Фітопрост інструкція по застосуванню

Фітопрост фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
супозиторії ректальні, № 5, 10
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.02.2021
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.02.2021
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Ректальний супозиторій містить: сухий екстракт пальми повзучої (пальми сабаль) – 0,25 г, сухий екстракт насіння гарбуза – 0,25 г, сухий екстракт кореня кропиви – 0,25 г.

Допоміжні речовини: твердий жир.

Властивості:

ФІТОПРОСТ® представляє собою ректальні супозиторії які володіють комплексною дією біологічно активних речовин екстрактів рослин, що входять до його складу, та сприяють виразній простатопротекторній дії, зниженню інтенсивності загального запального процесу, стабілізації мембрани клітин епітелію та нормалізації гемодинамічних розладів в передміхуровій залозі, підвищенню активності антиоксидантної системи та покращенню функціонального стану сперматозоїдів, зменшують вираженість порушень сечовипускання та покращують процеси регенерації.

Основні властивості. 

Сухий екстракт плодів пальми повзучої (пальми сабаль) містить фітостероли, каротин, жирні кислоти, танін. Завдяки біологічно активним лікарським речовинам, що входять до його складу, відбувається інгібування ферменту 5-альфа-редуктази і ароматази. У свою чергу 5-альфа-редуктаза каталізує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, який грає важливу роль в патогенезі доброякісної гіперплазії простати.

Сухий екстракт насіння гарбуза має високий вміст токоферолів (α-, β-, γ- і 5) і каротиноїдів, жирних кислот, а також їхніх похідних, що мають виражені антиоксидантні властивості, завдяки яким пригнічуються процеси перекисного окислення ліпідів в біологічних мембранах.

Cухий екстракт кореня кропиви має високий вміст хлорофілу, таніну, каротиноїдів, флавоноїдів, які мають протизапальні, протинабрякові властивості, пригнічує ароматазу, яка в свою чергу каталізує метаболізм тестостерону в 17-бета-естрадіол. Це сприяє усуненню набряку та компресії шийки сечового міхура, поліпшенню уродинамічних показників і забезпеченню кращої функції простати.

Виробник:

Лекхім, ПрАТ, м. Харків

Місцезнаходження виробника:

Україна, 61115, Харківська обл., місто Харків, вулиця Северина Потоцького, будинок 36.

Рекомендації до застосування:

Застосовується в якості ректального гігієнічно-профілактичного засобу для запобігання запальним процесам в передміхуровій залозі, покращення функціональних порушень сечовипускання, попередження доброякісної гіперплазії простати та покращення функціонального стану сперматозоїдів.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Ректальні супозиторії вводять глибоко в пряму кишку, попередньо звільнивши від блістера. Призначають по 1-2 супозиторія на добу курсом 4-6 тижнів. При необхідності та за рекомендацією лікаря курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 С - 2 роки від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв в блістері, по 1 або 2 блістера в пачці. 

Не є лікарським засобом. 

Додатково:

Ексклюзивний дистриб'ютор: ТОВ "МОБІЛЬ МЕДІКАЛ", 07354, Україна, Київська обл., Вишгородський р-н., С. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, д. 17 А, тел. (044) 353-80-02.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.02.2021
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама