

У передопераційний період засіб використовують для зменшення запальних процесів і підвищення резектабельності пухлини. З цією метою застосовують по одному супозиторію на ніч протягом 5-10 днів. Для забезпечення гарної видимості операційного поля застосування супозиторіїв необхідно припинити за 2-3 дні до операції.

Для паліативної допомоги та у випадках неможливості або недоцільності подальшого проведення повноцінної цитотоксичної терапії та хірургічного втручання, засіб  застосовують для гальмування розвитку пухлинного процесу, зняття запалень, знеболювання, поліпшення загального стану. Можна використовувати як епізодично, так і курсами, тривалістю 10-15 днів по 2-3 супозиторії на добу. Між курсами потрібно робити перерви по 5-7 днів.

Для попередження рецидивів хронічних запалень і неопластичних змін в органах малого тазу, у пацієнтів, що мали онкологічний інцидент або генетичну схильність, рекомендується в осінній і весняний періоди проводити профілактичні курси по одному супозиторію на ніч, щодня або через день, на протязі 10-15 днів. В залежності від самопочуття та при погіршенні стану ремісії можливо проводити додаткові підтримуючі курси через кожні три місяці.

Умови зберігання:

Препарат зберігати від +4° до +21° С в темному, недоступному для дітей місці. Термін придатності 24 місяці.

Форма випуску / упаковка:

Супозиторії піхвові, № 5.
Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама