Апі-Норм Нео супозиторії ректальні

Адаптована інструкція

Склад:

Екстракт прополісу активованний, екстракти живокосту, катарантуса рожевого, календули, чистотілу, звіробою, аскорбінова кислота, цинк.

Допоміжні компоненти: жир твердий, полісорбат, віск бджолиний, поліетиленоксид, диметилсульфоксид.

Властивості:

Апі-Норм Нео супозиторії ректальні працюють на клітинному рівні:

 • пригнічують надмірну проліферацію;
 • ініціюють руйнування змінених клітин;
 • перешкоджають метастазування в тазові лімфовузли;
 • знешкоджують токсини та продукти розпаду клітин;
 • помірно знеболюють, усувають набряк і запалення;
 • заповнюють брак мікроелементів, необхідних для роботи системи клітинної захисту;
 • регулюють баланс між процесами окислення та відновлення;
 • руйнують бактеріальну біоплівку;
 • відновлюють та нормалізують клітинний імунітет;
 • утворюють антисептичну напівпроникну плівку, яка захищає відкриті рани;
 • налагоджують мікрофлору в порожнинах органів малого таза.

В сумі вищевказані ефекти можуть перешкоджати клітинному переродженню; розвитку станів, що призводять до раку; виникненню рецидивів неоплазій.

Рекомендації щодо застосування:

Використовують у проктології, урології, гінекології.

Показання: поліпи аденоматозні, хронічні запалення, коли є загроза виникнення та зростання пухлини в малому тазу, неопластичні зміни жіночих статевих органів, прямої/сигмовидної кишки.

Особливі вказівки:

Перші дні можуть виникати: запаморочення, загальна слабкість, суглобові болі, відчуття печіння/свербіння в прямій кишці. Для зменшення цих проявів рекомендовано використовувати 1 супп на ніч протягом 3-5 дн, а потім продовжити призначений курс.

Якщо за 5 днів симптоми не зникають/з'являються нові, припиніть використовувати свічки і зверніться до лікаря.

При передозуванні можливе посилення побічних ефектів.

Протипоказання:

Не можна вагітним.

Грудне годування на період лікування потрібно припинити.

Приймати обережно при індивідуальній чутливості до компонентів засобу; тяжких порушеннях роботи печінки.

Виключіть з раціону гостру їжу та алкогольні напої.

Утримайтеся від статевих контактів або ін. дій, які можуть травмувати слизову.

Спосіб застосування та дози:

Спорожнення кишечник. Перед сном введіть супозиторій в пряму кишку на глибину вказівного пальця.

Показання

Кіл-сть свічок

Тривалість прийому (діб)

Примітки

Хронічні запалення, неопластичні процеси

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

10-15

 

Після променевої терапії

Починати курс на 1-2 дн від закінчення терапії.

Після хіміотерапії

Починати курс 7-10 день від завершення хіміотерапії.

Перед операцією

 

5-10

Припиніть введення засобу за 2-3 дня до планованої операції.

Паліативна допомога

1супп 3р/доб

 

 

10-15

 

Попередження рецидивів

 

1

Бажано застосовувати восени та навесні, кожен або через день.

Гінекологія

 

по 1 свічці

 

10

Один супозиторій Апі-Норм Нео ректальний, другий - вагінальний.

Кількість курсів визначає лікар.

Умови зберігання:

Засіб зберігати при температурі 4-21 градусів за Цельсієм.

Форма випуску / упаковка:

Засіб зберігати при температурі 4-21 градусів за Цельсієм.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фармекс груп, ТОВ, Україна, вулиця Шевченка, 100, Бориспіль, Київська обл., 08301

Офіційна інструкція

Склад:

Активований екстракт прополісу, екстракти чистотілу, катарантуса рожевого (барвінку), живокосту лікарського, звіробою, цинк, кислота аскорбінова.

Допоміжні речовини: твердий жир, бджолиний віск, полісорбат, диметилсульфоксид, поліетиленоксид.

Властивості:

Для профілактики розвитку неопластичних процесів в органах малого тазу, підсилення місцевої імунної відповіді, ініціації апоптозу (загибелі) змінених клітин, зниження ймовірності процесу метастазування в тазові лімфатичні вузли.

у комплексній терапії як допоміжний засіб перед оперативними втручаннями та після проведення протипухлинної терапії для зниження локальної інтоксикації, відновлення імунного захисту, для запобігання ускладнень та попередження рецидивів. Для створення умов “безпечного” фізіологічного загоєння виразок, тріщин та післяопераційних ран, що потребують інгібування надлишкової проліферації.

При паліативному догляді як місцевий протинабряковий, протизапальний і знеболюючий засіб з ефектом стримування росту, малігнізації та розповсюдження новоутворень.

Багатокомпонентний склад супозиторію забезпечує на клітинному рівні:

 • пригнічення надлишкової проліферації;
 • детоксикацію продуктів розпаду клітин і інших токсинів;
 • зняття надлишкового навантаження з антиоксидантних та інших захисних механізмів клітини;
 • локальне поповнення виснажених резервів мікроелементів і макромолекул, необхідних для забезпечення систем клітинного захисту;
 • відновлення і нормалізацію імунних властивостей клітин і тканин;.
 • руйнування захисної біоплівки бактерій, що забезпечує їх терапевтичну доступність;
 • захисне воскове антисептичне напівпроникне покриття поверхні рани і нервових закінчень;
 • зняття запалень і набряклості при помірному знеболюючому ефекті;
 • глибоке проникнення діючих речовин досягає практично всі органи малого тазу;
 • нормалізацію мікробіоценозу порожнистих органів малого тазу;
 • в сукупності вищезазначеного перешкоджає переродженню клітин і розвитку передракових станів, запобігає рецидивам неоплазій.

