Альфлорекс інструкція по застосуванню

Альфлорекс фото, инструкция
Дозування:
Альфлорекс капсули №30 в тубах
Виробник:

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Оригінальний штам (чиста культура мікроорганізмів) Біфідобактеріум інфантіс 35624™ в дозуванні> 109 (більше 1 млрд) бактерій на момент випуску серії.Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, гіпромелоза, магнію стеарат, сахароза, трегалоза, діоксид титану, цитрат натрію (E 331).

Свойства:

В кишечнику людини налічується близько 100 млрд мікроорганізмів - бактерій і грибів, які живуть у взаємодії між собою і організмом хазяїна. Сукупність усіх мікроорганізмів називається мікробіотою або мікрофлорою кишечника.

Встановлено, що кишкова мікробіота впливає на стан здоров'я, зокрема шлунково-кишкового тракту людини. Якісний і / або кількісний склад нормальної мікробіоти кишечника може порушуватися під впливом різних факторів і приводити до дисбалансу - дисбіозу кишечника, що впливає на роботу органів шлунково-кишкового тракту. Використання у відповідній кількості певних мікроорганізмів, зокрема штаму Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™, який міститься в Альфлорексі, може допомогти збалансувати мікрофлору.

Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™ сприяє підтримці нормальної кишкової мікрофлори і відновлення порушеного балансу мікроорганізмів в кишечнику, що, в свою чергу, веде до зменшення дискомфорту в черевній порожнині, здуття, покращує характер стільця.

Виробник:

ТОВ "Біокодекс Україна", Україна.

Місцезнаходження виробника:

04073, Україна, Київ, пр-т. С. Бандери, 28А, Г, 8 поверх. Тел.: +38 (044) 237-77-84

Рекомендації до застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело мікроорганізмів Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™, які сприяють нормалізації мікрофлори кишечника.

Спосіб застосування та дози:

Для поліпшення роботи кишечника слід вживати по 1 капсулі Альфлорекс на добу, запиваючи склянкою води, протягом 4 тижнів, у разі необхідності продовження вживання рекомендована консультація лікаря. Протягом перших тижнів вживання Альфлорекса може викликати тимчасові незначні зміни діяльності кишечника - це період адаптації. Важливо продовжити подальше використання.

Дія штаму Біфідобактеріум інфантіс 35624 ™ швидко зникає після закінчення використання, тому важливо не пропускати його вживання.

Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° C в сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці. Не зберігати в холодильнику.

Форма випуску / упаковка:

Капсули туба, № 30.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Лікар-ендокринолог
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама