Парамакс інструкція по застосуванню

Парамакс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
100 мл
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Aqua, Terpentinoil, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropil Betaine, PEG-40 Hydrolyzed Communis (Castor) Oil, Benzyl Benzoate, Stearic Acid, Menthol, Anise essential oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Benziltsinnamat.

Властивості:

Комплекс діючих речовин шампуню від вошей, ПАРАМАКС , містить: кокамідопропіл бетаїн, скипидар, бензилбензоат, касторову олію та анісову ефірну олію, які механічно діють на вошей та гнид.

Шампунь проти вошей та гнид ПАРАМАКС не містить хімічних інсектицидів, силіконів, барвників, интетичних запашників.

ПАРАМАКС шампунь має подвійну дію:

  • Блокує дихальні отвори у паразитів, що в свою чергу призводить до їх асфіксії.
  • Розчиняє зовнішній шар епікутикули - робить їх вразливими до зневоднення, розчиняючи речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся, що сприяє їх легкому видаленню. Протипедикульозна дія посилюється наявністю в засобі поверхнево-активної речовини, яка при додаванні води на волосся утворює піну і сприяє легкому вичісуванню комах.

Головні воші – це крихітні комахи розміром з кунжутне насіння. Вони живуть у волоссі і прокушують шкіру голови для того, щоб висмоктати кров. Вони не літають і не стрибають, але можуть дуже швидко пересуватися(швидкість – 23 см в хвилину). Комаха має сірувате або білясте забарвлення, довжинаїї приблизно 2-3 міліметри, має 6 ніг. Набагато простіше помітити яйця вошей – гниди, головні воші їх відкладають у величезній кількості. Гниди мають жовтувато-білий колір і щільно прикріплюються до волосся (0,7см від шкіри), їх неможливо стряхнути, як лупу або пісок. Головні воші прикріплюють свої яйця до волосяних стержнів за допомогою водостійкого «клею». Вони мають маленький розмір, не більше 1,5 міліметра. Як правило, воші і гниди знаходяться на волосистій частині голови, але іноді можуть бути на бровах або віях.

Життєвий цикл головної воші (тривалість життя) – 3 тижні, поза голови комаха може прожити не більше доби, гниди 2 тижні. Воші живляться тільки кров’ю, свербіж шкіри голови розвивається приблизно через 2-4 тижні після зараження і викликається тим, що при проколюванні шкіри воші виділяють слину.

Звідки беруться воші – причини педикульозу:

Передається людська головна воша при прямому контакті. При використанні загальних гігієнічних речей з хворим (рушник, постільна білизна, гребінець) або головних уборів. Воша може перебігти по волоссю, якщо є контакт, це особливо ймовірно, якщо волосся довге. Є думка, що педикульозом хворіють тільки асоціальні люди, але це не так, у звичайних людей можуть бути головні воші, причини і шляхи передачі настільки різноманітні, що заразитися ними може будь-яка людина.

Місця, де найчастіше заражаються педикульозом – дитячі садки, школи, літні табори, лазні, сауни, басейни, готелі, поїзди, перукарні.

Симптоми педикульозу:

Перші клінічні прояви захворювання можуть бути через кілька тижнів. Головна воша потрапляє до нового хазяїна, прикріплюється до волосини. Для розмноження їй необхідне харчування. Живиться вона кров’ю, проколюючи шкіру хоботком. У місцях укусу можуть залишатися невеликі плями, також в цих місцях з’являється свербіж. Потім самка починає відкладати яйця. Вони щільно прикріплені до волосся, тому при звичайному митті голови вони не змиваються. Через кілька днів з них з’являються молоді воші.

При огляді волосистої частини голови видно пошкоджені ділянки шкіри з жовтими кірочками. Можуть бути ознаки запалення волосяних цибулин – фолікуліт. У місцях найбільшого скупчення головних вошей (за вухами, на скронях і на потилиці) є зміни, характерні для екземи. При огляді можна побачити гниди. Порожні гниди мають сіруватий колір. Повні гниди – білі або жовтуваті. При їх роздавлюванні між нігтів буде клацання. У запущених випадках волосся на голові склеюються і формуються ковтуни з волосся. При розчухуванні шкіри голови часто перебіг захворювання ускладнюється фурункульозом волосистої частини голови або іншими гнійничковими ураженнями. При відсутності лікування розвивається лімфаденіт, збільшуються і запалюються шийні і завушні лімфатичні вузли.

Виробник:

Ілан Фарм, ТОВ.

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь якого компоненту шампуня, дитячий вік до 5 років.

Спосіб застосування та дози:

Крок 1: перевірити наявність вошей. За допомогою густого гребінця ретельно, пасмо за пасмом, краще при денному освітленні, перевірити волосся і голову кожного члена сім'ї на наявність вошей. Перевіряти сухе, попередньо розчесане волосся.За допомогою густого гребінця ретельно, пасмо за пасмом, оглянути волосся.Особливо уважно перевірити потилицю і області над чолом і за вухами.Для попередження повторного зараження необхідно промивати гребінець теплим мильним розчином після кожного використання.

Крок 2: перед застосуванням зробити пробу на наявність алергічної реакції. Нанести шампунь крапковими рухами на зап' ястя та почекати 10 хвилин.

Крок 3: нанесення шампуню. Нанести достатню кількість шампуню на сухе волосся, розподіливши його по всій довжині волосся і шкіри голови. Добре промасажувати від коренів до кінчиків волосся, особливо ретельно в області шиї й за вухами. Уникайте потрапляння шампуню в очі.

Крок 4:  одягнути захисну шапочку та залишити на 20-30 хв. Це дуже важливо для досягнення результату.100 мл шампуню приблизно досить для 4 нанесень, в залежності від довжини волосся. Для дуже довгого густого волосся може знадобитися цілий флакон.

Крок 5: через 20-30 хвилин акуратно зняти захисну шапочку (на ній можуть знаходитися паразити), додати води в кількості, достатній для створення піни. Ретельно промити волосся водою. Переконатися, що все змито.

Крок 6: видалення вошей і гнид. Перед сушінням волосся, вичесати вошей: 1. Ретельно прочесати волосся густим гребінцем. 2. Розділити волосся на чотири зони, проводячи проділ або від лоба до потилиці, від одного вуха до іншого. 3. Прочесати кожен сектор, пасмо за пасмом. 4. Намагатися прочесати кожне пасмо, максимально близько до шкіри голови. 5. Видалити кожну виявлену вошу та/або гниду за допомогою гребінця. 6. Пасма, позбавлені від гнид, перекладати на одну сторону.

Крок 7: щоб запобігти повторному зараженню, необхідно:

1. Очищати гребінець.

2. В той же день необхідно обробити всі речі з якими контактувала, заражена вошами, людина: постільну білизну, одяг, головні убори, іграшки...

Крок 8: за необхідності повторити процедуру 3 рази через 6-7 діб, аби мати впевненість, що життєвий цикл вошей та гнид перерваний.

Умови зберігання:

При температурі від + 5 до +25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Шампунь 100 мл.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
Лікарі назвали види раку, які дають рецидиви найчастіше
Рецидив злоякісних пухлин це повернення ракових кл...
Вітамін D допоможе при лікуванні важкої форми раку шкіри: відкриття
Меланома — це вид раку, який розвивається з клітин...
Реклама