Рекомендації щодо застосування:

В проктології: при аденоматозних поліпах, хронічних запальних процесах, із загрозою виникнення та розвитку неопластичних змін прямої та сигмовидної ободової кишки.

В урології: при хронічних запальних процесах що загрожують розвитком неопластичних змін передміхурової залози, сечового міхура, сім'яних пухирців і інших органах малого тазу.

В гінекології: при хронічних запальних процесах і неопластичних змінах матки, фалопієвих труб і яєчників.

Особливі вказівки:

Можливі загальна слабкість, запаморочення, нудота, біль в суглобах, розлади шлунково-кишкового тракту, печіння і свербіж в прямій кишці. При появі подібних симптомів прийом препарату зменшують до одного супозиторія на добу на термін до 3-5 днів. Після чого слід продовжити намічений курс. Якщо вищезазначених чи інших побічні ефекти, які раніше не спостерігалися тривають протягом більше 3-5 днів, потрібно призупинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Передозування

Можливе посилення зазначених побічних ефектів.

Протипоказання:

Не застосовувати при вагітності. В період лікування необхідно припинити грудне вигодовування. Для запобігання розвитку запальних процесів в період вигодовування можливе застосування супозиторіїв "АПІ-НОРМ" (без антипроліферативного ефекту). З обережністю застосовувати при важких порушеннях функції печінки, прояві індивідуальної гіперчутливості до будь якого з компонентів препарату. Під час лікування доцільно утримуватися від статевих стосунків, інших травмуючих дій, вживання гострої їжі та спиртовмісних напоїв.

Спосіб застосування та дози:

Загальні положення. Перед використанням препарату, для поліпшення всмоктування через пряму кишку діючих речовин, бажано спорожнити кишечник. Супозиторій вводять в пряму кишку на глибину вказівного пальця. Курс необхідно починати з одного супозиторія на добу. Схема прийому, дозування і тривалість використання встановлюють індивідуально залежно від ступеню важкості захворювання, загального стану і віку. Після 10-15 днів застосування (один курс), слід робити робити перерву на 5-7 днів. Після 3 курсів роблять перерву не менше трьох тижнів для нормалізації показників крові і загального стану.

При хронічних запальних процесах і неопластичних змінах в органах малого тазу застосовують по одному супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. Таких курсів може бути до трьох. Перерва між курсами має становити 5-7 днів.

В період реабілітації після променевої та хіміотерапії засіб починають застосовувати на 1-2 день після закінчення курсів променевої та на 7-10-й день після закінчення курсу хіміотерапії по одному супозиторію на ніч протягом 10-15 днів. Тривалість застосування визначають динамікою реабілітації. У разі повільної позитивної динаміки курс можна повторити, зробивши перерву в прийомі 5-7 днів. Таких курсів може бути до трьох.

У передопераційний період засіб використовують для зменшення запальних процесів і підвищення резектабельності пухлини. З цією метою застосовують по одному супозиторію на ніч протягом 5-10 днів. Для забезпечення гарної видимості операційного поля застосування супозиторіїв необхідно припинити за 2-3 дні до операції.

У гінекології для підсилення терапевтичної доступності матки, фалопієвих труб і яєчників застосовують одночасно вагінальні супозиторії АПІ-НОРМ Нео – вагінально та ректальні супозиторії АПІ-НОРМ Нео – ректально по одному супозиторію кожного виду на ніч. Курс подвійного застосування становить 10 днів. Перерва між курсами має бути 5-7 днів. Рішення про подальше застосування приймається за результатами оцінки динаміки змін.

Для паліативної допомоги та у випадках неможливості або недоцільності подальшого проведення повноцінної цитотоксичної терапії та хірургічного втручання, засіб застосовують для гальмування розвитку пухлинного процесу, зняття запалень, знеболювання, поліпшення загального стану. Можна використовувати як епізодично, так і курсами, тривалістю 10-15 днів по 2-3 супозиторії на добу. Між курсами потрібно робити перерви по 5-7 днів.

Для попередження рецидивів хронічних запалень і неопластичних змін в органах малого тазу, у пацієнтів, що мали онкологічний інцидент або генетичну схильність, рекомендується в осінній і весняний періоди проводити профілактичні курси по одному супозиторію на ніч, щодня або через день, на протязі 10-15 днів. В залежності від самопочуття та при погіршенні стану ремісії можливо проводити додаткові підтримуючі курси через кожні три місяці.

Умови зберігання:

Препарат зберігати від +4° до +21° С в темному, недоступному для дітей місці.

Термін придатності 24 місяці.

Форма випуску / упаковка:

Супозиторії ректальні, № 5.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фармекс груп, ТОВ, Україна, вулиця Шевченка, 100, Бориспіль, Київська обл., 08301

Додаткові дані

Дозування:
супозиторії ректальні, № 5
Регистрация:
602-123-20-1/3837 від 26.02.2019

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.