Пермізол інструкція по застосуванню

Пермізол фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
аерозоль по 70 мл
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

DimethiconeВС 350, DimethiconeВС 223, Isopropyl Myristate, Star Aniseed Oil, SyzygiumAromaticum Oil, YlangYlang (Canangaodorata) Essential Oil, Lavender (Lavandula angustifolia) Essential Oil.

Властивості:

Зараження відбувається при прямому контакті волосся, особливо довгих, а також через рушник, гребінець, інші речі. Воша може переповзати з однієї голови на іншу в вагоні електрички, в магазині, на пляжі, в басейні. При укусі воші виділяють слину, що викликає досить сильний свербіж. Це веде до появи розчісів, порушення цілісності шкірних покривів, розвитку кров'яних кірочок. Для лікування головного педикульозу необхідний комплексний підхід, який знищить як дорослих особин вошей, так і їх гнид (яйця). PermiZzzol® є сучасним, ефективним, нетоксичним, низькоаллергенних засобом для лікування педикульозу у дітей і дорослих.

Виробник:

Краса і Здоров'я, ТОВ.

Рекомендації до застосування:

При педикульозі у дітей і дорослих.

Ефективність засобу PermiZzzol® обумовлена ​​подвійною дією комплексу ефірних олій-репелентів на паразитів: блокуванням дихальних отворів і розчиненням оболонок вошей і їх яєць (гнид), що призводить до їх асфіксії, зневоднення і загибелі. Це забезпечує результативність застосування засобу та виключає можливість звикання (виникнення стійкості) паразитів. Крім цього, завдяки репеллентним властивостям ефірних олій, PermiZzzol® створює на волоссі і шкірі голови невидимий бар'єр, який попереджає повторне зараження. Завдяки засобу PermiZzzol® боротьба з педикульозом стає простою і швидкою.

Спосіб застосування та дози:

Струснути балон з рідиною. Рівномірно нанести засіб на сухе волосся, втерти його в шкіру голови, розподілити по всій довжині волосся і залишити на 15 хвилин. Після цього слід густим гребінцем вичесати з волосся вошей і гнид. Після кожного прочісування пасм гребінець потрібно промивати і насухо протирати серветкою. По завершенні процедури необхідно ретельно вимити голову шампунем без кондиціонера. Через 7-10 днів процедуру рекомендується повторити.

Умови зберігання:

При температурі від 5 °С до 25 °С і відносній вологості повітря не більше 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 36 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

Аерозоль по 70 мл.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Вітамін D допоможе при лікуванні важкої форми раку шкіри: відкриття
Меланома — це вид раку, який розвивається з клітин...
Консервовані помідори містять більше лікопіну, ніж свіжі
Багато людей уникають заморожених продуктів, вважа...
Реклама