Малавіт

Адаптована інструкція

Склад:

Гліцерин, спеціальні комплекси срібла і міді, камедь модрини, кам'яне масло, муміє, смолу ялиці і кедра, екстракти рослинної сировини Гірничо-Алтайського регіону, кори осики і дуба, бруньок сосни і берези, росу, джерельну воду.

Властивості:

Малавіт – натуральний засіб, який наносять на шкіру, бо він має активну анальгезуючу дію, знімає набряк та свербіж.

Застосовують при різних інфекціях в комплексному лікуванні. Також його використовують і гінекології, соматології.

Рекомендації щодо застосування:

Хвороби респіраторної системи та шкіри.

Хвороби суглобів, при травмах.

Обмороження, синці, опіки.

Рани, пролежні, запалення нервів, судинні порушення.

Укуси комах.

В гінекології та стоматології.

Особливі вказівки:

Передозування не визначалися.

Побічні ефекти алергії.

Лікарська взаємодія.

Не наносити одночасно інші засоби на одну і ту саму ділянку.

Використовувати зовнішньо.

Протипоказання:

Індивідуальна неперносимість компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Розчин наносять зовнішньо на уражену ділянку шкіри на 20-180 хвилин.

При лох хворобах – по 10 крапель розчиняють в 100 мл води та промивають ніс, горло.

В гінекології: 10 мл розводять у 200 мл та проводять туалет геніталій.

В стоматології: 10 мл розводять у 200 мл та розводять полоскання рота.

При закритих травмах опорно-рухового апарату накладають на 2-3 години до 3 разів на добу пов'язку.

При вугрях та герпесі треба протирати шкіру до 5 разів на добу, а при укусах комах накласти змочений ватний диск на 10 хвилин.

Тривалість терапії та дози препарату Малавіт визначає лікар.

Умови зберігання:

При 5-25 ºС в оригінальній упаковці і далеко від дітей. Розведений препарат зберігається не більше доби.

Форма випуску / упаковка:

Флакони 30 та 50 мл.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фора-фарм, Москва, вул. Кулакова, будинок 9, Москва, Росія, 129626

Офіційна інструкція

Склад:

1 флакон розчину Малавіт містить:

  • гліцерин;
  • активні біо-комплекси срібла і міді;
  • кам'яне масло;
  • муміє;
  • камедь модрини;
  • смолу ялиці і кедра.

екстракти трави і коріння рослинної сировини Гірничо-Алтайського регіону (в тому числі деревію, півонії, безсмертника, шавлії лікарської, м'яти перцевої, ромашки аптечної, календули, чебрецю, аїру болотного, полину, чистотілу, подорожника, ехінацеї, оману і багна); екстракти кори осики і дуба; екстракти бруньок сосни і берези; середньогірну росу; іонізовану структуровану джерельну воду.
До складу препарату не входить спирт, барвники і консерванти.

Властивості:

Малавіт - натуропатичними засіб, призначений для зовнішнього застосування (включаючи обробку шкірних покривів і слизових оболонок). Малавіт чинить протисвербіжну, дезодоруючу, знеболювальну та протинабрякову дію, ефективний при інфекційних захворюваннях, викликаних аеробними і анаеробними бактеріями. При застосуванні препарату Малавіт не відзначається розвитку резистентності мікроорганізмів. Малавіт в комплексній терапії гострих запальних захворювань доповнює і підсилює дію основних препаратів. Розчин підходить для санації слизових оболонок ЛОР-органів і геніталій.

Малавіт лосьйон також відомий своїми гігієнічними властивостями. Малавіт є унікальним продуктом, який включає в себе гомеопатію, природні компоненти і фармакологію, як інноваційні досягнення сучасної медицини.

Малаві має антибактеріалні і антисептичні властивості, які поширюються на всі різновиди анаеробних і аеробних мікроорганізмів (включаючи грибки і віруси), і виражено дезодорує.

Дія Малавиту поширюється через нервові закінчення, активні біологічні точки, слизові оболонки і шкірний покрив. За відгуками користувачів, лосьйон Малавіт зарекомендував себе як допоміжний високоефективний засіб при запальних гострих процесах.

Рекомендації щодо застосування:

Малавіт застосовують в комплексі з іншими засобами для лікування пацієнтів, які страждають запальними захворюваннями ЛОР-органів, верхніх дихальних шляхів і шкіри.
Малавіт використовують як протизапальний і протисвербіжний засіб в комплексній терапії в гінекологічній і стоматологічній практиці.
Малавіт може бути призначений при обмороженнях, гематомах, опіках, ранах, пролежнях, захворюваннях опорно-рухового апарату, невритах, дерматитах, судинних порушеннях і укусах комах.

Особливі вказівки:

В поодиноких випадках під час застосування препарату Малавіт відзначали розвиток алергічних реакцій.

Досвіду застосування препарату Малавіт в період вагітності і лактації немає. При зовнішньому і вагінальному застосуванні розчину Малавіт не відзначається ембріотоксичного і тератогенного впливу.

Не рекомендується одночасне застосування препарату Малавіт з іншими місцевими засобами на одній ділянці шкірного покриву або слизових оболонок. При необхідності такого поєднання, слід дотримуватися інтервалу між застосуванням препарату Малавіт та інших лікарських засобів.

Повідомлень про передозування препарату Малавіт на даний момент не надходило. Не слід приймати препарат перорально. При випадковому пероральному прийомі великої кількості слід промити шлунок і звернутися до лікаря.

Протипоказання:

Малавіт не призначають пацієнтам з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози:

Як застосовувати Малавіт зовнішньо?

Розчин слід наносити на шкіру за допомогою ватного тампона, для посилення терапевтичного ефекту оброблену ділянку накрити поліетиленовою плівкою, яку слід зафіксувати бинтом.

Час застосування компресу становить, як правило, 20-180 хвилин.

Для досягнення максимального терапевтичного ефекту при підгострих процесах перед застосуванням розчину Малавіт рекомендується прогріти уражену ділянку.

Важливо! Препарат Малавіт застосовують за призначенням лікаря в нерозведеному вигляді або розводять перед застосуванням водою. Розчин слід наносити на шкірні покриви в місці проекції запального процесу. Тривалість терапії та дози препарату Малавіт визначає лікар.

Як застосовувати Малаві для лікування ЛОР-органів?

У отоларингологічній практиці, як правило, призначають 5-10 крапель препарату на 100 мл води, отриманим розчином промивають носові ходи, використовують для полоскання горла і в якості назальних крапель від 3 до 5 разів на добу.

Малавіт для дітей застосовується з обережністю. Дітям молодше 5 років, як правило, призначають 1 краплю препарату на кожен рік життя (розводять в 100 мл води).

При катаральному отиті (неперфорованому), середньому отиті, який також веде до утворення спайок в барабанній порожнині, як правило, призначають 5 крапель препарату на 5 мл води, отриманим розчином змочують тампон і вводять в слуховий прохід 4-6 разів на день.

Як застосовувати Малавіт в гінекології?

У гінекологічній і акушерській практиці, як правило, призначають 10 мл препарату на 200 мл води, отриманий розчин застосовують для туалету геніталій, фонорезу піхви, спринцювання і змочування тампонів (тампони слід вводити на 2-5 годин).

Курс лікування Малавита становить, як правило, 5-10 процедур.

Малаві в травматології.

Малавіт при закритих травмах опорно-рухового апарату і пошкодженнях шкірного покриву (обмороження, опіки, рани, пролежні), як правило, призначають пов'язки з нерозведеним розчином Малавіт, які накладають на 2-3 години до 3 разів на добу (пов'язку зверху рекомендується накривати поліетиленовою плівкою).

При переломах рекомендується вводити 10-20 мл препарату під гіпс або лонгету 1-2 рази на добу протягом 3 днів. При вугровому висипу і герпесі нерозведеним розчином слід протирати уражені ділянки шкіри до 5 разів на добу.

Малавіт від укусів комах.

При укусах комах ватний диск змочений препаратом Малавіт накладають на місце укусу на 10 хвилин.

Малаві в стоматології.

У стоматологічній практиці, як правило, призначають 5-10 крапель препарату на склянку води, отриманий розчин використовують для полоскання і зрошення ротової порожнини. Як дезодоруючий засіб нерозведеним розчином Малавіт протирають шкірний покрив пахвових западин або розводять 10 мл препарату з морською сіллю на 5 літрів води і використовують в якості ванночок при пітливості долонь і ступень. Як гігієнічний засіб 10 мл препарату Малавіт додають в ванну (на 200 літрів води).

Умови зберігання:

Розчин Малавіт слід зберігати не більше 2 років після виготовлення в приміщеннях з температурою від 5 до 25 градусів Цельсія. Під час зберігання розчину допускається незначне утворення осаду або помутніння розчину. Час зберігання розведеного препарату становить не більше 24 годин.

Форма випуску / упаковка:

Розчин для зовнішнього застосування Малавіт по 30 або 50 мл у флаконах темного скла, в пачці картонній 1 флакон.

Виробник:

Непосредственное производство: Фора-фарм, Москва, вул. Кулакова, будинок 9, Москва, Росія, 129626

Додаткові дані

Дозування:
Малавіт, фл. 50 мл
Регистрация:
- № -

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.